Ludmyła Kozłowska wystąpiła w Bundestagu. Zareagował prezydent Duda, ostre słowa Waszczykowskiego

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w czwartek na Łotwie z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem w związku z wysłuchaniem w Bundestagu na temat sytuacji w Polsce i na Węgrzech oraz składem uczestniczącym w wysłuchaniu - poinformował PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~obserwer_1
    (2018-09-13 06:58)
    o ile mnie pamięć nie myli to ona została wydalona ze strefy schengen. szwaby robią w ue co chcą i wszystkich mają w odbycie
  • ~anty_błazen
    (2018-09-13 06:58)
    Jeszcze tego brakowało, żeby Ukrainka finansowana przez Sorosa reprezentowała polski interes w niemieckim parlamencie.
  • ~Donaldinho
    (2018-09-13 07:06)
    Została wydalona z terenu Unii Europejskiej, jakim cudem ma trafić do Niemiec?
  • ~Kaz
    (2018-09-13 07:10)
    Niemcy dmuchają w jedną trąbę z Rosją, a historia się powtarza.Gdzie tu solidarność UE? Najwyzszy czas olać UE bo to szkodnik Polski
  • ~POwolny_internet
    (2018-09-13 07:25)
    Na miejscu polskiego MSW sprowadziłbym na teren schengen kilku oliwkowych których niemcy deportowali z uwagi na działalność terrorystyczną. Niech wygłoszą krótki wykład gdzieś w berlinie czy w monachium
  • ~Bartosz
    (2018-09-13 07:28)
    O proszę i teraz przynajmniej wiadomo czyją własnością ma być tzw. Unia Europejska. Niemców tzw. jewropejskie prawo nie obowiązuje? Ale jaja i my się martwimy co Ci cwaniacy i cynicy myślą o Naszym Kraju.
  • ~#Daro
    (2018-09-13 07:13)
    Absurd? Nie to tylko lewacka logika.
  • ~qwerty
    (2018-09-13 07:45)
    "wyimaginowana wspólnota"
  • ~tak
    (2018-09-13 07:47)
    A to suka.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-09-13 07:24)
    NIECH KOZLOWSKA MOWI PRAWDE JAK PINOKIO CHCIAL STWORZYC MAJDAN W POLSCE RZODZIC TO NIECH SOBIE RZODZI NA UKRAINIE A OD POLSKI TO WARA RAZEM Z PINOKIO CO BYL NA MANIFESTACJACH I NIE BRONIL KOBIETY CO BYLA OPLUWANA PRZEZ NIBY OCHRONIARZA SMIECIARZA.TEZ PRACUJEMY W OCHRONIE I TO JUZ10 LAT.NIGDY NIE SPLAMNILISMY MUNDUR JAK TEN POMAZANIEC.CHAMSTWO WYCHODZI Z BUTOW.TAM JEDZIE SIE SKARZYC CI LUDZIE SO BEZ HONORU GODNOSCI I JUDASZE.
  • ~Nadal Teoretyczne Państwo
    (2018-09-14 10:06)
    Niemcy mają przyjaciół w nie których PO lakach-donosicielach. Żeby sobie nie PO zwalali trzeba najpierw stworzyć paragrafy karne na PO lskich zdrajców ,potem mieć pretensje do niemców ...Anty polonizm musi być w końcu karany wszędzie. !!!
  • ~ryko
    (2018-09-14 10:07)
    Brawo Duda, brawo rząd!!! Teraz trzeba ostro pojechać po Niemcach, co oni k.... sobie myślą!!!
  • ~Maryśka
    (2018-09-13 17:10)
    Pisiątka dopiero zrozumieją jak będą na klepisku, szkoda że znów Polak mądry po szkodzie.
  • ~Nikodem
    (2018-09-14 12:57)
    Dla równowagi,nasz sejm powinien zaprosić jakiegoś prawdziwego wywrotowca z Niemiec i go wysłuchać w sprawie łamania prawa przez Makrelę i jej fagasów !!! Zapewniam, że będzie wesoło. Już widzę jaki podniesie się wrzask w polskojęzycznych niemieckich mediach !!!
  • ~z
    (2018-09-14 06:38)
    Nie zyczymy sobie by Kozlowska bronila interesu Polski.Niech lepiej zajmie sie problemami na Ukrainie.Swoja droga Niemcy przesadzili. Wypadaloby by ktos z naszej strony zwrocil im uwage, ze zlamanie zasady UE to duzy blad z ich strony.
  • ~radykalny
    (2018-09-13 11:31)
    nie ma chyba lepszego przykladu, jak funkcjonuje unijna solidarnosc i wspolne prawo "unijne" - casus tej Pani to skandal w zakresie lamania prawa RP i swoistej arogancji wobec nas. Mysle, ze poprostu nie ma wyjscia, straze graniczne powinny aresztowac ta osobe, ktora jest prawdopodobnie niebezpieczna dla naszego panstwa. Dalismy Unii sygnal, niestety zostal podeptany buciorami niemieckiej arogancji, zapraszajac wroga RP do propagandy w niemieckim parlamencie.
  • ~Stały Gość
    (2018-09-14 15:02)
    Nie ma co tu się zasłaniać prawem międzynarodowym. Jeżeli doszło do jakiegoś incydentu to inne strony powinny również poznać fakty. Nie można pisać że Niemcy się rządzą w UE, bo w tej chwili to Polacy się rządzą, wywalają kogoś z kraju i nikt ma się nie wtrącać, to chyba nie powinno tak być.
  • ~Gal
    (2018-09-13 07:48)
    ten wypaczony pomiot i tak nie wjedzie na teren Polski , będzie chciała na terenie Polski zaktywizować razem z Kramkiem ukraińców do dywersji , i jak to pomagać tym sąsiadom banderowcom .
  • ~Don Biszkopt
    (2018-09-13 08:43)
    Jakie to proste. Ruscy Kozlowską finansują, a potem używana jest przez Niemcy do ataku na Polskę i Węgry ze względu na "narodowy interes Niemiec". Agenturalność tej osoby widoczna jak na dłoni.
  • ~Stann
    (2018-09-14 11:04)
    Głupcy na wybiegu/forum/,warczą i pokazują bezzębne pyski. Tłum rządzącego pisu,wiedząc że toną,zamiast szukać wioseł i wylewać wodę,włażą na maszt,aby ich lepiej słyszano. A wokół pustka i cisza,nie licząc tonącego o 10 mil premiera Węgier. Morawiecki kolejny już raz pokazuje swoje faszystowskie zapędy,niszczy w zarodku,każdego,kto używa własnego rozumu.W jego ustach demokracja,prawo,wolność,zwykła uczciwość,to puste frazesy.Dla pisowców i premiera,istotą rządzenia,to zamordyzm,wspierany policją,prokuraturą a może i sądami. Historia uczy,że każdy satrapa,kłamca i gwałciciel,zostanie ukarany i zniknie w niesławie i zapomnieniu.

Może zainteresować Cię też: