Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego. "Jego postawa łączyła romantyzm i pozytywizm, wszyscy wiele mu zawdzięczamy"

Lech Kaczyński uosabiał zupełnie odmienną ideę Polski od tej, którą uosabiali dotychczasowi władcy III RP - mówił w niedzielę premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości odsłonięcia pomnika śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej w Kraśniku.

wróć do artykułu
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-15 18:24)
    Choćby postawiono po trzy pomniki w każdej wsi i mieście, z niedojdy,którego jedyną"zasługą" było,ze głupio i na własne żądanie zginął w katastrofie samolotu,pociągając za sobą 95 niewinnych osób, nie zrobicie bohatera...
  • ~ajax
    (2018-07-15 18:23)
    Niczym specjalnym Lech Kaczyński nie zapisał się w naszej historii prócz tego że zginął w wypadku samolotowym .Ale powoływanie się na jego idee i wartości przez człowieka ,który tym wartościom się sprzeniewierzył , pozwala mi sadzić ,że Lech się w grobie przewraca! Tym bardziej że Morawiecki jest sterowany przez Jarka Kaczyńskiego który tym samym pluje na grób brata!
  • ~~
    (2018-07-15 18:18)
    PiSie daj już spokój z tymi pomnikami! Cała Polska jest już zasr.ana pomnikami,ulicami,placami itp. imienia miernoty Leszka Kaczyńskiego! I nie ilość pomników a czyny świadczą o tym kto jakim był człowiekiem...
  • ~TT
    (2018-07-15 18:23)
    bedzie co burzyc
  • ~..rzekotka...
    (2018-07-15 18:26)
    ..pomnik jest lustrzanym odbiciem prezydenta czyli knot.....
  • ~xyz
    (2018-07-15 18:41)
    A czy ten pomnik jest z wazeliny?????????????????????
  • ~Natter
    (2018-07-15 19:32)
    O qu..........a , znowu pomnik Kaczynskiego? Ja pie.........e!
  • ~Tusku wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-07-15 19:24)
    niepodobny, tu jakiś chwat, a sztywny leszek był zwykłym dziadygą bez zębów
  • ~miś
    (2018-07-15 19:07)
    "wszyscy wiele mu zawdzięczamy" Wszyscy to przesada, ale 95 z pewnością.
  • ~JOJO
    (2018-07-15 19:36)
    Zastanawiam się...jak długo Morawiecki ma zamiar grać ...Politycznego Idiotę... - i na ile on sam wierzy...w to co mówi...
  • ~JOJO
    (2018-07-15 19:46)
    Normalnym ludziom...rzygać się chce jak słyszą o ciągłej gloryfikacji L. Kaczyńskiego... - jestem ciekaw jak długo PIS-dzielcza Sekta będzie "grać" jego truchłem...aby utrzymać się u władzy...
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-15 19:50)
    No to proszę o konkrety, co mu zawdzięczamy?
  • ~Zepp
    (2018-07-15 19:25)
    Lenin nie miał tyle pomników w PRL. To się nazywa kult jednostki
  • ~sienkiewicz chenio
    (2018-07-15 19:42)
    Bankster ubrał się w ornat i frankami na mszę dzwoni...
  • ~Jula
    (2018-07-15 20:10)
    Postac z pomnika jest wypisz,wymaluj wierna kopia pomnikow Lenina ,ktory to zawsze dzielnie kroczy dzielny szagom.
  • ~zlinczowany funkcjonariusz i sędzia
    (2018-07-15 19:11)
    w ramach jego miłości do bliźniego, większych bredni nie można już wygłaszać. Też mi romantyzm człowieczka, który nigdy nie kochał dziewczyny, a jedynie zadawał sie z Renią Grabowską. Nigdy nie dał Polsce potomka, który by nie kombinował na krzywdzie upośledzinych i kalekich w Polsce. Romatyczne była zagarnięcie willi żoliborskiej i RSW "Ruch". Romantyczny był udziałą w Okragłym Soole. Kamery uchwyciły tego osobnika w Magdalence. Jakże romantyczne (wrecz kawaleryjskie) było lądowanie w Smoleńsku. Jakże romantyczne był mieszanie pilotów z błotem.
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-07-15 19:47)
    O kuźwa, a kto jest dzisiaj władcą IV (?) RP ?
  • ~cyc
    (2018-07-15 21:51)
    Plantatorzy zrobili jazdę Krzywoustemu,zapewne TVpis tego nie pokazała
  • ~Kraśniczanin
    (2018-07-15 21:24)
    Sprzedam rzeźbę ogrodową, krasnala, stan bardzo dobry, do obejrzenia w Kraśniku. Oferty, ale tylko poważne, proszę kierować na adres: Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86, z dopiskiem "Krasnal".
  • ~Szyba
    (2018-07-16 05:30)
    Czas najwyższy pomyśleć o zinwentaryzowaniu tych wszystkich monumentów , proponuję każdemu pomnikowi nadać numer inwentarzowy a ponadto każdej gminie przyznać dotację rządową , która by pokrywała koszty inwestycji , co najmniej w 100% , oczywiście z uwzględnieniem kosztów ochrony na kilka lat .A może pan Macierewicz zorganizuje jakieś specjalne jednostki , wyspecjalizowane w ochronie pomników Lecha Kaczyńskiego .