Błaszczak: Timmermans przekracza uprawnienia, dzięki PiS sędziowie przestaną być kastą

| Aktualizacja:

„Wprowadzamy system, który sprawdził się na zachodzie Europy. System, który powoduje, że sędziowie nie będą mogli mówić, że są tą najlepszą, niezwykłą kastą” – powiedział we wtorek w radiowej Jedynce szef MON Mariusz Błaszczak, odnosząc się do sytuacji wokół reformy sądownictwa.

wróć do artykułu
  • ~Andy W.
    (2018-07-04 10:27)
    Ten człowiek zostawił po sobie w MSWiA bałagan, totalne rozprężenie, pijaństwo i tumiwisizm urzędników i służb mundurowych. To on jest odpowiedzialny za morderstwa we Wrocławiu, Lublinie i Przecławiu k/Szczecina. Za te zbrodnie i brak nadzoru nad resortem powinien zostać skazany na karę więzienia. Ale jak widać mafia pis ma się dobrze i jest bezkarna. Jego następca Brudziński (w przeszłości drobny złodziejaszek) jak narazie współpracuje z pis organizacją mafijną, kultywując jej dokonania. Jeśli nic się nie zmieni i żaden z tych członków mafii nie poniesie konsekwencji swoich czynów, to Polska zostanie okrzyknięta krajem gdzie rządzi mafia pis i będzie schronieniem dla innych przestępców.
  • ~psiak
    (2018-07-04 09:36)
    odezwala sie szm---ta pisowska zlodziejska kasta jakiej jeszcze nie bylo a ten mowi o innych bedziecie oj bedziecie jak liscie
  • ~bolo a akcji
    (2018-07-03 16:10)
    Brawo dobra zmiana. Smierdząca kasta na emeryturke.
  • ~mksa
    (2018-07-03 15:34)
    sędziowie przestaną być kastą a zostanie nią PIS ze swoimi ludzikami, bo oto w tym wszystkim chodzi Błaszczakowi i całej pisowskiej kaście
  • ~Warszawiak
    (2018-07-03 14:44)
    Jak to mówi moja sąsiadka jakoś "docipię" i popatrzę jak takich jak Błaszczak,Terlecki,Piotrowicz i innych osądzi niezależny Sąd .Marzy mi się bezwzględna odsiadka przejęcie majątku przez państwo w ramach grzywny i obniżenie do 0 procent emerytury.Będzie się działo.
  • ~hey
    (2018-07-03 13:38)
    Żałosna miernota PŁASZCZAK !!
  • ~JOJO
    (2018-07-03 13:33)
    Błaszczak... bezwolna Marionetko Kaczyńskiego...żebyś ty miał choć trochę... WŁASNEGO mózgu...
  • ~Julka
    (2018-07-03 13:24)
    Gorszej kasety jak pis to nie było i nie będzie, pełna komuna, Polaczki na to pozwalają
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-03 13:00)
    To widać po sędziach w Trybunale Konstytucyjnym i w sądach rejonowych do których przyszli "sędziowie" i prezesi z nominacji PIS-u. Pewnie PIS-owi o to chodzi, żeby można było się zwracać do I prezesa Sądu Najwyższego w takie słowa : "słuchajcie prezesie z tą kasacją ma być tak i tak....wicie rozumicie..." Tak marzy się Kaczyńskiemu.
  • ~234
    (2018-07-03 12:51)
    Troch e kultury,a pn panie Błaszczak to zwykła swołocz.
  • ~jaro
    (2018-07-03 12:38)
    a kto to jest Blaszcza????????? zwykla miernota nie powinna sie wypowiadac o przekroczeniu uprawnien. 100 % czlonkow KE poparlo pana Timmermansa. poczekamy zobaczymi. tlumaczenie ze takie bylo zobowiazanie do wyborcow- tylko 33% nie oznacza ,ze mozna lamac KONSTYTUCJE.!!!!!!!!!!!!
  • ~Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-03 12:31)
    Kto to widzial ,zeby Polski rzad ,klocil sie z sedziami ,to wstyd i ponizenie ,nie wojoj ,bo od tego mozesz zginac !!!
  • ~dm1
    (2018-07-03 12:30)
    Chcecie dyktatury? Prosze bardzo. Ale najpierw WON Z EU!
  • ~head
    (2018-07-03 12:17)
    "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Babka podawaj granaty" - ten cytat z filmu to kwintesencja rozumowania PiS.
  • ~marabut
    (2018-07-03 12:09)
    Panie Błaszczak, nie martwcie się innymi tylko sobą - to Wy przekroczyliście wszelkie granice łamiąc polską Konstytucję i dokonując zamachu stanu. Konsekwencje będą - wcześniej czy później.
  • ~gagulak
    (2018-07-03 11:54)
    Sędziowie przestaną być kastą? Bo na sądownictwie kładzie własnie łapę kasta pisowskich politykierów, mających mandat ledwie kilku milionów Polaków? Będziecie się za to smażyć w piekle, Plugawa Zmiano, ale wcześniej odpowiecie za zamach stanu przed POLSKIMI (nie pisowskimi) sądami!
  • ~bumerang
    (2018-07-03 11:35)
    Wszystkie eurobiurwy są nielegalne, bo nie wybrane przez nikogo. To zlodziejscy samozwancy broniacy geszeftow swych kolesi zlodziei.
  • ~kolololo
    (2018-07-03 11:31)
    czyli teraz kasta w sadach bedzie pis
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-03 11:23)
    Panie Błaszczak !!! Nie opowiadaj głupot. Żadne oczekiwania ludzi w odniesieniu do Sądu Najwyższego. To były i są tylko oczekiwania Kaczyńskiego, a Wy jako potulni potakiewicze spełniacie wszystkie jego wizje i zachcianki. Może elektoratowi z pod znaku Radia Maryja i pism Sakiewicza to wmówicie, ale większości Polaków nie przekabacicie.
  • ~Demaskator
    (2018-07-03 11:13)
    Będą kastą Pis. Pozwolą wam przytulać jeszcze więcej pieniedzy i to bezkarnie.