Błaszczak: Timmermans przekracza uprawnienia, dzięki PiS sędziowie przestaną być kastą

| Aktualizacja:

„Wprowadzamy system, który sprawdził się na zachodzie Europy. System, który powoduje, że sędziowie nie będą mogli mówić, że są tą najlepszą, niezwykłą kastą” – powiedział we wtorek w radiowej Jedynce szef MON Mariusz Błaszczak, odnosząc się do sytuacji wokół reformy sądownictwa.

wróć do artykułu
  • ~ll
    (2018-07-03 10:31)
    Sędziowie przestaną być nadzwyczajną kastą! Na nic groźby Timmermansa
  • ~~Ja(bis)
    (2018-07-03 10:41)
    "To jest przekroczenie uprawnień przez Timmermansa i Komisji Europejskiej" - **************** tak mają
  • ~głosowaczka
    (2018-07-03 10:41)
    Co lepiej do nich pasuje: "kasta pisowska" czy "sekta pisowska"? Moim zdaniem - sekta!
  • ~fr
    (2018-07-03 10:41)
    Komisja Europejska nie ma kompetencji, żeby oceniać wymiar sprawiedliwości" Jeżeli tak, to po co rząd bierze udział w jakichś dyskusjach, wysłuchaniach, zaprasza tego urzędnika?
  • ~LIS MIĘKKA FAJKA
    (2018-07-03 10:42)
    muter gesdorfowa ostaje toc to parasol dudaczeskiego
  • ~lud
    (2018-07-03 10:44)
    KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!! KASTA WON !!!!!
  • ~zabraknie na 500 plus
    (2018-07-03 10:58)
    zobaczymy co powie płaszczak jak będzie znowu 27:1
  • ~"Kowalski "
    (2018-07-03 10:59)
    Tak . "Dzięki pis , sędziowie przestaną być kastą " . I wówczas pan Joachim będzie mógł zasugerować "wylosowanemu " sędziemu , że Wałęsa jest "psychopatą " i trzeba np . odebrać mu broń, a jak dalej będzie sprzeciwiać się "tymczasowej większości " to zamknąć Go w psychiatryku . Czy m.in. a może przede wszystkim o to chodzi by wyeliminować krnąbrnych przeciwników - opozycję . Bo juz wybory , ma kto rozstrzygać.
  • ~marko
    (2018-07-03 11:01)
    czy np. Kuchciński , zwykły ogrodnik robi co tylko chce nie tworzy nowej uprzywilejowanej kasty?
  • ~234
    (2018-07-03 11:03)
    Troch e kultury,a pn panie Błaszczak to zwykła swołocz.
  • ~zx
    (2018-07-03 11:09)
    Kasta Blaszczak to jak w ostatnim raporcie NIK pokonaliście PO w przyznawaniu nagród 12-krotnie.To wy jesteście kasta
  • ~27 : 1
    (2018-07-03 11:11)
    " P o g r y w a ć ", to wy sobie możecie z nieudolną, beznadziejną miejscową opozycją . Z UE to wy sobie nie pogracie . Wóz albo przewóz . Unia albo ciepli ludzie na wschodzie.
  • ~Demaskator
    (2018-07-03 11:13)
    Będą kastą Pis. Pozwolą wam przytulać jeszcze więcej pieniedzy i to bezkarnie.
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-03 11:23)
    Panie Błaszczak !!! Nie opowiadaj głupot. Żadne oczekiwania ludzi w odniesieniu do Sądu Najwyższego. To były i są tylko oczekiwania Kaczyńskiego, a Wy jako potulni potakiewicze spełniacie wszystkie jego wizje i zachcianki. Może elektoratowi z pod znaku Radia Maryja i pism Sakiewicza to wmówicie, ale większości Polaków nie przekabacicie.
  • ~kolololo
    (2018-07-03 11:31)
    czyli teraz kasta w sadach bedzie pis
  • ~bumerang
    (2018-07-03 11:35)
    Wszystkie eurobiurwy są nielegalne, bo nie wybrane przez nikogo. To zlodziejscy samozwancy broniacy geszeftow swych kolesi zlodziei.
  • ~gagulak
    (2018-07-03 11:54)
    Sędziowie przestaną być kastą? Bo na sądownictwie kładzie własnie łapę kasta pisowskich politykierów, mających mandat ledwie kilku milionów Polaków? Będziecie się za to smażyć w piekle, Plugawa Zmiano, ale wcześniej odpowiecie za zamach stanu przed POLSKIMI (nie pisowskimi) sądami!
  • ~marabut
    (2018-07-03 12:09)
    Panie Błaszczak, nie martwcie się innymi tylko sobą - to Wy przekroczyliście wszelkie granice łamiąc polską Konstytucję i dokonując zamachu stanu. Konsekwencje będą - wcześniej czy później.
  • ~head
    (2018-07-03 12:17)
    "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Babka podawaj granaty" - ten cytat z filmu to kwintesencja rozumowania PiS.
  • ~dm1
    (2018-07-03 12:30)
    Chcecie dyktatury? Prosze bardzo. Ale najpierw WON Z EU!