Reklama
Reklama
Reklama

6 partii w Sejmie. Najnowszy SONDAŻ

Sejm
Sejm / Polska Agencja Prasowa / Jakub Kamiski
Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" realizował najnowszy sondaż preferencji partyjnych.
Reklama
Reklama
Tematy:
:PiS po sondaż sejm sld. polityka .Nowoczesna PSL

Powiązane

Reklama

Komentarze (31)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • skoczek toczek
    2018-07-14 10:43
    Sondaze robi sie na zamowienie wiec wiadomo o co chodzi a miejsce Platformy Okultystow i Wielce Oswieconej Nowoczesnej powinno byc na smietniku historii.
    32
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • papuga
    2018-07-14 10:47
    co tydzień sondaż czy PO juz moze wracac do rządzenia
    13
    zgłoś
  • ~
    2018-07-14 10:48
    Niech żyje partia, niech żyje pierwszy dożywotni sekretarz kaczyński i kot jego! powszechnie wiadomo, że poparcie dla PiS kształtuje się na wysokości 140%. Jako suwerenowi nie przeszkadza nam łamanie konstytucji ani chaos prawny,możesz nadal pakować grube miliony w rydzyka który pluł na Lecha prezydenta tysiąclecia i jego żonę czarownicę! możesz robić co chcesz partio! I tobie prezesie oddajemy pełnię władzy byś rządził Zbawco Narodu, geniuszu karpat i morza, po wsze czasy. z kolanem czy na kolanie.
    61
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • suweren z pińcet plus
    2018-07-14 11:03
    Ja i moja żona wieżymy ino w sondaże robione dla TVP bo som dla nas najbardziej wiarygodne!
    17
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Lele
    2018-07-14 11:05
    A tak realnie to PiS ma jakieś 32% a PO może 13-15%. 10% przeskoczy SLD i PSL utrzyma swoje 7-8% elektoratu. N i Kukiz to niewiadoma ale górna granica to12%. I jedno jest pewne PO już do władzy nie wróci.
    11
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Wyborca........wypełnione puste pole
    2018-07-14 11:08
    O 6 za dużo.....
    2
    zgłoś
  • prezes
    2018-07-14 11:30
    jak widac co sondaz wyniki te same-poparcie dla PiS ok.40 do 45%,PO od 16 do 27%(poparcie to zmienia sie w zaleznosci od sondazowni,zapewne sondaze z duzych miast daja lepsze wyniki dla PO,a robione srednio w kraju,tez na wsi i w malych miastach,daja mniejsze poparcie dla PO).Kukiz i reszta bez zmian,PSL czesto na granicy 5%.Jest stale poparcie ok.8 do10% dla SLD-oni wroca do sejmu,zabiora wyborcow PO.Brak wiadomosci o chetnych do glosowania-czy nadal 45% Polakow nie ma zamiaru glosowac?To jest zawsze spory zasob glosow-gdyby ktos ruszyl czesc z tych 45% to stalby sie sporym graczem.Wydaje mi sie,ze z tych 45% czesc bedzie glosowac na PiS (np.aby nikt im nie zabral 500 plus) albo na SLD-wierzac w jakies nowe pomysly socjalne a la PRL.Z tym,ze wszystkie pomysly socjalne,takze te, made by SLD, przejmuje natychmiast PiS,a pomysl z danina od milionerow na inawalidow to juz prosty model socjalistyczny,ideowo z czasow PRL gdy domiarem walono w biznesmenow i firmy prywatne.Zadnej partii lewicowej,socjaldemokratycznej,nie uda sie latwo przebic PiSu w ofertach socjalnych.PiS ma taki talent do wyczuwania potrzeb spolecznych,slucha zwyklych ludzi,robi proste rzeczy ale latwe do zrozumienia dla szarego czlowieka.Ale SLD te swoje 8% dostanie.
    5
    zgłoś
  • Nauczyciel akademicki
    2018-07-14 11:34
    Nie ma wolnej Polski bez PiS-u u władzy! Zapamientajcie to sobie UBywatele i inni zaprzańcy!
    31
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • a5
    2018-07-14 13:17
    100 posłów -wystarczy - a po co 500 ?
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • szkoda Pisu
    2018-07-14 15:33
    Pis wydał milion na przemówienie P. Dudy który ciągle przemawia podniesionym głosem i chyba nie wielu pamięta co powiedział, Tusk udzielił wywiadu i tu widać klasę polityka - a ja jestem zwolennikiem Pisu
    9
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • LEO
    2018-07-14 15:57
    SLD , PSL ??????? A , PO CO ONI TAM . Już się narządzili . Zmniejszyć darmozjadów do jak najmnieszej liczby . Czy Polskę stać na tylu ,, posełków ,, ?????????????????????????????????????
    1
    zgłoś
  • Ojczulek M.P.
    2018-07-14 18:26
    Propagandzisto!!!!!!!!!!!!!!!!! A do liczenie PiS-40% plus Kukiz 15-9%,co daje 49% poparcia.Propagandzista IDIOT. A tak pro forma ,pamiętam jak w sondażach nie brano pod uwagę Ligi Polskich Rodzin ,a tu 19%. dlaczego nie pokazują poparcia dla Ruchu Narodowego??????????????? Ci
    0
    zgłoś
  • jolka z zakopca 4x500+ + 3x300+
    2018-07-14 20:22
    I niech ktoś odważy się powiedzieć, że Pan Prezes to nie jest wielki i wybitny Mąż Stanu !
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • $$$.Polka zamieszkala w USA.
    2018-07-15 07:08
    Zlikwidowac to towarzystwo to --kasde --ten rzad i zrobic dwie tak jak jest w USA i panstwo zaoszczedzi duzo pieniedzy .Zycze powodzenia w realizowaniu tego planu.
    0
    zgłoś