Synowie Tadeusza Mazowieckiego pozwali do sądu radną PiS. Poszło o wypowiedź o ojcu

| Aktualizacja:

Pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko radnej PiS z Lublina, Annie Jaśkowskiej, która nazwała Tadeusza Mazowieckiego m.in. stalinowcem i agentem NKWD - złożyli do sądu w Lublinie synowie Mazowieckiego.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2018-09-01 06:32)
    Nic wiecej ... Pisowska szmata.
  • ~Norymberdzki
    (2018-08-31 17:54)
    Wszyscy z PIS-u idą w ślady Kaczyńskiego. On zaczął obrażać ludzi. A teraz na wyprzódki potakiewicze z PIS-u chcą się przypodobać prezesowi żeby zdobyć stołek albo żeby go nie stracić
  • ~wernyhora
    (2018-08-02 22:51)
    A ona to narodowo socjalistyczna agentka wodza IV rzeszy (..) o sorry, pospolitej
  • ~nie wsadzal bym kija w mrowisko
    (2018-07-31 20:58)
    Synowie Mazowieckiego poruszaja niebezpieczny temat. Wizerunek Mazowiecki wiecej na tym straci ,niz zyska.
  • ~nie wiem
    (2018-07-31 14:58)
    Moze i Mazowiecki byl porzadnym czlowiekiem,ale Jaskowska mowi ,ze te informacje znalazla w internecie. Mam watpliwosci czy obrazila ,czy podala do wiadomosci to ,co bylo napisane. A jesli jest w tym ziarno prawdy ?
  • ~jabo
    (2018-07-31 12:07)
    ot taka przeciętna szmata i tyle
  • ~ryk
    (2018-07-31 12:06)
    STARA TĘPA KOBIETA
  • ~m
    (2018-07-31 12:00)
    Miss PiS następna
  • ~mega
    (2018-07-31 11:15)
    No ale o co chodzi? Przecież ta kobita powiedziała szczerą prawdę.
  • ~chłop bez......?
    (2018-07-31 08:22)
    Jak ona w realu wygląda jak na tej fotografii to współczuję tym co jej słuchają i oglądają z przymusu.Może ma podwójne organy ?
  • ~Niezainteresowany
    (2018-07-31 07:56)
    Jeżeli był tak wybitnym Polakiem to dlaczego zmienił Nazwisko , czyżby wstydził się swojej rodziny?
  • ~Pop8715
    (2018-07-31 06:02)
    Dlaczego takie osoby pełnia takie funkcję ona i 80 procent polityków Pisuaru nadaja się na targ ziemniaki sprzedawac a nie do polityki.
  • ~xyz
    (2018-07-31 05:51)
    Droga pani! Miłosierdzie Boskie i głupota ludzka nie znają granic!!! A pouczyć się troszkę historii by się zdało!!!!
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2018-07-31 04:33)
    Mazowiecki wcale nie był ostatnim komuszym premierem, było po nim jeszcze kilku momuchów... A to że, Mazowiecki był stalinistą to po prostu historyczny fakt. A z faktami się nie dyskutuje, tylko przyjmuje się je do wiadomości.
  • ~Misio...,,,,,.,...,,,,.,,.,
    (2018-07-30 23:52)
    Pamiętam te hasła w Wyborczej "Wasz prezydent , nasz premier". Prezydent, to Jaruzelski,a premier Mazowiecki. Niestety naród nie jest głupi i Mazowiecki odpadł potem w wyborach prezydenckich. Lepszy był Tymiński, a wygrał Wałęsa. Geremek, agent Stasi powiedział,że społeczeństwo polskie nie dorosło do demokracji.
  • ~mazowiecki
    (2018-07-30 23:37)
    mazowiecki to pe-owska szmata
  • ~Nocna zmiana
    (2018-07-30 23:33)
    Mazowiecki POmagał Bolkowi obalać premiera Olszewskiego. To wystarczy żeby wiedzieć jak z nim było.
  • ~PO.N do de
    (2018-07-30 22:54)
    Jestem hejterem z nadania PIS-u --przepraszam za mój wpis .Obiecali mi ,że za niszczenie Pana Mazowieckiego dostanę podwójną stawkę i zeszmaciłem sie , przepraszam
  • ~L e ch
    (2018-07-30 22:51)
    Jedno wiem , taki kaczoński Panu Morawieckiemu mógłby buty sznurować
  • ~Kurna chata
    (2018-07-30 22:40)
    Przysięgam, nie wiem skąd PiS takie pasztety bierze, co jedna to piękniejsza.