Rewolucja według Morawieckiego. "Zmienimy media na służebne społeczeństwu"

Po serii wygranych wyborów, gruntowne zmiany w mediach. Kornel Morawiecki ma konkretną wizję. - W Polsce większość mediów nastawia społeczeństwo przeciwko Rosji. Czy to jest dobre? Nie, to powinno się zmienić. Najpierw wygrajmy wybory, później będziemy zmieniać media na służebne społeczeństwu - zapowiada marszałek senior, lider koła poselskiego "Wolni i Solidarni".

wróć do artykułu
  • ~Zielonogórski
    (2018-10-07 01:41)
    Po podporządkowaniu ziobrze sądów ,teraz szykują zamach na wolne nie pisowskie media.,,,Polska ma najlepszą demokrację w Europie"",twierdzi wódz Kaczyński. Cześć Wodzu!!!!!!! [prawa łapka w górę]
  • ~zakopany
    (2018-10-07 01:26)
    Nie żyje stary świetny bajarz Sabała. Lecz mamy teraz innych bajarzy. Kornela I Mateusza.
  • ~grzybek
    (2018-10-07 00:55)
    Ojciec i syn się nieco różnią , Syn ma buzię nieco podobną do Bolesława Krzywoustego a ojciec pozbawiony jest oczu , jak Bethowem słuchu. Obaj wiernie służą pisowi.Niech im bozia wybaczy , jak przeprowadzą ewangelizację Europy.
  • ~górnik
    (2018-10-07 00:28)
    Stary kornel jest lepszym, satyrykiem od Pietrzaka. Obaj jako satyrycy LEŻĄ NA DOLNEJ PÓŁCE . Ubawił mnie pomysłem przeformowaniem mediów ,,,dla społeczeństwa". Staruszek ma takie reformatorskie marzenia jak jego syn premier, który chce nawrócić Europę na prawdziwy katolicyzm, bo jak twierdzi ,,,za mało ludzi chodzi do kościołów i za mało śpiewają kolęd."Może mu się ta reforma tak uda, jak fałszowanie list wyborczych.
  • ~buc
    (2018-09-21 19:22)
    Syn z kolesiami już zmienili media w Polsce tak,że już się gorzej nie będzie. Za nasze q....a pieniądzę.Pro pisowskie radio,tv i cała reszta.Ciekawe jak załatwią inne niezależne stacje?Rozumiem,że jak się rozprawią z sądami to i na media przyjdzie czas.
  • ~kobieta
    (2018-08-08 14:08)
    dziadku nie opowiadaj bzdur
  • ~mieeeeetek
    (2018-08-08 13:42)
    Cos się temu panu ze starości juz pomieszało.
  • ~Wera
    (2018-08-08 10:44)
    Można zmienić pampersa ?
  • ~Johny
    (2018-08-08 08:52)
    czyli służebne sekcie pis.!!!
  • ~VALDI
    (2018-08-08 08:46)
    To kretyn!
  • ~Pamiętliwy
    (2018-08-08 08:30)
    Za waszej komuny wszystkie instytucje miały służyć dla dobra społeczeństwa,nawet NKWD, KGB, MO ,UB,SB itp.mówiły,kiedy cię pobijemy czy zabijemy,to tylko dla twojego dobra.
  • ~prezes
    (2018-08-08 08:25)
    media to wazna czesc demokracji-nie mozna ich "zmienic"-sa w roznych rekach i w ich naturze lezy rozne podejscie do rzadu,swiata,problemow.Mozna tworzyc wlasne i konkurowac tresci,mysla i atrakcyjnoscia o glowy Polakow.prawica ma ogolnie bardzo slabe media.Zaluje od lat,ze nie moge poczytac codziennie dobrej gazety codziennej prawicowo ale inteligentnie zrobionej.jestem wymagajacym czytelnikiem znam kilka jezykow,czytam rozna prase zagraniczna,jezdze na zachod,znam swiat i polityke-z takim zasobem wiedzy i pewnego poziomu nie moge czytac Gazety Polskiej czy naszego Dziennika jako odpowiedniego dla mnie medium.Potrzebuej czegos jak Times w polskim wydaniu.Dobre sa tygodniki polityczne,np.W Sieci-ale to dziennikarstwo powinno byc w gazecie codziennej w duzym nakladzie.To bylaby dopiero realna konkurencja dla gazety wyborczej,ktora tez czytam w Internecie i slucham radia TOK FM-poziom owych mediow jest dla mnie wlasciwy,opinie polityczne i ideologia nie.pomimo to mam sporo wiadomosci z radia TOK w aucie-o swiecie,o nauce,o kulturze,o gospodarce.Opozycja ma w Polsce lepsze media.Trzeba z nimi walczyc jakoscia i nie popadac w skrajna propagande sukcesu,jak TVP1.Morawiecki senior troche juz nie rozumie natury wspolczesnego,kapitalistycznego swiata,zreszta spora czesc ludzi mediow PiS tez tego nie rozumie,robi swoja robote zle,podaje lopata,jakies takie proste metody,jakby robili to dla strasznie prostych ludzi.Ja wiem,ze to baza wyborcza PiS ale jednak spora czesc wyborcow PiS (jak np.ja i moi znajomi) oczekuje bardziej inteligentnych metod i dobrego dziennikarstwa,takze glebszej analizy gospodarczej.Obecne media PiS zupelnie nie opisuja gospodarki ani swiata,realcji globalnych,relacjiw srodku panstw UE.Ma sie wrazenie jakby,jak w piosence Mlynarskiego,drukowalo sie dla babci osobne pisemko.To jest zla droga,bo to wlasnie na dluga mete oslabi szanse PiS.Gdyby mnie zapytano to chyba wiedzialbym co poprawic-na 100% nie isc droga TVP1 ani droga Naszego Dziennika.Media to trudny temat,wielkie problemy,bo ludzie nic nie czytaja,nic ich nie interesuje,nie chca ze mna rozmawiac o trudnych tematach-ma byc o sklepach,zakupach,dzieciach,itp.
  • ~Alamakota
    (2018-08-08 08:21)
    Pomylił się - miało być : służebne jednej słusznej partii...oj jak ten gość jest wdzięczny za stanowisko synusia, Polskę i Polaków gotów za to sprzedać
  • ~ik
    (2018-08-07 23:50)
    co te staruchy robia w sejmie i jeszcze rzadza a siedzieć pod piecem i grzać stare kosci a nie pokazywać stare geby
  • ~brr
    (2018-08-07 22:07)
    Sędziwy Walczący ! Czy Ci suwerena nie żal? Dlaczego breszesz a konfiturki zjadasz sam, a może z dzieciuchem? Czy już zkaczorkiem ustaliłeś schedę po nim, to wówczas wszystko jasne, jak u murzyna w pupie!
  • ~nowosądecki
    (2018-08-07 21:22)
    KORNELEK - z dziurą w główce; może tak już na emeryturkę, ciepłe kapcie i nad wodę łowić ryby ? Co ględzi ten facio to bez składu i ładu podobnie jak jego szczylek niejaki MATOŁUSZEK - to już chyba rodzinne.
  • ~gnus
    (2018-08-07 19:39)
    Jak zmusić tego dziada aby zajął się wnukami? Po co otwiera bezzębny otwór w sprawach państwa?
  • ~zdelegalizować solidarnych
    (2018-08-07 19:23)
    bezrefleksyjne ? to tak jak solidarni władcy. porozdawali bandytom cały kraj z ludźmi a teraz znów kreują się na obrońców narodu i jeśli nawet refleksja o zdradzie gdzieś tam przemknęła ale jak nie ma ideałów a forsa w zasięgu ręki i pokorny suweren pozwalający na wszystko to co siem będziem szczypać.
  • ~Julka
    (2018-08-07 16:08)
    Polską rządzą dziady po 70 tce, brawo Polaczki, hehehe
  • ~Zabuzanin
    (2018-08-07 15:34)
    Panie Morawiecki szkoda naszych nerwow,i tak tego nie zmienimy.Wpisalem sie na forum i dwa wpisy wcielo.Trudno trzeba umiec przegrac,moj ojciec przed smiercia mowil mi ty wiesz jak mi zal Polski,ile ja sie nacierpialem na Syberii i na froncie ?.Przepracowal swoje lata w PRL - u,no i wyladowal na emigracji w 1981 roku.Wiem ,ze mamy swoje lata i ktos puka do naszych drzwi,trudno przegralismy z wlasnym narodem.Ja jestem tylko w tej chwili wolnym elektronem i koniec.