Posłanki PiS apelują do prezes TK. Chcą jak najszybszego rozpatrzenia skargi dot. aborcji

List otwarty do prezes TK Julii Przyłębskiej. Z apelem o jak najszybsze rozpatrzenie wniosku grupy posłów w sprawie konstytucyjności przepisów dopuszczających aborcję ze względu na ciężkie wady płodu, zwróciły się posłanki PiS Anna Sobecka i Anna Siarkowska.

wróć do artykułu
  • ~TCT
    (2018-07-27 22:25)
    Czy wypowiedzenie konkordatu można przeprowadzić zwykłą większością sejmową?
  • ~bbc
    (2018-07-27 22:59)
    sobeckiej temu bezmuzgowiu juz i tak nic nie pomoze
  • ~oxo~`
    (2018-07-27 23:11)
    Jak nie patrzec aborcja to zabojstwo.
  • ~Jajecznica-politykierska
    (2018-07-27 23:48)
    Kto wreszcie będzie miał na tyle odwagi, żeby rozpocząć dyskusję nad wypowiedzeniem konkordatu, tej nieszczęsnej kuli u nogi Polski? Raczej wątpię, by dorobkiewicze, matacze i zwykłe politykierskie szuje miały aż takie lub jakiekolwiek jaja.
  • ~iga49
    (2018-07-28 06:30)
    pani Sobecka powinna zacząć prowadzić nabór na chętnych do wychowywania tych chorych dzieci, oraz wnioskować o odpowiednie przepisy dotyczące karania ojców którzy porzucają te dzieci zaraz po urodzeniu.
  • ~Nom
    (2018-07-28 07:43)
    Tow pismanki nie martwcie się. Tow Przybłędska wyda decyzję zgodnie z linią przodujacej partii.
  • ~Zepp
    (2018-07-28 09:08)
    Czyżby Sobecka planowała aborcję? I chce się dowiedzieć czy będzie legalna. Bo nie widzę innego wytłumaczenia tego pośpiechu
  • ~jj25
    (2018-07-28 10:03)
    WYCIRUS RYDZYKOWY I DEWOTA nie będą "rządziły" NORMALNĄ WIĘKSZOŚCIĄ Polaków!!!
  • ~Bingo
    (2018-07-28 11:14)
    Żulia ma wydać wyrok? Nie jest do tego przygotowana.
  • ~furu
    (2018-07-28 11:52)
    Świat bez Polski byłby normalny i szcęśliwy
  • ~fuzi
    (2018-07-28 12:00)
    Ksiądz, k.....a i złodziej to trzy kategorie mające wpływ na polską rzeczywistość.Złodziejami są właściwie wsyscy, k.....y są są bo zawsze były, więc są poza podejrzeniem.Nie znam Polaka, który płaci podatki jak trzeba.Nie znam polityka, który by nie zawłaszczał pod siebie.Żadnej z tych trzech kategorii złodzieji nie da się wyplenić.Reszta normalna popełnia błąd.
  • ~j10
    (2018-07-28 17:22)
    Przyłębska- magister, sędzia z ZUSu, trzy dyscyplinarki za przewlekłość w prowadzeniu postępowań, brak jakiegokolwiek dorobku w dziedzinie prawa. Stały adres zamieszkania - Berlin, żona TW Wolfganga. Charakteryzuje się ogromną skromnością - intelektualną. Bezrefleksyjnie wykonuje polecenia zwierzchników partyjnych. Sama się wybrała się na prezesa TK. Reprezentuje poziom zbliżony do Andrzeja Dudy.
  • ~Aurora
    (2018-07-28 17:30)
    Przychlebska dostanie wytyczne, to rozpatrzy, a jak nie, to nie, nie ma co apelować psze pani od Teletubisiów...
  • ~Kebu
    (2018-07-28 20:15)
    tTchnika znana nawet przez **************** w małych gminach. Pan/pani radny/a zadaje mądre pytanie panu burmistrzowi, który nauczył się odpowiedzi dzień wcześniej. Ładnie to wygląda. Mądra/y radna/y i wspaniały wszechwiedzący burmistrz. Pytanie zazwyczaj techniczne i nie ryzykowne dla burmistrza. Bo nóż widelec, ktoś pociagnie temat w niepożądanym kierunju. Tak to się robi. Teatr przez narodem.
  • ~mitex
    (2018-07-28 23:00)
    Posłanki niepowinne być kąpane w gorącej wodzie bo żeby rozpatrzyć ten wniosek najpierw ktoś go dla pani magister musi napisać tak jak dla Kamińskiego o ułaskawieniu
  • ~cedr
    (2018-07-29 10:24)
    Świat stoi nad krawędzią zaglady a diabelstwo myśli, że będzie trwał wiecznie. Nie będzie, Bóg nie pozwoli !!! Dla tych posłanek, a wcześniej ponad 100 posłów-obrońców życia wielka wdzięczność. Boże, uratuj Polskę!