"Iustitia" opiniuje "nową" KRS i zmiany w SN. Krytyka spada też na działania Krystyny Pawłowicz i decyzję Andrzeja Dudy

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia" wypowiedziało się krytycznie o "nowej" KRS i zmianach w Sądzie Najwyższym.

wróć do artykułu
  • ~miecio34
    (2018-07-16 15:50)
    brawo stowarzyszenie iustita was nadzieja swoja postawa dobrze zasluzyliscie sie w transformacj my oprawcy komunistyczni przekretasy w przemianach dalej liczymy na was przyklad 25 lat o nasz bohater jaruzel z wysola emerytura i nie rozliczony jak PZPR nie dajcie sie i dalej wciskajcie kit CIEMNOGRODZIANA JAK STALISCIE W POPRZEG PRAWA OD 1989
  • ~Zenio
    (2018-07-15 19:13)
    KRS Krychy Rady Sądownicze
  • ~Szyba
    (2018-07-15 15:44)
    Pani Pawłowicz opoka spokoju ,rozsądku , uczciwości ....żartowałem , niestabilna emocjonalnie frustratka !
  • ~Julka
    (2018-07-15 15:05)
    Pawłowicz to teoa baba taka prosto z obory
  • ~reg
    (2018-07-15 14:48)
    Jak się wezmą za tą zdegenerowaną potkomuszą kastę sędziowską, to się może w końcu wtedy dobiorą do tych sprzedajnych polityków PO-PSL i znaczna część z nich wreszcie pójdzie do paki. To wycie opozycji świadczy o tym, jak bardzo panicznie boją się tego scenariusza i utraty glejtu od bezkarności. Oby się PiSowi udało, bo będzie to zmiana rewolucyjna tzn. jak PiS przegra wybory to wtedy sprzedajnych polityków PiSu w analogiczny sposób wówczas rozliczy partia rządząca.
  • ~Marian z B
    (2018-07-15 14:45)
    Bo sędziowie nie wiedzą jak postępować. Gdyby posłali pani poseł korytko żarcia to nie byłoby problemów.
  • ~ed-monton
    (2018-07-15 13:48)
    KRS to ta grupa kolesi, których zgłosił nie wiadomo kto? Może Mosad? Może KGB? Może mafia sycylijska? Dlaczego nie możemy się tego dowiedzieć jako obywatele finansujący ten cyrk?!!!
  • ~JOJO
    (2018-07-15 13:14)
    Kryśkę która cierpi na syndrom zespołu...NIE-DO-PCHNIĘCIA...rozumiem...ale Dudy...NIE...
  • ~JOJO
    (2018-07-15 13:12)
    Duda i Pawłowicz...to dwie TĘPE...pacynki CANALII...
  • ~WOLNY POLITYK
    (2018-07-15 13:03)
    NADZWYCZJNA KASTA podzielila sie na NADZWYCZAJNE SEKTY kazda od roznych powiazaniach z politykami przestepczym poslswiatkiem ktora tez jest pewna ze ich swiat to cos jak z mitow greckich ze sa BOGAMI a nie zwyklymi ludzmi ktorzy powinni sprawiedliwie sluzyc NARODOWI bo ich byt tylo od narodu zalezy powini bic sie w piersi i przeprosic POLAKOW ZA ZBRODNIE I ZLO ktore wymiar NIESPRAWIEDLIWOSCI wyrzadzil POLAKOM PRZEZ 70 PARE LAT i dalej chce to czynic wbrew narodowi polskiemu
  • ~Bartek
    (2018-07-15 13:00)
    Małkinie k Ełku plaga kleszczy byliśmy nie ostrożni inie ucieklismy stamtąd. Dziś mamy z mężem boleriozę a córka czeka na wynik. Krzaki leszczynowe i trawy tam są miliony. Zawilgocone domki tam smierdzace stechlizną i plaża gdzie obok poją krowy w jeziorze. Odchody płyną na plażę z wiatrem. 500 plusy to lekceważą jadą i chlaja co widać na codzień, państwo płaci Tragedia następuje kiedy dziecko zostanie zarażone. W marcu zmarła 8 letnia dziewczynka na zapalenie opon mozgowych
  • ~miś
    (2018-07-15 12:45)
    "Kluczem do kariery sędziowskiej staje się wyparcie się I Prezesa SN prof. Małgorzaty Gersdorf, która jest nim do kwietnia 2020 r." Mówiąc prościej, dla CL (Ciemnego Luda), chodzi o nadrzędność woli partyjnej nad prawem. Partia twierdzi, że 6 = 4. Prawo mówi, że 6 = 6.
  • ~analytyk
    (2018-07-15 12:40)
    Mam wreszcie kandydata na szefa Ministerstwa Prawdy: Krycha Pawlowicz!!
  • ~Nauczycielka z LO.
    (2018-07-15 12:32)
    Nasz prezydent z PIS to najlepszy [ oczywiście zaraz po Panu Kaczyńskim ] patriota.Podpisze wszystko co mu każą , nawet to, że czarne jest białe , i my wierzymy prezydentowi bo On jest dr prawa
  • ~Nauczycielka z LO .
    (2018-07-15 12:29)
    Tylko PIS może nam stworzyć polską , prawdziwą i naszą dyktaturę .Dlatego popieramy PIS
  • ~Nauczycielka z LO.
    (2018-07-15 12:27)
    Nasi prokuratorzy z czasów komuny i donosiciele do UB , to prawdziwi patrioci , bo są nasi , polscy i z PIS
  • ~sic.
    (2018-07-15 12:26)
    Duda do dymisji, Pawlowicz do kolchozu ...
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-07-15 12:21)
    Zdelegalizować to postkomusze stoważyszenie sendziów i tyle! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~soros
    (2018-07-15 12:06)
    Wg. lustitia kluczem do kariery powinno być rezydowanie w Brukseli i ganianie ze świeczką wokół SN ?????
  • ~UBezpieczyciel
    (2018-07-15 12:04)
    Cieszę się że dziura pani Pawłowicz służy jej jedynie do oddawania moczu i nie wydaliła na świat żadnego potomka!