Za wysłanie pytań do TSUE przed oblicze rzecznika dyscyplinarnego? "To policzek wymierzony wszystkim sędziom"

| Aktualizacja:

Sędzia Maciejewska wysłała do Trybunału Sprawiedliwości UE pytania prejudycjalne dotyczące zagrożenia niezawisłości sądów w związku z nowymi przepisami dyscyplinarnymi. Trafiła przed oblicze rzecznika dyscyplinarnego, który ma przesłuchać jeszcze trzech innych sędziów.

wróć do artykułu
  • ~natan
    (2018-09-20 21:28)
    No właśnie, 20 lat orzekała i nikt się tym nie interesował co i jak orzekała. Taka kasta, że każdy robił co chciał, a podsądny to śmieć. Dobrze, że w końcu ktoś się zainteresuje tym co robią "zawodowi wymierzacze sprawiedliwości".
  • ~Polak5
    (2018-09-20 20:26)
    To nie wysłanie pytan tylko KABLOWANIE na własny kraj!!!!
  • ~Bartosz
    (2018-09-20 19:56)
    Wszyscy "spoliczkowani" sędziowie powinni honorowo już jutro złożyć rezygnację z dalszego orzekania w imieniu RP. Jak komuś praca nie odpowiada to powinien ją zmienić i wziąć kredyt jak powiadał klasyk Bronisław Komorowski.
  • ~najwyższy czas
    (2018-09-20 19:37)
    tak trzymać, wszystkich w mordę i w stan sPOczynku !!!
  • ~ziuk
    (2018-09-20 17:35)
    Wywalą was z roboty i tyle będzie z waszego pyszczenia.
  • ~ole
    (2018-09-20 17:28)
    Czy to aby nie tak ze to s k u n k s y policzkuja Polske. Czy to aby nie tak ze wrogie Polsce media popieraja s k u n k s o w.
  • ~prawnik 2
    (2018-09-20 17:15)
    Zapytania można tylko kierować tylko w sprawie dotyczącej kasacji a tutaj wysłano zapytania dotyczące tylko prywatnych spraw sędziów w niezgodnym z prawem składzie. Jeszcze idąc dalej kasta zawiesiła naruszając konstytucję i prawo obowiązujące ustawy!
  • ~Kontemplyta - "Janosikowe idą" cz.II
    (2018-09-20 17:08)
    Grdyka w dół i w górę tylko mu pomyka, więc wie doskonale co to dialektyka. Rękawem pociągnie w przerwie koło noska.Jaka dialektyka? Przecież marksistowska.
  • ~olaf
    (2018-09-20 17:04)
    Sędzia mówi w związku z treścią postanowienia, które wydałam, zostałam wezwana przed oblicze rzecznika dyscyplinarnego a ja jestem pewny że nie za to tylko za uprawianie polityki i tak powinno być że jeśli sędzia chce być politykiem to wynocha ze stanu sędziowskiego.
  • ~cuda
    (2018-09-20 16:59)
    Zwolnic padalców kapuś .
  • ~OBYWATEL RP
    (2018-09-20 16:04)
    nie ma nadzwyczajnej KASTY sa tylko ROWNI WOBEC PRAWA OBYWATELE kiedy to BABSKO w koncu zrozumie