Jarosław Kaczyński twarzą kampanii samorządowej PiS. "Po konwencji ruszamy na spotkania w Polskę"

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński będzie twarzą kampanii samorządowej Prawa i Sprawiedliwości, jako lider partii i Zjednoczonej Prawicy. Będzie uczestniczył w niedzielnej konwencji i całej kampanii wyborczej na tyle, na ile mu czas i obowiązki pozwolą; nie może być inaczej - zapewniła Beata Mazurek (PiS).

wróć do artykułu
  • ~Kinga
    (2018-09-03 15:08)
    POlszewiki to KLONY PO-- rozbiorowe a było tego kilka STULECI zklonowane przez Sowiecko -Szwabskie nasienie dlatego tak te TROLE tu są aGRESYWNE że w Polsce stawia się na MŁODYCH
  • ~DOBRY RAJ 3.0
    (2018-09-03 13:54)
    Z taką twarzą to już wszyscy dobrzy panowie wylądują w DOBRYM RAJU NR 3.0 ! Oprócz gorszego sortu oczywiście, co nie ?
  • ~Jarek nie bądź sam - weź Antka
    (2018-09-03 13:49)
    Taaak, teraz to już jestem uspokojony jak nieboszczyk. Jarosław Kaczyński jest twarzą. A mówili, że nie jest. Teraz czekam na Antoniego Macierewicza i dlaczego ON nie wraca do MON i dlaczego do Smoleńska latają tylko wybrane osoby, a nie Antoś z Miśkiem ?
  • ~czs najwyzszy
    (2018-09-03 08:10)
    to ma byc twarz przeciesz to typowa mo---da pisowska tylko utylizowac
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-09-02 14:53)
    Czy koszty "pokazywania twarzy kampanii samorządowej" i obowiązkowe oglądanie jej przez liczny dwór poruszający się w kolumnach czarnych samochodów, będą pokrywane ze środków finansowych PIS-u?
  • ~jj25
    (2018-09-02 14:21)
    Znowu ktoś pomylił "twarz" z inna częścią ciała? Podpowiem niewiedzącym, to jest to na dole, na czym się siedzi! :)))
  • ~zin
    (2018-09-02 14:01)
    on juz raz byl twarza tych ktorzy zgineli w Smolensku Jestem przekonany ze to JK wymyslil rozpoczecie kampani wyborczej Lecha na grobach polakow Jakby Lech nie sluchal glupiego Jaroslawa to zyby do dzisiaj Nasuwa sie pytanie kto jest odpowiedzialny ze w samolocie znalazlo sie cale dowodztwo naszej armi
  • ~W.Borsa
    (2018-09-02 13:43)
    Czy POLSKA już ostatnią wyspą SKŁÓCANYCH i OKRADANYCH ???
  • ~jhgfd
    (2018-09-02 13:01)
    Zawsze będzie zdradziecką mordą z mównicy sejmowej.
  • ~oj
    (2018-09-02 11:40)
    Raczej kolanem, anie twarzą.
  • ~taktotak
    (2018-09-02 10:11)
    Brudziński znowu ryzykuje - a jak wysiądzie drugie kolano?
  • ~Norymberdzki
    (2018-09-02 10:06)
    Głosujcie na PIS !!! Będziecie mieli w każdej miejscowości pomniki Lecha Kaczyńskiego. Do tego ulice, place, mosty i szkoły z jego nazwiskiem. O waszych lokalnych sprawach będzie decydował Kaczyński z Warszawy, bo działacze PIS-u nie podejmą decyzji bez zgody Kaczyńskiego. Głosujcie na PIS
  • ~batko baca z poronina
    (2018-09-02 09:00)
    No i zobaczcie kozie czopki, Pan Prezes jest w bdb zdrowiu i da wam jeszcze popalić....
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-09-02 08:27)
    Niech narescie powie JK kto w roku 2007 sprzedal Ukraincom Stocznie Gdanska, by musial do LUSTRA popatrzyc , robia teraz reklame ze odkupili Stocznie G. .ILE STRACILI NA TYM ???
  • ~sic.
    (2018-09-02 07:12)
    Jarosław Kaczyński będzie twarzą kampanii samorządowej Prawa i Sprawiedliwości - tego chca Polacy ? Kaczynski jest ostatnia rzecza czego pragna Polacy. To ma byc twarz pisowskiej kampanii ... Bardzo dobrze, moze na tym klamy sie w koncu przejada, bo to czlowiek skorumpowany, klamliwy, falszywy, on soba reprezentuje ten gorszy sort, to czlowiek niegodny szacunku za cala jego dzialanosc ... to czlowiek, ktory wprowadzil do Polski podzialy, mowe nienawisci, klamstwa i manipulacje. To czlowiek odpiwiedzialny za wprowadzenie do polityki , czlowieka odpiwiedzialnego za krzewienie komunizmu Piotrowicza. Z ta twarza mozna tylko przegrac i tego wam i Polsce zyczymy.
  • ~Leonard
    (2018-09-02 02:41)
    A co z m......da ?
  • ~ik
    (2018-09-01 16:53)
    staruszek wodz zaczaruje podnóżki i będą tak skakać jak on zechce
  • ~han
    (2018-09-01 16:39)
    Breżniew też tak wyglądał.
  • ~Stefka
    (2018-09-01 13:51)
    Cudowne wyzdrowienie? Sily wyzsze, chyba dzielo blizniaka z niebios! A taki byl chorenki! Podobno juz zdy hahahahaha l !
  • ~Im się te pieniądze po prostu należały!
    (2018-09-01 12:54)
    Twarzą tego rządu jest komunistyczny prokurator odznaczony brązowym krzyżem zasług za krzewienie komunizmu Stanisław Piotrowicz!