Spór o reformę sądownictwa. Czarzasty: Będziecie siedzieć. Sasin: Chciałem podziękować, że pan nie grozi strzałem w tył głowy

Robimy to, na co umówiliśmy się z Polakami, umawialiśmy się na radykalną reformę sądownictwa - mówił w niedzielę szef KSRM Jacek Sasin. - Będziecie siedzieć, a sędziowie, którzy pójdą na współpracę z wami, zostaną zwolnieni z wykonywania zawodu - odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła.
    (2018-07-22 12:04)
    Sasinie , kłamiecie , nik się ze mną nie umawiał na niszczenie Polski .Banda nieudaczników dorwala sie do władzy dzieki rydzykowi i teraz mści sie na Polakach
  • ~nina
    (2018-07-22 12:08)
    Panie Sasin 5 miliardow ze SKOKow wyprowadzono i dlaczego PiS nie chce komisji sledczej?Szef i zalozyciel SKOKow jest teraz senatorem PiSu.
  • ~NaPohybelWam
    (2018-07-22 12:08)
    chłopie pańszczyźniany króla Sasa, ty nie masz głowy tylko puste wiadro na ************* na wiadro szkoda kul....
  • ~Szyba
    (2018-07-22 12:11)
    Panie Sasin a kto by ryzykował strzelanie w te wasze zakute ł*y !?
  • ~25 lat wiezienia
    (2018-07-22 12:18)
    pisokalmuki nie sa warte kulki.
  • ~dm1
    (2018-07-22 12:19)
    Towawawawawrzyszu Czaczaczaczaaaasty dzielny z ciebie czekista! Na pewno skandynawski brat Adasia pochwaliłby by twoją wypowiedź. Jeszcze tylko powiedz, dlaczego się boisz tej reformy sądownictwa, zdajesz sobie sprawę, że wasze mikre poparcie społeczeństwa nie daje wam żadnej legitymacji do przeprowadzenia w Polsce żadanej ale to absolutnie żadnej reformy, czy tawariszcz poniał?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-22 12:19)
    Nieudaczniki to POlszewiki koleś nie wytkają się w mój NICK bo RYDZYK to porządny CZŁOWIEK nie taki POsożyt co się wciska w NICK żeś Gazeta Wyblakła
  • ~Papa
    (2018-07-22 12:22)
    W Polsce nie będzie dobrze dopóki sami Polacy nie zaczną sobą rządzić. Od lat rządzą nami ludzie mówiący po polsku i mający polskie nazwiska ale są członkami innej nacji. Mówią o patriotyzmie a ośmieszają nasz kraj na arenie międzynarodowej. Mówią o budowaniu Polski a niszczą jej dorobek. Nikt się na umawiał na niszczenie demokracji. Minęło prawie 30 lat transformacji a Polak nadal zarabia jak parias. Za to członkowie partii łgarzy zarabiają krocie. W Sejmie jest jak w Knesecie a policja zamienia się w MO. Czy taka była umowa ?
  • ~Bingo
    (2018-07-22 12:24)
    Nie histeryzuj sasin. A do PRLu to jesteście podobni wy. Hunwejbini rozwalający porządek prawny. Będziecie skazani za łamanie konstytucji i pójdziecie do pudła.
  • ~Zepp
    (2018-07-22 12:39)
    Strzelanie w puste jest bezcelowe
  • ~Wittorio
    (2018-07-22 12:40)
    Panie Sasin.Kłaniają się panu następujące artykuły Konstytucji:8,10,pk1,173 i174,które wypowiadają sie jednoznacznie i nie dają żadnej możliwości ich zmiany ustawą.Pan Czarzasty w tym przypadku ma rację,a zresztą nie tylko on,ale autorytety prawa konstytucyjnego w Polsce i nie tylko.Przyjdzie czas,że ktoś za to będzie musiał zapłacić.Jeśli natomiast chodzi o referendum,to coś mi się wydaje,że pan Duda może dostać pstryczka juz teraz,a jak nie to w listopadzie to referendum nie przyniesie sukcesu,tak jak wszystkie poprzednie /z wyjątkiem akcesyjnego do UE/.
  • ~raz i starczy
    (2018-07-22 13:19)
    Mam nadzieję, że Sasin pamięta jak jego kumple pomstowali na grubą kreskę i wobec tego zdaje sobie sprawę, że tym razem już jej nie będzie.
  • ~Demaskator
    (2018-07-22 13:22)
    Żądamy więzień dla tych łamiących prawo.
  • ~Zorro
    (2018-07-22 13:32)
    Będziecie siedzieć razem ze swoimi kolaborantami, którzy zdecydowali się sprzedać Plugawej Zmianie w zamian za stołki i kasę. Żarty nic tu nie pomogą - Wasza karawana jedzie dalej i dowiezie Was wprost pod więzienną bramę, teraz nawet gdybyście chcieli, nie macie już odwrotu. Bon voyage!
  • ~pifpaf
    (2018-07-22 13:37)
    Od zakutych łbów kule rykoszetują.
  • ~39marpik
    (2018-07-22 13:40)
    Kaczyński umówił się z Polakami: Sasinem, Ziobrą i Brudzińskim.
  • ~xxl
    (2018-07-22 13:42)
    Sam BUDYŃ przysięgał na obecną konstytucję a teraz twierdzi że jest zła i komunistyczna .
  • ~rychu
    (2018-07-22 13:50)
    Sasin: Chciałem podziękować, że pan nie grozi strzałem w tył głowy ??!!! znaczy ze oni wiedza ze do tego dojdzie !!!!!! to naczy ze oni juz zaczeli sie bac !!!!!!!!!! to znaczy ze zaczna jezdzic jak Antek, z 4 żandarmami !!!!!!! milicja bedzie coraz bardziej brutalnie atakowala Polakow !!!!!!!!!!
  • ~Jonathan
    (2018-07-22 14:31)
    Sasinie bo dla ciebie szkoda pocisku .Jest zbyt drogi i moze sie przdac do obrony RP bo zadarliscie ze wszystkimi ,nawet z przyjaciolmi.
  • ~Jaro
    (2018-07-22 15:36)
    Tak trzymać panie Włodku. I gadać głupot o kolanach. Popatrzcie na SN dziś - nie znalazł się ani jeden chętny na stołek prezesa, przed 2020 rokiem. Czapki z głów.