Rzecznik Iustitii: Dzisiaj prokuratura przychodzi po sędziów, jutro przyjdzie po ludzi

| Aktualizacja:

Rzecznik Stowarzyszenia Sędziów Polskich ""Iustitia" tłumaczył na antenie TVN24, że - mimo wezwania przez zastępcę rzecznika dyscyplinarnego sądów powszechnych - podpisuje się pod wszystkim, co powiedział o konkursie do SN. Przypomniał też, że sędziowie z "Iustitii" od dawna mówili o konieczności reformy KRS, jednak powrót do "peerelowskich rozwiązań" niczego nie naprawi.

wróć do artykułu
  • ~jawygo
    (2018-09-12 09:15)
    Dzisiaj po sędziów jutro po ludzi ....Czyli sędziowie to jacyś nadludzie!!!! Po prostu nadzwyczajna kasta
  • ~PO.N do de
    (2018-09-12 09:13)
    Czyli, wg nich, sędziowie przestępcy są nietykalni.
  • ~skoblar
    (2018-09-12 09:20)
    a ci dalej histeryzuja. trzeba było być wymiarem sprawiedliwości a nie postubecka kasta. brawo pis!
  • ~guest
    (2018-09-12 09:35)
    ten pan nie zauważył, że do ludzi to przychodzi od dawna... vide film "układ zamknięty" czy sprawa Romana Kluski i Optimusa. A przez takich sędziów nikt nie odpowiada za takie akcje. Nie jestem zwolennikiem reformy sądownictwa proponowanej przez pis, ale dla mnie nie ulega wątpliwości, że sądownictwo wymaga reformy...
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-09-12 09:09)
    Dzisiaj prokuratura przychodzi po sędziów, jutro przyjdzie po KNAJAKÓW ! E prawniki wyrażajta się POprawnbie, które profesury praw wszelakich uczyły was niechlujności w wyPOwiedziach ?
  • ~aabb
    (2018-09-12 09:38)
    a ja mam zapytanie do Trybunału UE ...w kiblu mam użyć papier przed czy PO
  • ~Samotna emerytka
    (2018-09-12 09:29)
    Ja sie nie boje. W razie co zapewniony bedzie wikt i towarzystwo.
  • ~gerwazy sztompka
    (2018-09-12 09:22)
    Ten zeznik to myśli że prokuratura to ssmeni są? un z Niemiec tak prawi?
  • ~komtars
    (2018-09-12 09:13)
    pierwsze widze grubasa
  • ~paragraf
    (2018-09-12 09:47)
    Jest dokładnie odwrotnie. Do tej pory przychodzili po ludzi, a nadludzie byli nietykalni. Pora wsadzić zdeprawowanych prawników.
  • ~pola
    (2018-09-12 09:42)
    ale walczy kasta klamiac manipulujac oczerniajac -i oni Maja sadzic i wydawac wyroki ---ocencie polacy -ponad 80 procent czeka czeka ny uzdrowieniw wytrzyszczenie sadow wrescie -a nie straszenie klamstwem -do czego sie jeszcze posuniecie by bylo jak bylo -bylejak
  • ~lua11
    (2018-09-12 11:24)
    Chazarzy na zdjęciu, koniec kasty chazarskiej.
  • ~tuskoland
    (2018-09-12 11:18)
    No oczywiście sędziowie to nie ludzie - to NAD-ludzie, prawda?
  • ~ela
    (2018-09-12 12:54)
    dzisiaj przychodzi po sędziów , jutro po małpki rodem z PRL - typu tulejka
  • ~Grzechu_comeback
    (2018-09-12 11:47)
    Towarzyszu! Prokuratura przychodzi TYLKO PO BANDYTÓW!!!! Nie jesteście ani ponad prawem ani ponad społeczeństwem, które was wykształciło i PŁACIŁO wam za to kształcenie. W cywilizowanych krajach płacilibyście długie lata za studia a za takie polityczne wyskoki byłaby dyskwalifikacja z zawodu!
  • ~POszli von
    (2018-09-12 10:20)
    Ciężko odgonić ****** od koryta ! Kwiczą jakby ich zarzynali, a oni ich tylko przeganiają ?
  • ~Nick
    (2018-09-12 11:14)
    O kurcze! Juz sie boje! Jakie zamki i rygle do drzwi pan by mi polecil? A moze tak jak byla ministerka od wojny - zamkne sie z dziecmi w komorce? Albo jak Kopacz z corka - wyemigruje? :-)
  • ~[ ╲╱]◕[├─┤]
    (2018-09-12 10:46)
    Duda ponad 8 milionów głosów, konstytucja Cimoszewicza i Kwaśniewskiego 6 milionów, sędziowie 0 głosów (gdzie art 4 konstytucji?)... tak wygląda demokracja i czy się komuś Duda podoba czy nie (mnie np nie) to mandat demokratyczny Dudy jest bezdyskusyjny czego się o sędziach powiedzieć nie da
  • ~jol
    (2018-09-12 09:44)
    Kolejność właściwa, dlatego na początek "Justynka".
  • ~ela
    (2018-09-12 10:53)
    Szanowny rzeczniku lustiti bajki to proszę opowiadać swoim dzieciom,jeżeli oczywiście w nie uwierzą.Moje wstydziłyby się za opowiadanie takich dyrdymałów.

Może zainteresować Cię też: