Morawiecki już rządzi w PiS. "Doskonale wie, z kim będzie budował partię"

| Aktualizacja:

"Morawiecki zbroi się przed możliwym przejęciem PiS-u po Kaczyńskim, tworząc już teraz własne polityczne zaplecze", informuje "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-07-24 08:44)
    Premier Morawiecki najlepszym premierem (zaraz po Jarosławie Kaczyńskim) od 1989 roku!Takie są fakty!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-24 08:51)
    No cóż na skroś polska partia, ma w kim wybierać! a teraz dla POrównania knajackie partyjki PełO, Nowoczesna widzita tych liderów? Tusk nam Pokazał następcę Schitinę, Petru Laubnałer, a kogo w chorobie wskaże Schityna czyżby szczerbola, a Łałłbnałer kogo czyżby tę piszczącą myszę co wraz z męnżem nie umni doliczyć się finansów! Żenująca totalna oPOzycja!!!!!
  • ~ściemanko
    (2018-07-24 08:54)
    Taaa, wyPISz wymaluj PINOKIO - cały PIS w jednym obrazku.
  • ~Prababcia
    (2018-07-24 08:55)
    A co z prezesem? Pozwoli na odebranie sobie wladzy? Czy to mozliwe? Czy on juz zdy...hahahahaha?
  • ~mxm
    (2018-07-24 08:57)
    Brudziński podporządkuje się Morawieckiemu? Weteran żółtodziobowi? Wątpię.
  • ~Filip
    (2018-07-24 09:44)
    Prezes jeszcze nie odszedł, a swoją droga Morawiecki byłby doskonałym następca.
  • ~Aneta Warszawa
    (2018-07-24 10:13)
    Malkinie k Ełku to Kleszczów koszmar byliśmy tam w zeszłym roku oboje z mężem mamy bolerioze na szczęście dzieci nie choć były ugryzione. Piszę bo w tym roku za te same pieniądze pojechaliśmy do Egiptu zapłaciliśmy w styczniu i mieliśmy cudowny urlop z czysta woda nurkowanie i wiele innych atrakcji. Po pierwsze nie musieliśmy gotowac bo nam wszystko podano. Malkinie to brudne niedomyte domki miliony kleszczy plaża gdzie obok pojone są krowy i odchody płyną na plażę. 200 zł za wilgotny domek gdzie ściany zplyt gipsowych bez wyciszenia. Koszmar i błąd którego nigdy więcej nie popełniamy.
  • ~nareszcie
    (2018-07-24 10:16)
    Czyżby koniec PIS?
  • ~Zepp
    (2018-07-24 10:25)
    Umie kłamać więc świetnie się nadaje
  • ~slazak
    (2018-07-24 10:42)
    nadaja sie do rzadzenia narodem ciemniakow
  • ~Ee
    (2018-07-24 11:00)
    Taki sam skursyn jak reszta nadaje sie
  • ~Rom
    (2018-07-24 11:31)
    J Kaczyński pogoni tą cholote konfidentow itp to Pan Morawiecki będzie mógł swobodnie budować RP
  • ~PO.N do de
    (2018-07-24 11:37)
    Niemal wszystkie komentarze w stylu frustratów: Kazza, pluszaka Donka, psychoStefka, Qnia i tym POdobnych.
  • ~Hucpa na cztery fajery
    (2018-07-24 11:38)
    Le Monde ostrzega przed Kaczyńskim i chwali Tuska. "Le Monde" w niezwykle ciepłych słowach pisze o Polsce i Donaldzie Tusku. Gazeta publikuje komentarz i prognozy związane z objęciem sterów Rady Europejskiej przez byłego szefa polskiego rządu. "Polska dumą Europy" - pisze francuski dziennik. Podkreśla, że w niecałe sto lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, nasz kraj stał się jedynym z Europy Środkowej, który awansował do grona państw liczących się w Unii.
  • ~Hucpa na cztery fajery
    (2018-07-24 11:41)
    Oczernianie Tuska może się okazać zabójcze dla rządzących. To światowej klasy polityk, wyróżniony przez UE jako wybitny premier. Oskarżenia jakie na niego mogą spaść wynikają z nienawiści, a nie prawnych zarzutów, powstają też nowe teorie spiskowe. Bardzo dobrze, że powstaje Zespół Odkłamania "zwidów" komisji Macierewicza. Na tym PiS się potknie. Polityka „hulaj dusza”, pacierzownice, miesięcznice to ciągłe kłamstwa smoleńskie, to obrzucanie 82% Polaków pisowskim błotem. Matematyczne wyliczenia jakim to procentem wygrali wybory, to tylko matematyka sejmowa służąca za propagandę. Tylko 18% osób uprawnionych do głosowania głosowało za PSem. Wyborcy PO to lenie, najbardziej zdyscyplinowanymi wyborcami są pisowscy wyborcy. Lepsza jest ciepła woda, niż wasza *********
  • ~enriq
    (2018-07-24 11:42)
    Profesor Kik... i wszystko jasne. Morawiecki to wielkie rozczarowanie Kaczyńskiego, a Brudziński jest jednym z jego faworytów na następcę, a nie na pomagiera Morawieckiego.
  • ~naukowiec
    (2018-07-24 11:42)
    Co mógłby innego powiedzieć profesor nauk społecznych, który tytuł naukowy odebrał w 2018 od prezydenta ?
  • ~Qwerty
    (2018-07-24 11:51)
    A jakie będa losy achimka (ojej jak niemiecko brzmi!) yoyo brudzińskiego?!
  • ~xv
    (2018-07-24 12:25)
    Bankster nagrany w czasie imprez w knajpie u Sowy
  • ~zawiedziony