Szczerski ws. stałych baz USA: Prezydent wykonał pracę polityczną, teraz jest rola MON i wojska

| Aktualizacja:

W kwestii stałej obecności wojskowej USA w Polsce prezydent Andrzej Duda wykonał pracę polityczną na najwyższym szczeblu; teraz jest ogromna rola polskiego dowództwa wojskowego i MON - powiedział we wtorek w Nowym Jorku szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~rycho
    (2018-09-26 07:42)
    Panie Szczerski Kapciowy wykonał" polityczna: robotę i kto w to wierzy że powstanie baza wojsk amerykańskich , tylko po co? straszyć ludzi że nam i że Ameryka pomoże tak jak 1939r Anglia Francja .
  • ~straznik zyrandola
    (2018-09-26 08:04)
    u prezydenta na kolacji byli wszyscy uczestnicy spotkania piesku szczerski a nie sam dudoland puknij sie w lepetyne co ty pleciesz wyglada ze notariusz jest tam sam taki odczyt wizualny szambo jak zwykle
  • ~Ed
    (2018-09-26 09:36)
    To czarowanie o stałej bazie wojsk amerykańskich jest elementem gry wyborczej. Pieniądze przeznaczone na budowę i utrzymanie bazy pokryje Polska. Z jakiego budżetu? Jeżeli będzie z budżetu MON to zabraknie pieniędzy na modernizację i zakupy dla wojska. Nasze zakłady zbrojeniowe będą miały mniejsze zamówienia czym grozi im upadek.
  • ~BACHUS
    (2018-09-26 10:16)
    Czyli co panie Szczerski ,zrobił kupę na stojąco w Białym Domu ?Fajnie !
  • ~mniej więcej Adelajda
    (2018-09-26 08:46)
    Pomylone cele pi siorków w budowie siły Polski. Chyba jednak nie unikną celi za niszczenie siły Polski.
  • ~motek
    (2018-09-26 08:06)
    To już jest PiSowski, bolszewicki bandytyzm! Tym ludziom powinno się prawnie palnąć w łeb!
  • ~Eera
    (2018-09-26 11:21)
    Micha się cieszy.?
  • ~zyyxxyyz
    (2018-09-26 12:05)
    Puszczenie bąka to się teraz nazywa "wykonanie pracy politycznej na najwyższym szczeblu"?
  • ~Sierżant
    (2018-09-26 23:57)
    Baza to miasteczko dla kadry,tzn bloki mieszkalne,szkoły przedszkola ,sklepy z amerykanskimi produktami,koscioły,hala sportowa ,knajpy i disco.Część militarna to koszary,hangary lotnicze ,pasy startowe ,warsztaty naprawcze ,magazyny żywnosci,chlodnie itd .Znam bbazę Ramstein i Pulaski Barracks oraz zamkniętà już bazę w Giessen ,to olbrzymie obiekty !!