Afera podsłuchowa. Onet opublikował nagranie z Mateuszem Morawieckim

| Aktualizacja:

Kelnerzy nagrywający polityków i biznesmenów w stołecznych restauracjach twierdzą, że zarejestrowali rozmowę, na której Morawiecki omawiał z nieznanym mężczyzną zakup nieruchomości na podstawione osoby - ujawnił w poniedziałek Onet. Ani premier, ani inni politycy PiS nie odnieśli się do tych zarzutów. Dlatego dziś portal publikuje fragmenty kolejnej taśmy przekonując, że ma pełny stenogram i nagranie audio.

wróć do artykułu
  • ~MCch
    (2018-10-03 16:08)
    Czy on jest masonem?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-03 13:21)
    POlszewiki to MAFIA POLITYCZNA oni bardzą bronią tych Muzułmanów z Nikaragui co MORAWIECKI ZARZUCAŁ że ZALEJĄ EUROPĘ a POlszewiki by przyjęli ich KAŻDA ILOŚĆ
  • ~lwv
    (2018-10-03 10:14)
    to po to pisowcom te bazy amerykańskie jak wywołają wojne z rosją to się tam ukryja z johny danielsem (rosja też ma bazę w syrii i jakoś jest atakowana przez izrael usa) a po wojnie wypełzna i będą budować tuta starodawny izrael
  • ~Golibroda
    (2018-10-03 08:31)
    Gdyby ktoś napisał książkę ekonomiczną w sposób w jak mówi Morawiecki u Sowy, to byłby prawdziwy skarb, wreszcie całą lekturę tego typu bym ogarnął.
  • ~Ferdek
    (2018-10-03 07:27)
    Czepcie HGW o kamieni kupy. Paskudny totalne.
  • ~Kakao
    (2018-10-03 07:25)
    Kurde prawde powiedzial :D Tylko, ze podczas rozmowy z kolega :P
  • ~VS
    (2018-10-03 06:53)
    a peło oskarżyła tych kelnerów!!!
  • ~sd2017
    (2018-10-03 01:30)
    Kretynus schitynus do Sczerbatego: Chodźmój miły POtaplamy się w błocku a nuż trochę tego błocka przylgnie do Pana Morawieckiego.
  • ~Alek
    (2018-10-03 00:15)
    Wewnetrzna walka na noze w PiSie i (nie)rzadzie. To jest atak Ziobrystow na frakcje Morawieckiego.
  • ~karo38
    (2018-10-02 23:44)
    Pisowska zakłamana bando. Prosta piłka, dlaczego wasz premier morawiecki nie podaje portalu onet do sądu za pomówienia i zniesławienia???? Ujadacze dlaczego jeszcze tego nie zrobił jak do kłamstwa???? Hmmm...... a teraz darmowy wykład z logiki .... nie zrobił tego i nie zrobi bo wie, że te taśmy gdzie kombinował ze słupami są i w trakcie postępowania sądowego by wyszły a wówczas on miałby problem za fałszywe oskarżenia... byhaha Ale wy pisowski ciemnoludzie łykacie wszystko co wam wierchuszka partyjna powie....
  • ~jok+
    (2018-10-02 23:30)
    Hmm pisiaki w głowę zachodzę i nie mogę pojąć dlaczego ta wasza =s z cz e k a c z k a- partyjna, mis mazurek zamiast ujadać i "warczeć" na konferencji jak to ujął jarek, nie podaje "Der Onetu" do sądu i prokuratury ziobrowej jak to ordynarne kłamstwa, za pomówienie szefa rządu....???? ????.buhaha, hmm nawet w trybie wyborczym......??? Hmm dlaczego tego nie robi tylko szczeka jak buldog,,,,hehe niech zgadnę bo to może prawda... buhahah
  • ~dsfdsf
    (2018-10-02 23:27)
    Pytanko do pisowców...Skąd dziennikarze DER Onetu mieli dostęp do zeznań świadków (kelnerów) z postępowania przygotowawczego prowadzonego przez prokuraturę??? O ile wiem obowiązuje tajemnica śledztwa i nikt bez zgody prokuratora dostępu do akt sprawy nie może mieć.... Hmm no to skąd "niemieccy" dziennikarze mieli dostęp do 40 tomów akt sprawy??? No wam powiem bo to za trudne intelektualnie dla szeregowego pisowca,,,, Dostali zgodę od prokuratora nadzorującego sprawę....hehe a więc za wiedzą i zgodą waszego ukochanego ziobry, bo szeregowy prokurator sam takiej decyzji nie podejmuje....hehe a więc wynika że jeden pisowiec chce -z a g r y ź ć- drugiego pisiaka.... Sami się wykończycie pisiaki....
  • ~mylicjant
    (2018-10-02 21:56)
    redaktorku ,,a jusz ,,myslalem,,ze cie po...lubie
  • ~toni
    (2018-10-02 21:39)
    Pocałujta w d..e wójta. Morawiecki jest the best !!!!!!!!
  • ~seweryn
    (2018-10-02 21:39)
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, bravo dziennikarze z Onet-u
  • ~komes
    (2018-10-02 21:37)
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
  • ~ vhj
    (2018-10-02 21:13)
    Anty Polski Niemiecki ONET won z Polski !
  • ~nm.kb
    (2018-10-02 21:11)
    To Pis wybudowało autostradę z Krakowa do Rzeszowa , to PIS wybudowało metro w Warszawie my imbecyle wierzymy w to , tak nam dopomóż Tadziu rydzyk
  • ~nm.kb