Minister rolnictwa do protestujących: Wasze problemy to efekt sprzedaży w latach 90., często na złodziejskich warunkach, zakładów przetwórczych

Problemy producentów owoców wynikają z kilku czynników m.in. rozproszenia i braku zorganizowania samych rolników jak i oddania w obce ręce zakładów przetwórczych - skomentował w piątek PAP sytuację na rynku owoców minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

wróć do artykułu
  • ~gregor kretino
    (2018-07-13 11:22)
    CO TO ZA PALANT !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~oug
    (2018-07-13 11:25)
    Rolnik szuka żony?
  • ~POLSKA
    (2018-07-13 11:31)
    to człowiek wierny i bierny / PO / chyba z unii od cimermana ...
  • ~Ferdek
    (2018-07-13 11:40)
    POdobno idiotów nie sieją sami się rodzą Policja powinna zatrzymać i poddać badaniom.
  • ~pikus
    (2018-07-13 11:48)
    Rewolucja idzie nieublaganie i to musi nastapic przemiana w mentalnosci Polaka jak ta ktora Anglikowi praktycznie uniemozliwia zakupienie czegos co nie jest swoje co nie ma angileksiej etykiety. To moze byc gorsze od zagranicznego, ale Anglik lubi swoje i takie kupuje i to jest madry wybor bo wie ze te pieniadze do niego wroca.
  • ~Seitan
    (2018-07-13 11:53)
    Niech zaloza spoldzielnie i sami handluja...
  • ~prawda
    (2018-07-13 11:56)
    junker musi się napić tej krwi żeby poczuł się lepiej ...
  • ~Rudolph
    (2018-07-13 12:03)
    Panie Morawiecki, bedzie niemilo! A piatek to u was dzien bezmiesny!
  • ~Toll
    (2018-07-13 12:04)
    Kosynierzy ida, jeden z Dzidka, drugi z dzida!
  • ~Break
    (2018-07-13 12:08)
    Trolle zieją nienawiścią.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-07-13 12:12)
    Nie chabedzić! Nie mastaczyć! Pamiętać o modlitwie.Chłopom to zawsze złe susza - złe, nie pada - susza, gorąco - źle, zimno też.A przecież tylko Pan jest w stanie rzucić deszcze.Kto o modlitwie nie pamięta, o mszach i innych, będzie skazany na głód i poniewierkę. Zamiast na demonstrację - do kościoła!
  • ~Bartosz
    (2018-07-13 12:21)
    O czym ten "kartoflowarzywniak" bredzi? Pieniądze na grupy producenckie "się rozeszły" za władzy poprzedniej. To rząd z naszych podatków ma dopłacać producentom malin czy też innych kartofli? Zamiast pleść dyrdymały o krwi na schodach załóż potężną korporację producencką a nie pod dyktando PO zmierzasz wprost w objęcia Tuska Donalda i Pawlaka Waldemara. Dzisiejszy dzień przedstawienia to też przypadek?
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-13 12:28)
    Co za PAJACE. Wróciłem z tzw.objazdowych wczasów.Województwo Świętokrzyskie ,TAK NA ,,OKO" 35% ZIEMI STOI ugorem .bo NIE OPŁACA SIĘ UPRAWIAĆ.i ******** CO CHCĄ SIURKIEM LEŻEĆ ,a w polu ma Im rosnąć? Na gruba ,do hut przyjdź ,a poznasz co znaczy płot spływający do odbytu. Premierze ******** obłożyć 300% podwyżką podatku Rolnego,to IM olej do łba wróci.
  • ~anja
    (2018-07-13 12:29)
    a dlaczego nie do krola jewropy rudego donka ,on wszystko moze .skoro namieszal niech teraz spija polska krew bo napil sie za malo .
  • ~hey
    (2018-07-13 12:35)
    Mądry rolnik po szkodzie.Głosowali na PiSbolszewików ,no to teraz mają za swoje .
  • ~zetor
    (2018-07-13 13:00)
    widać że ten chłopiec to człowiek / u e / odciągnięty od pługa ...
  • ~v
    (2018-07-13 13:18)
    Rolnicy już dawno powinni wyjść na ulicę.I tych ludzi z Rządu wynieść na widłach bo oni nie znają reali wsi a ich głupie ustawy i paragrafy pogrążają tych ludzi do ubóstwa.Liczy się dla nich immunitet i koryto.Taki jest Rząd.
  • ~caxz
    (2018-07-13 13:18)
    wisnie w sklepie kosztują kilkanascie złotych i tak samo kosztują u rolnika który handluje poza sklepen pod baldahimem koło sklepu a może nawet trochę drożej najpierw sami obniżcie ceny to rząd ma wam dopłacać podwójnie
  • ~rychu
    (2018-07-13 13:25)
    Morawiecki nic nie zrobi !!!!!! dopiero kiedy przyjada swoimi traktorami po poltora miliona pod wille na Zoliborzu to moze cos sie ruszy !!!!!!!!!
  • ~Qbanczyk
    (2018-07-13 13:44)
    Rolnicy POpierali komunistów z PSL-u, którzy wyprzedali zakłady przetwórcze i oddali handel w ręce zachodnie. Dzisiaj zamiast się jednoczyć to oni chętnie będą oddawali za darmo zamiast tworzyć od podstaw małe zakłady przetwórcze. Czas z powrotem przemysł przetwórczy wziąć we własne ręce. Czas spojrzec prawdzie w oczy zamiast twoczyć grupy producenckie, twórzcie spółdzielnie, wracajcie do korzeni. Czas trucia Polaków. Polacy stają się bardziej świadomi i chcą kupowąć polski, dobry dżem, ser, mleko, a nie jakieś popłuczyny.