Prezydent nie czekał na decyzję TSUE, nie poczeka też na NSA. "Nie widzę ku temu żadnych podstaw"

| Aktualizacja:

- Nie ma tego rodzaju okoliczności, które hamowałyby konstytucyjną prerogatywę prezydenta do powoływania sędziów Sądu Najwyższego - powiedział w piątek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Odniósł się w ten sposób do wniosku, który wpłynął do Naczelnego Sądu Administracyjnego. 

wróć do artykułu
  • ~ha, ha, ha
    (2018-09-29 18:01)
    To Małgosia znów sobie świeczkę zapali !!!
  • ~&
    (2018-09-25 12:08)
    dudzie nawet pijawki nie pomoga!!!Jedynie jest nieznany CZAS kiedy pojdzie SIEDZIEC!!! Wsadzi go najprawdopodobniej PiS.
  • ~Brawo Pan Prezydent DUDA !!
    (2018-09-21 16:17)
    Pan Prezydent wie co robi ,Nie poddaje sie lajdackim pomowieniom i szantazowi z TOTALNEJ ,Zadne Bruksele i Berliny nie beda nam nakazywaly co robic ,ktorzy sedziowie beda sedziami itd, itd ,Timmermansy Tuski ,Junckery ,Merkle ,Schetyny czy inne dziadowstwo nie maja prawa decydowac co nam wolno a co nie , Narod wybral wladze Zjednoczona Prawica i chwala za to ,ze przegonil te smierdzaca lapowami koalicje PO i PSL a takze niszczaca kraj ,Gdyby te durnie dzisiaj byli u wladzy to nawet LASY bylyby sprzedane ,
  • ~seb
    (2018-09-17 22:45)
    "Prezydent nie czekał na decyzję TSUE, nie poczeka też na NSA". Trybunał Sprawiedliwości poczeka.
  • ~Trybson
    (2018-09-17 18:42)
    co to za persona? gdzie nauki pobierał?
  • ~Lucjan
    (2018-09-16 05:16)
    Najwyzszy czas by Pan Prezydent nominowal 39 sedziow zaopiniowanych przez KRS. Wtedy SN bedzie dzialal uczciwie. A nastepne 11 nominacji wzmocni SN uczciwymi sedziami. A wybor pozostalych 20 sedziow zakonczy reforme personalna w SN a tym samym wyczysci panujace tam bagno zlodziei i politykierow.
  • ~Zocha z WOT
    (2018-09-15 17:11)
    A ten, taki łysy, to już wyjechał w rodzinne strony w rejonie góry Synaj ?
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-09-15 17:10)
    Kiedyś Pan Prezes nie chciał mu podać ręki. Chyba miał jakieś głębokie powody...
  • ~...rzekotka..
    (2018-09-15 11:22)
    ....Agata ty to masz meża...
  • ~muchozol
    (2018-09-15 10:13)
    mucha zawsze ciągnie do g....a, stąd ta miłość do adriana...
  • ~zin
    (2018-09-15 09:43)
    ale bedzie sie dzialo kiedy wygra opozycja i zacznie robic porzadek konstytucyjny Chcialym aby to nastapilo po najblizszych wyborach parlamentarnych chociaz watpie przy tak glupim narodzie
  • ~pajac
    (2018-09-15 08:57)
    a psina prezydencka swoje odszczekuje i klamie na kazdym kroku on sie nadaje jedynie na ciecia bo z litosci nikt go nie ruszy
  • ~Szkodaslow
    (2018-09-15 08:56)
    Tacy jak Mucha zawsze leca do miodu.
  • ~mitex
    (2018-09-15 08:47)
    Prezydent za dwa złote jest tylko do słuchania i podpisywania podobnie jak pomagający mu w tym Mucha
  • ~oj
    (2018-09-15 08:22)
    Prawo dla prezydenta, prawnika z doktoratem UJ nic nie znaczy. UJ powinien mu odebrać doktorat.
  • ~krytyk
    (2018-09-15 08:02)
    Pan Prezydent już dawno powinien skończyć z tą bolszewicką Kastą , tak jak to zrobiła RFN z NRD - musi być CHIRURGICZNE cięcie !
  • ~bvg
    (2018-09-15 07:25)
    A co ma mówić .Na konto wpływa? Wpływa...
  • ~Kauzyperda
    (2018-09-15 06:41)
    Prezydent oraz Niejaki Mucha posiadają omnipotencję wszelką .Zatem zawiesić należy wszystkie Sądy,Senat,Sejm,Rząd a stworzyć jeden wielki Urząd Prezydenta .On będzie decydował o wszystkim.Tylko co zrobić ze sfałszowanym wyborem kto rozsądzi w tym temacie?Sam zainteresowany nie może bo była by to już Dyktatura I stopnia.
  • ~Jarek Czekam - Cela
    (2018-09-15 00:11)
    Ja bym mu pozwolił uniknąć odsiadki, jeśli będzie chciał współpracować to więcej będzie pożytku z takiego "świadka koronnego" na wolności niż w celi. W końcu siedzieć powinien ten, kto tym całym cyrkiem kieruje...
  • ~prawnik polski
    (2018-09-14 23:57)
    oczywiscie nie ma potrzeby ogladanie sie na wykladnie prawna ksztaltowana przez komunistyczno -socjalistyczne rezymy, ale musimy sie zwrocic do naszego poczucia wewnetrznej narodowej sprawiedliwosci, ktora ma owo prawo ksztaltowac. Nie da stwierdzic ze osa jest wlasciwie pszczola, bo naraza sie na okreslenie rasizmu, nie da sie stwierdzic, ze kobieta jest wlasciwie mezszczyzna i na odwrot. Nie da sie stwierdzic, ze prawo panstwa , ktore nie istniej -UE -jest rowne prawu krajowemu, skrojonemu na potrzeby pokojowego wspozycia spolecznosci i narodu polskiego. Nie ma takiej alternatywy, dlatego orzeczenia TUSE nalezy a priori uznac na terenie RP jako nielegalne. Zostalismy oszukani tzw.Traktatem Lizbonskim, jaki i Schengen i Dublin - ktory depcze codziennie rzad niemiecki, dlaczego my mamy byc ostatnimi frajerami zwiazanymi nieistniejacymi w praktyce traktatami ?

Może zainteresować Cię też: