Błaszczak: Doniesienia o przeszłości sędziego Iwulskiego dowodzą słuszności reformy sądownictwa

Doniesienia o przeszłości sędziego Józefa Iwulskiego to kolejny dowód świadczący o tym, że reforma wymiaru sprawiedliwości powinna zostać przeprowadzona - ocenił w piątek minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~Toga
    (2018-07-13 08:58)
    BRAWO p. Blaszczak
  • ~krawiec
    (2018-07-13 08:58)
    Błaszczak, doniesienia o twojej bezkrytycznej służalczości wobec Kaczyńskiego i przygnębiająco niskim poziomie intelektualnym dowodzą, że powinieneś rzucic wszystko i zacząc sprzedawac rzodkiewkę na straganie w Ustrzykach Dolnych.
  • ~nawet zbrodniarz jest bohaterem pozytywnym, byle pisiur
    (2018-07-13 09:02)
    Sędzia Iwulski był w wosku jak większość mężczyzn z jego pokolenia...może płaszczak zajął by się piotrowiczami?...ah zapomniałem oni są z pisu i bronili wrogów komuny...co za obłudne sqorwensyny..
  • ~a-go
    (2018-07-13 09:14)
    Doniesienia o poziomie Błaszczaka dowodzą, że nadaje się do pisowskiego rządu....
  • ~UBezpieczyciel
    (2018-07-13 09:27)
    Warto sprawdzić, czy jakieś kamienice w Warszawie nie przykleiły się panu Iwulskiemu przypadkiem, jako zadośćuczynienie za trudną wymagającą niezwykle heroicznego poświęcenia pracę.
  • ~bbc
    (2018-07-13 09:47)
    kremlowskie p stuchy powinny były zostać wywalone na zbite buzie dwadzieścia lat temu, ale zar za zwaną grubą kreską zapewniła im kastowe funkcjonowanie do dzisiaj
  • ~waga musza
    (2018-07-13 09:11)
    PADuda nie może wydać żadnej pis emnej decyzji o zmianach w SN, bo wie, czym to grozi. Trwa więc medialna walka z użyciem Muchy.
  • ~xxxx
    (2018-07-13 09:53)
    A co, czyżby Błaszczak w wojsku nie był ? Ciekawe , bo za PRL- u wszystkich brali.
  • ~Zorro
    (2018-07-13 10:46)
    Sędziowie w całym cywilizowanym świecie są "niezwykłą kastą" - wynika to z ich kompetencji i odpowiedzialności jaka na nich spoczywa. Pisowska horda zamierza jak widać zastąpić tę grupę kontrolami robotniczo-chłopskimi w walnonkach, które podpisywać będą bezmyślnie "wyroki" zapadające w partyjnej centrali. Do tego sprowadza się istota pisowskiej "reformy".
  • ~bart
    (2018-07-13 09:36)
    Jeśli ktoś był sędzią za komuny powinien być z automatu wydalony ze stanu sędziowskiego, uczciwy komunistyczny sędzia to coś co się wyklucza - tak naprwdę to obecna sytuacja jest winą profesora Strzębosza. Gdyby nie jego bzdurne twierdzenie że środowisko samo się oczyści nie było by dzisiejszych problemów.
  • ~rychu
    (2018-07-13 13:40)
    Błaszczak: Doniesienia o przeszłości sędziego Iwulskiego dowodzą słuszności reformy sądownictwa ??!!!!!! to nie reforma, a kolejna lustracja !!!!!!! Błaszczak demonstruje, tak jak i reszta sekty Jareczka. calkowity brak umiejetnosci zrozumienia tego co czyta oraz tego co mowi !!!!!!!!!!!!
  • ~zly21
    (2018-07-13 14:19)
    blaszczak co powiesz o Tow.prokuratorze piotrowiczu????jak skazywał w stanie wojennym ludzi solidarności brak słów .
  • ~...- ...- ...-
    (2018-07-13 16:29)
    A jaka jest przeszłość Błaszczaka? Zero wysiłku i pracy w Polsce, pochodzenie niepewne z PRL. Kiedy esbecy chronili pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, błszczaka nie było. Ba, nawet się nie modlił. Nic z siebie Polsce nie dał. Teraz bawi się w sędziego i kata. Wyznacza, kto jest Polakiem, a kto nie. Wyznacza czyja przeszłość jest słuszna, a czyja nie. Kiedy starsi panowie kierowali Polską i zapewniali byt nawet namniejszemu Polakowi w PRL, błaszczaka nie było nigdzie widać. dziś tryska ślina na naszą poprzednią ojczyznę, bo mu korzystnie wyeliminować z narodu i życia społęcznego kilka milionów Polaków. Śmierć temu gestapowcowi!
  • ~w Polsce same k. i z. pisowskie
    (2018-07-13 20:06)
    90% sędziów nigdy nie poznała pracy w PRL, gdyż wtedy nie byli jeszcze wykształconymi i prawnikami. Zatem co ma piernik do wiatraka panie Błaszczak? Jakaż to potrzeba "reformowania" pod pretekstem 10%? Prawda jest jedna. Wy musicie zmienic sędziów, by ich nastepcy, a wasi kumple uniewinniali was w przyszłych procesach o malwersacje, o zamach stanu i prześladowania Polaków. Zbrodniarze boją się i usiłują się zabezpieczyć na jutro.
  • ~hiob
    (2018-07-13 11:01)
    No i wszystko jasne. Iwulski nie broni sądów. On broni się przed przejściem na emeryturę, bo teraz dostanie jako były SB-ek minimalną.
  • ~sielankowy kudłacz
    (2018-07-13 11:18)
    PISie rób swoje z pruską żelazną konsekwencją, macie najlepszą okazję by Polskę uczynić bardziej z cywilizowaną, a PO = lactwem się nie przejmujcie, ich dni są już PO=liczne, mogą liczyć tylko na głosy plugawego knajactwa a tych jest co raz mniej!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-13 12:09)
    POlszewik to wynocha i kasę POmieiszyć dokładnie jako ZDRAICY
  • ~taktotak