Poglądy sędziów przełożą się na wyroki? Sprawa nauczycielki z Krapkowic może być pierwszym testem

Założyciel prawicowej organizacji Ordo Iuris, konsultant rady naukowej Konferencji Episkopatu Polski, kawaler Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie. Osoby o tak zdeklarowanych prawicowych i katolickich poglądach być może już niedługo zostaną sędziami Sądu Najwyższego. Pierwszym testem, czy Sąd Najwyższy zacznie orzekać w oparciu o konserwatywny światopogląd, może być sprawa nauczycielki z Krapkowic, która zdjęła krzyż ze ściany pokoju nauczycielskiego.

wróć do artykułu
  • ~Walther
    (2018-09-03 20:33)
    Ordo Iuris + sąd = INKWIZYCJA :) W jakim ja chorym ciemnogrodzie mieszkam.......
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-09-03 20:36)
    SĘDZIE NIE POWINIEN BYĆ oligarchą SĘDZIOWSKIEJ KASTY STOJĄCEJ POZA PRAWEM I POZA JAKĄKOLWIEK DEMOKRACJĄ. SĘDZIA POWINIEN BYĆ USŁUŻNYM URZĘDNIKIEM REALIZUJĄCYM ZADANIA WYZNACZONE NIE PRZEZ SAMYCH SIEBIE ALE PRZEZ NARÓD- O CZYM WYRAŹNIE PISZE KONSTYTUCJA. Przez naród oznacza przez wybranych demokratycznie przedstawicieli
  • ~jj25
    (2018-09-03 20:39)
    "Katolickie poglądy"? Czyli co, CIEMNOTA i NIEUCTWO? ;)
  • ~Zepp
    (2018-09-03 20:44)
    Ajatollahów już mamy. Pora na kato-szariat
  • ~ ~
    (2018-09-03 20:45)
    więcej pieniędzy dla rydzyka...
  • ~4tek
    (2018-09-03 21:07)
    od początku władzy pisu straszycie tym państwem wyznaniowym a na straszeniu wciąż się kończy. Inna sprawa, że świat 50 płci i eutanazji dla dzieci póki co w Polsce nie ma racji bytu i pewnie to najbardziej was boli
  • ~anus dei
    (2018-09-03 21:30)
    nadchodzi sw. inkwizycja !
  • ~DOJNA ZMIANA +
    (2018-09-03 21:42)
    Plugawa pisowska sitwa bawi się w nieświętą inkwizycję. Fuj.
  • ~Cicero.
    (2018-09-03 22:10)
    Szanowne Panie i Panowie,a jak do tej pory bylo?Przyklad_Sawicka,sedzia i piecdziesiat zl,sedzia iczesci do wiertarki?Czy cos sie zmieni?Zobaczymy.
  • ~prowokacja dla ateistow
    (2018-09-03 23:23)
    Założyciel prawicowej organizacji Ordo Iuris, konsultant rady naukowej Konferencji Episkopatu Polski, kawaler Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie w sadzie najwyzszym. Wielki obciach i prowokacja dla wolnych i niezaleznych Polakow. Obraz Polski 21 wieku dla swiata. Dodajmy do tego polskich egzorcystow ktorych nie wstydzi sie KK no i mamy kompletny obraz.
  • ~motek
    (2018-09-04 00:47)
    Zrobią z SN świętą inkwizycję...
  • ~ali
    (2018-09-04 05:51)
    Polska jest katolicka ale czytając wasze komentarze to myślę że jakiś szatan je pisał.
  • ~no me
    (2018-09-04 07:09)
    A sędziowie (z pisowskiego rozdania) kradną i to jeszcze więcej niż 50 zł. Czyli zmieniło się na gorsze. Bo na to pozwala nawet minister sprawiedliwości. Przykład sędzia z Lublina który zasiada (nie zasiada w sądzie w Siedlcach).
  • ~kizak
    (2018-09-04 07:14)
    brawo - wreszcie normalni w sądach -
  • ~henry
    (2018-09-04 07:20)
    Wolnę sędziego który ma konserwatywne poglądy niż sędziego który uważa że można kłamać
  • ~smok
    (2018-09-04 09:05)
    Rude suki z PO i Nowoczesnej atakują!!!
  • ~guest
    (2018-09-04 09:28)
    a lewicowe poglądy dotychczasowych sędziów to co, nie miały wpływu na ich decyzje? Najpierw trzeba spojrzeć w lustro, a potem się wypowiadać. Sprywatyzowali państwo, a teraz się odgrażają...
  • ~Qbanczyk
    (2018-09-04 09:29)
    Lewactwo jak wyje, sędziowie o poglądach lewackich skazywali na śmierć za bycie w AK, na 7 lat więzienia za roznoszenie ulotek, ich praca mimo największej ilości przypadających na 1000 osób w Europie to nieudolność i przewlekłość. Czy trzeba coś dodawać. Najwyższy czas na zmiany
  • ~Jack
    (2018-09-04 09:30)
    dziadek sedzia komunista przywieziony przez bolszewikow,syn sedzia komunista, wnuczek..tak było i tak ma być.Zadnych tam prawicokatolow.
  • ~zin
    (2018-09-04 09:45)
    ciemnota katolicka teraz bedzie miala przemozny wplyw na zycie polakow No coz juz jestesmy ciemnym zacofanym katolickim grajdolem Europy z ktorego smieja sie