Sejm przegłosował zmiany w Sądzie Najwyższym

Sejm uchwalił w piątek przygotowaną przez PiS nowelizację ustaw m. in. o Sądzie Najwyższym, ustroju sądów, Krajowej Radzie Sądownictwa i o prokuraturze. Chodzi m.in. o zmiany procedur wyboru I prezesa SN i kwestie obsady stanowisk w tym sądzie.

wróć do artykułu
  • ~starzec z gór
    (2018-07-20 17:49)
    DEMOKRACJA! Platfonsi z Nowośmieszną i KODomitami muszą się z tym pogodzić. Polska górą!
  • ~kosmiczne_jajco
    (2018-07-20 18:08)
    Polska rzeczpospolita Ludowa - to samo od nowa, to samo od nowa!
  • ~Olska
    (2018-07-20 18:16)
    Takie same przemiany jakich dokonywali Komuniści w 1947. Resztę wszyscy znamy.
  • ~olek
    (2018-07-20 18:40)
    Prezes powinien sobie pooglądać filmiki jak skończył dyktator Kadafi.
  • ~Autor1
    (2018-07-20 17:49)
    Aż łapki same się składają do oklasków kiedy widzi się tak pięknie składną akcję PIS. Teraz tylko należy zapytać niemiecki TK czy to jest zgodne z niemiecką konstytucją!
  • ~Johny
    (2018-07-20 18:35)
    parszywe bolszewiki przyjdzie na was czas.!!!!
  • ~Smak
    (2018-07-20 18:48)
    PIS Boi się odpowiedzialności za to co wyprawia i myśli, że mu przejdą te szwindle płazem gdy będą ich sądy. Myśli także, że w ten sposób pozbawi wyborców wpływ na wynik wyborczy. Otrzymali władzę dzięki demokracji lecz nie szanują jej. Kiedyś za to oberwą. Władza absolutna deprawuje i społeczeństwo za chwilę to odczuje i wtedy zacznie się dziać.
  • ~anna
    (2018-07-20 19:33)
    sejm musi jeszcze uchwalis ustawe o zdradzie narodowej i zlodziej ii bandytow PO.Psl sld ,nowoczesna partia razem inne partie zdelegalizowac i czlonkow aresztowac po zarzutem zdrady Polski..wprowadzic calkowita konfiskate majatkow.zlodziei po 89 roku..oraz pozbawienie obywatelstwa polskiego..nalezt takze zaoszczyc nadawanie obywatelstwa polskiego i wykluczyc znich narodowasci wrogie polakom i Polski..sprowadzic jak najszybciej wszystkich polakow z Rosji i krajow bylego zsrr..dac im domy mieszkania szkoly i wszystko co najlepsze aby wynagrodzic im trud zeslania
  • ~asia
    (2018-07-20 22:14)
    Co musi sie jeszcze w Polsce stac, zeby Polacy tak jak Anglicy lub Amerykanie w setkach tysiecy wyszli na ulice zeby protestowac.
  • ~Trak
    (2018-07-20 19:07)
    Ten ortodoksyjno katolicki wrzód pod nazwą PIS za niedługo dojrzeje do wycięcia. Już widzę te skruszone miny dzisiejszych apologetów wiary smoleńskiej i jej piewców.
  • ~Lucek
    (2018-07-20 19:24)
    Tak swoją drogą, ludzie zaradni, niezależni od władzy PIS czy wcześniej PO, patrzą na ten cyrk tylko z niesmakiem. Ten cały kocioł czynią Polacy dla Polaków? Wytłumaczyć się tego nie da jak tylko schorowanym dążeniem do władzy. To wszystko zmierza do konfrontacji. W czyim to jest interesie? Polska dzisiaj nie ma dzisiaj organizacji politycznej z programem przemawiającego do wszystkich i dla wspólnej jasnej przyszłości i dla starszych i dla młodszych. PIS to propaganda i zagarnianie pod siebie. Po zagubiło się w technokratycznej bezcelowości niezrozumiałej dla większości z błędami o których wiadomo. Potrzeba nowego ideowego tchnienia.
  • ~JP
    (2018-07-21 05:03)
    pissuarskie dno
  • ~Prababcia
    (2018-07-21 06:06)
    Sejm przeglosowal? Pis przeglosowal!
  • ~Ktoś wie?
    (2018-07-21 00:00)
    A te wyroki "wolnych " pisowskich sądów to będą uznawane w Europie czy tylko w Wolskiej Rzeczpospolitej Ludowej?
  • ~Wiatr
    (2018-07-20 18:41)
    Nieszczęściem dla tego kraju były żądy PO PIS
  • ~dzien usmy
    (2018-07-22 08:04)
    Popatrzcie na ten obrazek powyzej .Najglupszy wyglad i mina wskazujaca na ograniczenia inteleku(brak) widac u osobnika nazywanego Tarczynski.Ale takich lubi Jaroslaw bo choc troche mu dorownuja.
  • ~jj25
    (2018-07-22 11:12)
    Banda PiS-owskich TARGOWICZAN niedługo za to odpowie!
  • ~:)
    (2018-07-22 12:00)
    bój się Polaku bo pis prowadzi nas po niebezpiecznym szlaku prl bis tylko bardziej represyjnym
  • ~Kmaj
    (2018-07-21 07:47)
    Panie Prokuratorze Piotrowicz najserdeczniesze życzenia składam Panu z okazji przypadającej rocznicy ogłoszenia Manifestu Lipcowego oraz Święta Odrodzenia Polski które jak Pan pamięta przypada 22 lipca tego roku.W Panu nadzieja na przywrócenie nam PRL -u z Panem Prezesem w roli I Sekretarza PiS na Nowogrodzkiej.
  • ~:)
    (2018-07-22 11:52)
    bój się Polaku bo pis prowadzi nas po niebezpiecznym szlaku prl bis tylko bardziej regresyjnym