Proces Kaczyński kontra Wałęsa. Jest wyrok Sądu Okręgowego w Gdańsku

| Aktualizacja:

Lech Wałęsa ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego. "Wolność słowa i debaty publicznej stanowi fundament demokratycznego państwa prawa. Bez wolności słowa nie ma demokracji i praw jednostki. Ale wolność słowa nie jest wolnością absolutną" - przekonywa sędzia w uzasadnieniu wyroku. Podkreśliła jednak, że sąd uwzględnił tylko tę część powództwa, która dotyczyła odpowiedzialności za katastrofę smoleńską. 

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-26 13:03)
    Wa łęsiak Bolek szkodnik od kablowania STOCZNIOWCÓW do CZERWONYCH a Balcerow to szkodnik od likwidacji ZAKŁADÓW PRACY winni razem siedzieć POd jednym KLUCZEM i rozmyślać jak szkodzili POlsce
  • ~Fan Dziennika
    (2018-09-26 13:03)
    A dlaczego tylko 30 tys ? Celebryci TVN żądają kilkutysięcznych "rekompensat" a tu tylko 30 tys ? może chociaż podanie jakiemuś Domu Dziecka(kierownictwu) numerów które padną w losowaniu Lotto .
  • ~też mam żólte papiery
    (2018-09-26 13:49)
    Kontuzja kręgosłupa Boluś to pikuś, zgłoś kontuzję mózgu, dalej rżnij głupa i żaden sędzia cię nie skarze !
  • ~~~
    (2018-09-26 13:52)
    Czarno jo se widza dla TW Bolusia ! Już totek nie będzie taki wsPOniołomyślny do tego bu ca z Najjaśniejszą POnienką w klapie!
  • ~Zorro
    (2018-11-22 10:47)
    Kiedy wreszcie zrobi się POrządki z byłymi konfidentami PeReLowskiej bezpieki. Kapuś TW Bolek jest przykładem wałęsania się po polskiej scenie i szkodzenia Polakom i Polsce na arenie światowej !
  • ~fakir z wahadłowej szafy IKEA :
    (2018-11-22 10:58)
    Dla mnie Wałęsa to dup_k.
  • ~sic.
    (2018-11-22 10:59)
    Brawo p. Walesa ...
  • ~senso
    (2018-11-22 11:01)
    O czym niepiśmienny Bolek mogl by rozmawiac z doktorem prawa ??
  • ~poprawka
    (2018-11-22 11:03)
    to nie tak ze kazali ladowac oni byli tak glupi ze nie wiedzieli czym to grozi przy takiej mgle i takim lotnisku
  • ~pacjent PiSowskiej kliniki
    (2018-11-22 11:07)
    to co stalo sie w Smolensku to wina wyszkolenia ... jezeli naszych pilotow szkoli sie aby improwizowali , przestawiali wysokosciomierze, zeby umieli byc "odwazni" , pelni brawury , zeby nie certolili sie zbytnio z przepisami - to co mozna oczekiwac od tak ufomowanych osobowosci ? Ten syndrom " ulanskiego treningu" widac rowniez u nas w Sejmie i do czego nas to doprowadzi ?
  • ~Kontemplyta
    (2018-11-22 11:12)
    Twarz to jednak wiele mówi, prawda? Więcej niż słowa. Prawa ręka Bolka to chyba z lewego rozdania...
  • ~proste
    (2018-11-22 11:15)
    ma Jarek zaslugi najpierw Walese wsadzil na prezydenta zamiast Mazowieckiego teraz marionetke Dude tylo ze tamten mial charakterek i go wywalil z kancelarii prezydenta
  • ~krystek
    (2018-11-22 11:17)
    walesa caly czas z siebie robi glubka oskarza a sam ma nieczyste sumienie,oszukal miliony ludzi kiedy walczyli o swoje prawa ,alr widac ze w krwi mazaklamanie to dziek robotnika byl prezdentem , pamietam jak przed stocznia zapewnial nas ze zadne piniadze go nie przekupia a fakty pokazaly co innego czyli klamstwo ma krotkie nogi taki zniego prawdomowny
  • ~JAJACEK
    (2018-11-22 11:27)
    Wałęsa jest i będzie bohaterem Polski, zaś Kaczyński pieniaczem, awanturnikiem i warchołem.
  • ~wiosnaaa
    (2018-11-22 11:31)
    Brawo, Lechu, trzymaj się. Powiedziałe to, co wszyscy myślą.
  • ~JAJACEK
    (2018-11-22 11:32)
    Do Kaczyńskiego: - Jan Paweł II powiedział kiedyś: -jeśli nie można całkowicie zmienić prawa, to poprawmy je tak, by było jak najmniej szkody.
  • ~JAJACEK
    (2018-11-22 11:35)
    Jest kwiecień 1998r. Poseł JK udziela wywiadu „Gazecie Polskiej”. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, JK stwierdza: cyt.: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: cyt: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”. Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Wierzbicki i Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety Polskiej”.
  • ~Alik
    (2018-11-22 11:36)
    Walesa ma racje ale i tak przegra. Niezawislosc sadow w pisolandzie zostala juz dawno zniszczona
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2018-11-22 11:37)
    On - profesor prawa, mądry człowiek, elegancki, spokojny,oczytany, niestety nie umie obsługiwać komputera. Jego przeciwnik - otyły, nalana twarz, strój nie do sądu, nieoczytany. To tym dwom tytanom myśli zawdzięczamy wszystko.Robotni zarabia 380 Euro, a w Niemczech, przy takich samych cenach ponad 4000.To dzięki nim mieliśmy 3,5 mln bezrobotnych, a teraz niby tak wspaniale, ale mamy milion.Ponad 5 milionów Polaków wyjechało. Stanowimy największą grupę wśród bezdomnych w Europie.Przeżywamy klęskę demograficzna i jaki rząd by nie był to będzie musiał sprowadzać Murzynów.Ale za to jeden oligarcha zamówił sobie statek w Hamburgu za 417 mln zł w stoczni Voss.
  • ~bardzo widowiskowe
    (2018-11-22 11:37)
    Boluś w u-beckiej koszulce podskakuje we własnym szambie.

Może zainteresować Cię też: