Wnuk Anny Walentynowicz otrzymał status pokrzywdzonego w rosyjskim śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej

Piotr Walentynowicz - jako pierwszy obywatel Polski - otrzymał status pokrzywdzonego w prowadzonym przez organy Federacji Rosyjskiej śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej. Dzięki temu powinien uzyskać dostęp do akt sprawy - uważa jego pełnomocnik Lech Obara.

wróć do artykułu
  • ~europejczyk48
    (2018-07-28 17:39)
    ********* oszust i cwaniak na trumnie mamusi. Odrażający typ... WON!!!
  • ~ik
    (2018-07-28 15:53)
    ludzie zarzadajmy zapewnienia ze jak nowi dojda do władzy to rozlicza poprzednikow za łakomstwo i zarzadaja zwrotu z kradzierzy
  • ~Czekan
    (2018-07-28 14:39)
    Walka o kolejne odszkodowanie?
  • ~logika
    (2018-07-28 12:15)
    Jestem przekonany, że wnusio żadnych kolejnych pieniędzy od nikogo nie dostanie... Bo chodzi tu nie o szmal, tylko o celowe wrzucenie granatu do polskiego grajdołka aby zaognić temat i pobudzić znów chorą wyobraźnię i głupotę części naszego społeczeństwa wierzącej w "zamach" ...! Jak znów będziemy się wzajemnie "gryźć po kostkach" to będziemy dla Rosji "łatwiejsi" do rozpracowania ..... A zamiast myślenia o interesie naszego kraju jeszcze bardziej się skłócimy co leży w interesie naszych wschodnich "braci" ......
  • ~putek
    (2018-07-28 11:48)
    jeszcze mało za ciało babci zarobił?
  • ~ale
    (2018-07-28 11:44)
    Ruscy dalej sobie robią z nas jaja. Gdyby traktowali nas na poważnie to taki statut otrzymałby ktoś naprawdę godny, a nie osobnik z którego wszyscy się śmieją.
  • ~sd2017
    (2018-07-28 10:49)
    Rosjanie uznali, że to była katastrofa i wnuczek aby się do tej sprawy podłączyć też musiał uznać, że to była katastrofa. I żeby pieniądze wziąć od państwa polskiego to też musiał uznać, że to była katastrofa. Ale z tytułu tej katastrofy żadnych pieniędzy od Rosji on nigdy nie wyciągnie. Więc co on właściwie w tym rosyjskim śledztwie tam chce ? Jeśli zaś myśli, że będzie mógł wpływać w jakiś sposób na to co robią w tej sprawie (lub w ogóle nic robią) Rosjanie tzn., że powinien się leczyć.
  • ~Pokrzywdzony
    (2018-07-28 10:32)
    Oglądajcie i podziwiajcie jak się w polsce kręci kasę, a wy łamcie karki za 2000
  • ~kob
    (2018-07-28 09:58)
    ludzie kiedy przestaniecie być hienami żerującymi tej tragedi, facet powineśc się wstydzić tak żerować
  • ~Zuo Dhiey
    (2018-07-28 09:05)
    Wał-Lentinovitz....
  • ~hahahahaha
    (2018-07-28 09:01)
    pą wnusio nie musi uzyskiwać żadnego statusu.... przecież gołym okiem widać, że jest pokrzywdzony...
  • ~Ulla
    (2018-07-28 08:58)
    Metoda "na wnuczka " działa !!!
  • ~Y
    (2018-07-28 08:50)
    Anton dawaj kase wnuki czekaja
  • ~kadrowy
    (2018-07-28 08:26)
    Czy to jest nasz Człowiek ?
  • ~motek
    (2018-07-28 07:30)
    Hehehe... a Putin z uśmiechem na twarzy dolewa jeszcze oliwy do płonącej moherowej Polski.
  • ~Mok
    (2018-07-28 07:00)
    Doją i doją i będą doić. Ich wnuki, prawnuki i prą prawnuki
  • ~WERAWeraPowodzenia!
    (2018-07-28 06:09)
    Niech się wybierze do Rosji razem z adwokatem .Wróci cały i zdrowy z oraz kasą .
  • ~Szyba
    (2018-07-28 05:56)
    Kolejnym krokiem będzie kandydowanie z list PiSu do euro parlamentu . Po zmianie ordynacji będzie miejsce na listach dla takich kolesi , bez krztyny wstydu i elementarnej przyzwoitości .
  • ~Vce hrbia de Bragelone
    (2018-07-28 02:27)
    Rosjanom nigdy nie brakowalo inteligencji i umiejetnosci robienia jaj.
  • ~wawa
    (2018-07-27 22:18)
    Znalazł sobie cwaniaczek sposób na życie .

Może zainteresować Cię też: