Spór o reformę sądownictwa. Czarzasty: Będziecie siedzieć. Sasin: Chciałem podziękować, że pan nie grozi strzałem w tył głowy

Robimy to, na co umówiliśmy się z Polakami, umawialiśmy się na radykalną reformę sądownictwa - mówił w niedzielę szef KSRM Jacek Sasin. - Będziecie siedzieć, a sędziowie, którzy pójdą na współpracę z wami, zostaną zwolnieni z wykonywania zawodu - odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

wróć do artykułu
  • ~Rajbiaj
    (2018-08-03 18:23)
    Jest taki jeden Jnkonowincz tylko niby koszulko-- sweterek i to u nas 3 km,, jeden od drugiego we Warszawie
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-08-03 18:20)
    CZARZASTY za CZERWONY SWETEREK to POwinien dostać z KOPE LAT do odsiatki w całej EUROPIE a i ŚWIECIE nikt takiego DURNIA z siebie nie ROBI
  • ~Jhp
    (2018-07-24 08:49)
    Pisowski kretaczu Sasinie nie utozsamiam sie z wami i nie plec bzdur za 90% narodu.
  • ~,kumpel z ubecjii po nowyj emeryturze
    (2018-07-23 22:47)
    wołodia twój immiennik ilicz lenin to on strielał ze stalinu w żopy STARYCH BAB-i obaj mieli SYFA ci twoi wzorcowi ojcowie komunistycznej partii zsrr i polski
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-23 21:37)
    CZERWONE KUNDLE od SOWIECKICH KORYTARZY
  • ~olek
    (2018-07-23 20:27)
    Sędziowie przysięgają na konstytucję więc nie mogą podlegać sejmowi.
  • ~hey
    (2018-07-23 10:50)
    W wyborach zagłosuje tylko na tych, którzy przysięgną na Konstytucje, ze posadzą funkcjonariuszy reżimu PiSbolszewickiego w więzieniach . Czarzasty, masz mój głos !!!
  • ~wonzczerwonązarazą
    (2018-07-23 10:26)
    Czarzasty chodzi po wszystkich możliwych stacjach i powtarza jedno i to samo - stał się takim samym przewidywalnym ********** jak reszta opozycji !!! Zero merytorycznych argumentów , tylko chamstwo i groźby !!! , tak postępują totalni frustraci w chwili bezradności !!!
  • ~adwokatdiabła
    (2018-07-23 10:19)
    To co robi Czarzasty to są groźby karalne odnośnie konkretnych osób , a więc można go pociągnąć do odpowiedzialności karnej !!!
  • ~kusza na prąt
    (2018-07-23 08:40)
    Wystarczy śmiech ...
  • ~mozna mnie wynajac
    (2018-07-23 08:38)
    wlasciwie czemu nie wybral szybka droge tak jak ich ustawy sejmowe kilka godzin i dziala
  • ~jj25
    (2018-07-23 08:14)
    Ten ****** najwyraźniej nie rozumie, że się "umawiał" tylko z 18% PATOLOGIĄ społeczeństwa i niech nie wyciera sobie pyska Polakami, tą NORMALNĄ WIĘKSZOŚCIĄ!!!
  • ~motek
    (2018-07-23 07:38)
    27 : 1
  • ~a-go
    (2018-07-23 07:32)
    Panie Sasin. Pan, to Czarzastemu do pięt nie dorasta intelektualnie..
  • ~motek
    (2018-07-23 07:15)
    A te korniki "dziennikarskie" to już zmieniły preferencje, czy trzeba jeszcze wyciąć troszku Puszczy dla tartaku córki leśniczego?
  • ~motek
    (2018-07-23 07:06)
    Wystarczy, że mohery mają samolot do dyspozycji...hehehe...
  • ~Prababcia
    (2018-07-23 05:35)
    Sasin , przystojniacha, taka typowa slowianska, rasowa , polska twarz! K u r d a mencko, olaboga, no gdybym byla mlodsza, to by sie ode mnie nie odczepil!
  • ~Facet
    (2018-07-23 05:32)
    Z czyms mi sie to kojarzy, to grozenie wszystkim , ktorzy ich nie popieraja, tym : bedziecie sledziec ! Acha, z Erdoganem, Putinem i jeszcze paru innymi. Pis dzielom sie tez wydaje, ze tacy silni i wszechmocni?
  • ~siłacze
    (2018-07-23 03:23)
    Nicolae Ceausescu, Kadafi, konus
  • ~Latarnik
    (2018-07-22 22:23)
    Zauważcie państwo, że igrzyska są reżyserowane, a aktorzy precyzyjnie wykonują rozkazy rządzących Polską w cieniu. Przez dwa lata Macierewicz, Brudziński, Ziobro, Kaczyński i Szydło mieszali, judzili i wprost metodami stalinowskimi naznaczali Polaków, niszczyli w sferze moralnej i ekonomicznej za pomocą kłamstw i oszczerstw. Teraz reżyserzy sceny politycznej odsunęli w cień tych aktorów i wystawili nowe gęby szczekaczy z wat.ah.y. Nawet gwiazdor pismediów Rachoń, nieco sfolgował. Trwa spektakl. Ofiarmi są coraz liczniejsi, których eliminuje się z życia publicznego, z narodu i odbiera wszystko co mają.