Skąd zmiana dotycząca kodeksu wyborczego? "PiS boi się u siebie rozłamu"

Zmiana dot. kodeksu wyborczego w wyborach do PE jest spowodowana tym, że prezes PiS Jarosław Kaczyński boi się rozłamu w swoim środowisku i że powstanie dodatkowa siła konserwatywna, która odbierze głosy PiS - ocenił w czwartek senator niezrzeszony Grzegorz Napieralski.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-07-26 15:39)
    Jeszcze w zeszłym roku posłanka Beata Mazurek kategorycznie stwierdzała, że PiS żadnych zmian w ordynacji do PE robić nie ma zamiaru i nie będzie.I mamy kolejny dowód, że jakakolwiek wiara w zapewnienia polityków nie ma najmniejszego sensu.
  • ~marta padalca warta
    (2018-07-26 16:15)
    to słynne ruchadło-leśne padalca nie ma przypadkiem na imię martusia?
  • ~bastardek w brzuszku martusi nie jest padalcowy?
    (2018-07-26 21:15)
    Maria Kaczyńska była mądrą i przyzwoitąkobietą....martusia swój q?rewski charakterek odziedziczyła chyba po babuni kaczyńskiej....te dwa kartoffle to chyba nie wiadomo po jakim ojcu...
  • ~Koryciarze
    (2018-07-26 16:06)
    Staropolskie powiedzenie mówi: kruk krukowi oka nie wykole,ku?wa ku?wie łba nie urwie,a jak urwie,to po ku?wie.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-26 15:57)
    Partia Która ZDRADZA Swój Elektorat MUSI odejść ,że sceny politycznej.Czyli Ci wszyscy którzy głosowali na PiS ,jako mniejsze ZŁO,z braku alternatywnej Partii ,mają do wyboru głosować np; na SLD ( NIGDY na żadną partie Okrągłostołowa PO ,lub PiS,a tym bardziej na PSL ),lub BOJKOT Wyborów.Czyli browarek ,Karczma ,Okowita.
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2018-07-27 03:20)
    Prawda jest taka, że PiS się kończy, widzi to prezes i kilku ludzi z jego otoczenia, ale wiekszość tego środowiska panicznie boi się tej myśli - przecież tyle lat czekali na KONFITURY!!! Teraz miałoby się to skończyć? Prezes słusznie się boi buntu partyjnych dołów, z tego powodu wycofał się już z zakazu darcia kasy jednocześnie ze stanowisk w spółkach skarbu państwa i w samorządach, podobnie z wycofaniem się z ustawy o hodowli zwierząt futerkowych. Kaczyński powoli staje się malowaną mumią - jak Breżniew.
  • ~Sygnalista
    (2018-07-27 07:53)
    Starzy wyżeracze,koryciarze w pisie czują że to ostatni rok legalnego rabunku państwowej kasy,to już markują sprzeciw na niby zmianom itd.bo chcą się załapać na przyszły rząd i już się przymilają narodowi.
  • ~Nie do wiary
    (2018-07-26 22:36)
    Bezcenne zdjecie. Przy "niezlomnym" nawet kuras z Nowogrodzkiej wyglada na mezczyzne. Smieje sie w oczy tej ciamajdzie.
  • ~dlKJ
    (2018-07-27 11:05)
    Witam Panowie! Naród Polski zacznie szybko wychodzić z pod PISowskiej hipnozy, kiedy Unia Europejska stopniowo zacznie wprowadzać sankcje wobec Polski i ograniczać dotacje finansowe! Ktoś powie, że to z powodu tego, że Polska nie chce przyjąć do siebie imigrantów ze Wschodu, ale to bzdura, bo Czechy, na przykład, też podobnie nie chcą brać do siebie imigrantów ze wschodu, ale Unia Europejska nie robi im głośnych oskarżen i nie wprowadza żadnych procedur. Dlaczego? A wszystko dlatego, że nie naruszają one Ogólnoeuropejskie Zasady Najwyższego Prawa i Sądu! Wszystko jest bardzo proste! Nie chcesz zachować te wspólne europejskie wartości wyjdź z UE ale wtedy kraj będzie podobny do Rosji, Ukrainy lub Korei Północnej, gdzie ludzie nie żyją a cierpią i płaczą z powodu strasznej niesprawiedliwości! Ale zawsze jest jakieś wyjście i to wybory, w których trzeba dokonać właściwego wyboru! Zastanówcie się POLACY!
  • ~wp
    (2018-07-28 11:33)
    Czyli wszystko jest jasne, pis obawia się wyborów
  • ~Jurek