Krajowa Rada Radców Prawnych apeluje do radców: Rozważcie zasadność kandydowania do SN

Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych zwróciło się z apelem do radców, którzy złożyli akces do Sądu Najwyższego, o ponowne rozważenie zasadności ubiegania się o stanowiska sędziów SN.

wróć do artykułu
 • ~pola
  (2018-08-09 21:43)
  ucziwi radcy prawni Maja dosc -tych ukladow i kasty ---madrosc ucziwosc zmieni to -nie bojcie tych pogrozek --chca by bylo jak bylo -dla siebie -wy przeciez sluzycie polsce i polakom -chwala wam za to ---
 • ~Politycznie Niepoprawny
  (2018-08-10 03:41)
  Nigdzie nie widziałem zarzutów personalnych wobec adwokatów - jedynie przesłanki subiektywne "kasty" Nie założyli, że środowisko jest tak krystalicznie czyste, że niezależnie kto pójdzie to będzie walczył o "praworządność III RP i konstytucje". Istnieje coś takiego jak Etyka Prawnicza: Adwokat przed rozpoczęciem wykonywania czynności zawodowych składa wobec dziekana ślubowanie treści następującej: „Ślubuję uroczyście w swej pracy adwokata przyczyniać się ze wszystkich sił do ochrony praw i wolności obywatelskich oraz umacniania porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązki swe wypełniać gorliwie, sumiennie i zgodnie z przepisami prawa, zachować tajemnicę zawodową, a w postępowaniu swoim kierować się zasadami godności, uczciwości, słuszności i sprawiedliwości społecznej.”. TO CZEGO ONI SIĘ BOJĄ? Jest jakaś kultura w Państwie Polskim czy nie? Ktoś mi odpowie?
 • ~josef K
  (2018-08-10 09:06)
  ___orac to zaklamane towarzystwo !!!! Prawnikom wladza sie sni.

Może zainteresować Cię też: