Test ostateczny przed Sądem Najwyższym. Poseł PiS: Sędziowie niepotrzebnie poszli na zwarcie

Sędzia Jacek Gudowski będzie musiał dziś zdecydować: wychodzi na salę i orzeka , czy podporządkowuje się decyzji prezydenta i przechodzi w stan spoczynku

wróć do artykułu
  • ~henry
    (2018-09-12 21:19)
    Pan sędzia Pałka , wierny giermek Źurka plecie bzdury. Polskie prawo nie zna instytucji zawieszenia ustawy. Sędzia powinien wiedzieć że rolą sądu jest stosowanie prawa przez jego interpretację a nie tworzenie prawa. Tworzenie prawa to rola parlamentu
  • ~Ed
    (2018-09-13 08:28)
    PiS poszło na zwarcie z UE, a nam chcą wmówić że to sędziowie poszli na zwarcie. Ostatnie zachowanie P rezydenta tylko to potwierdza.
  • ~prawnik polski
    (2018-09-12 21:19)
    Zywciezyl rozsadek, co co chodzi z ta zasluzona emerytura w 10 000 -15 000 zl wymiarze ? przeciez tu nie chodzi nawet o kase, ale o utrate wladzy i stanie sie normalnym obywatelem na blokach. Emerytem, ktory juz nic nie zalatwi, nikogo nie wadzi na stolek, zje chleb z dzemem na sniadnie i oglada tvn24 w nadzieji, ze wrocca ci co juz nigdy do wladzy nie wroca.
  • ~bocian
    (2018-09-13 07:45)
    W imię niskich partyjnych (a raczej mafijnych) interesów niszczy się polskie Państwo
  • ~Derwisz
    (2018-09-12 20:47)
    Niedługo wrócą i będą sądzić tych co teraz się cieszą.
  • ~slazak
    (2018-09-13 07:56)
    Przerazajacy jest glupota tzw. suwerena. Czy wy naprawde chcecie Biolorusi ?
  • ~wladek
    (2018-09-12 21:08)
    Koń jaki jest, każdy widzi. Kopać się z koniem ze Stadniny Janowskiej, przykre.
  • ~lanm
    (2018-09-13 08:52)
    niech duda uwaza niedługo go niemcy osądzą w karsrule
  • ~motek
    (2018-09-13 07:43)
    Zachciało się Polakom demokracji jak kobylicy octu. Odwalcie się proszę od europejskich wartości i zmykajcie do WASZEGO boga! Prymitywy...
  • ~motek
    (2018-09-13 07:34)
    Polski Burdel! Won z EU!
  • ~zygam
    (2018-09-13 10:59)
    Ten Budka z wodogłowiem chyba ma cos wspólnego z Gomulka ???? Prymityw i dno umysłowe !!!!!!!
  • ~hiob
    (2018-09-13 10:24)
    Łże jak pies. PAD zaakceptował wnioski tylko tych sędziów SN, którzy uzyskali opartą na widzimisię pozytywną opinię "nowej KRS".
  • ~Wittorio
    (2018-09-15 11:31)
    Panie pośle.Kłania się panu Art.173 póki co obowiązującej jeszcze Konstytucji.Co pańskim zdaniem mają robić sędziowie?Podkulic ogony i poddać się łamiącym notorycznie Konstytucję?Powie pan zapewne,że sędziowie podlegają ustawom.Oczywiście tak,ale tylko tym,które są zgodne z Konstytucją,którą nawiasem mówiąc włącznie z panem Dudą / jej strażnikiem/ zbrukaliście wielokrotnie.Mam nadzieję,że za to nastąpi czas zaplaty.
  • ~a teraz chcą śmierdzącego sądzenia
    (2018-09-13 11:15)
    Był taki jeden niezastąpiony aktor i tancerz w polskim teatrze występujący aż do śmierci ! Miałem zaszczyt podziwiać jeden z jego ostatnich występów tanecznych !! Co POdskoczył to dwa razy puścił bąka ! I takie to było śmierdzące tańczenie !
  • ~Joia
    (2018-09-13 11:13)
    Sorry nie Sad Ap . Tylko sa
  • ~Zniesmaczona