Afera podsłuchowa. Onet opublikował nagranie z Mateuszem Morawieckim

| Aktualizacja:

Kelnerzy nagrywający polityków i biznesmenów w stołecznych restauracjach twierdzą, że zarejestrowali rozmowę, na której Morawiecki omawiał z nieznanym mężczyzną zakup nieruchomości na podstawione osoby - ujawnił w poniedziałek Onet. Ani premier, ani inni politycy PiS nie odnieśli się do tych zarzutów. Dlatego dziś portal publikuje fragmenty kolejnej taśmy przekonując, że ma pełny stenogram i nagranie audio.

wróć do artykułu
  • ~JANUSZEK
    (2018-10-02 18:49)
    DOKĄD NIEMIECKIE MEDIA TAKIE JAK DER DZIENNIK BĘDĄ SZKALOWAĆ I SIAĆ FERMENT W RP ? TŁUSTA MAKRELA - WIEDZMA Z BUCHENWALDU - WYSZKOLONA AGENTKA STASI NATYCHMIAST ZLIKWIDOWAŁABY TAKI PORTAL ! A DZIENNIKARZE - NA ZBITY PYSK I WILCZY BILET ! DOKĄD JESZCZE ? !
  • ~SOKULAR
    (2018-10-02 18:49)
    Wydawało się dotychczas ,że ci 4-rech dziennikarzy stać na lepszą robotę niż takie kombinacje.W końcu w treści taśm oprócz wulgaryzmów nic bezprawnego nie ma. Zazdrość o sukcesy Premiera skłania was do takich działań???????? gdzie wasza niezależność???????????????? na czyje zlecenie to robicie?????????????????
  • ~jak w Legii Cudzoziemskiej
    (2018-10-02 18:53)
    Chcesz być bezkarny ? Zapisz się do nas. A papiesz z Torunia cię nawet rozgrzeszy.
  • ~partia piSS dzieli
    (2018-10-02 18:58)
    piSS deras ci
  • ~prawieprorok
    (2018-10-02 19:10)
    Przecież te słowa Morawieckiego świadczą o nim jak najlepiej ! , mówił o redystrybucji kapitału i był zaniepokojony tym , że fala imigrantów zaleje Europę ! - BRAWO PANIE MORAWIECKI !!! W 2013 roku przewidział to co się stało w 2015 r, - PROROK !!!
  • ~PO.N do de
    (2018-10-02 19:33)
    Mateusz Morawiecki jak zwykle rzeczowy i mający wiedzę. Prywatnie używał dosadnego języka, ale z wiekiem człowiek łagodnieje. Szkoda, bo czasami przydałoby sie rzucić mięsem, zwłaszcza w stronę awanturujących się szKODników, kiedy Pan premier Morawiecki występuje przed wyborcami PiS.
  • ~Jaro
    (2018-10-02 19:41)
    No popatrzcie jak się pisie trolle uwijają na forach, żeby te ośmiorniczki Matouszowe zagadać. Chyba podnieśli im judaszowe do 3 zł.
  • ~Ojczulek
    (2018-10-02 19:59)
    Parę razy przeczytałem te taśmy ,wypowiedzi Premiera.Albo Ja NIC nie rozumiem ,albo KTOŚ chcę ,,ustrzelić " Premiera.Ja Sam zgadzam się w 99% z wypowiedziami Premiera ( 1 % NIE JESTEM RUSOFOBEM ). Atakujący chcą zmusić do Odejścia Premiera człowieka Podziwianego i Chwalonego w Europie.Załóżmy Odchodzi ( na Jego Miejsce powraca Premier Szydło.)Odchodzi Premier Morawiecki ,ale też ODCHODZI TWÓRCA Polskiego Bumu Gospodarczego Ekonomista Morawiecki. A po wyborach w 100% wchodzi ustawa prasowa.(Czyli UPAŃSTWAWIA Zagraniczne Media ,inaczej TYLKO góra 15% Akcji może mieć zagraniczny Inwestor wzór Niemiecki).I rodzi się pytanie KTO TRACI ,a KTO Zyska. Straci PO+ Nowoczesna ,Nie straci PiS.A zyska Suweren którego PiS przekupi np: 500+ miesięcznie do Emerytury ,podwyżka 500+ do 800+,wprowadzenie OLBRZYMI ulg i nowelizacji dla Rolnika ,ITD. Czyli PiS KUPI Głosy.Ale rodzi się pytanie czy wytrzyma to Polska??????????????????
  • ~Autor_nonim
    (2018-10-02 20:03)
    no i pajac się doigrał, mają na niego haki i w Santanderze, dlatego BZ WBK jest już hiszpańskie
  • ~henry
    (2018-10-02 20:04)
    No i co ? To jak to wygląda w porównaniu z rozmową Sienkiewicza z Belką? Z igły widły. Onet jak radio Erewań.
  • ~sic.
    (2018-10-02 20:06)
    teraz zobaczymy prawe oblicze PiSu ... czy ma honor i czy jest prawym czlowiekiem ... Powinien podac sie do dymisji ... cham.
  • ~Newsroom
    (2018-10-02 20:07)
    Totalna opozycja nie ma lekko, musi ćwierkać, tak jak im kazano po wizycie Schetyny w Berlinie ! ****** kraj jak będzie trzeba, ważne by Niemcy nadal miały wpływy w Polsce. Co się nie robi dla pracodawcy w Berlinie !
  • ~djp
    (2018-10-02 20:11)
    to kaczyńśki w to musi być też zamieszany bo wiedział na pewno że to pracownik dojcze banku
  • ~baba ze wsi
    (2018-10-02 20:16)
    Co z moim postem ? Odwagi moder odwagi ! Niewygodny, niezgodny z linią Berlina ?
  • ~Darek.M
    (2018-10-02 20:18)
    Gdzie ta afera? Jeżeli to jest afera to dlaczego ci od zegarków PO okazyjnej cenie jeszcze nie siedzą? :-D
  • ~baba ze wsi
    (2018-10-02 20:18)
    Dzień 21 Pażdziernika będzie dla totalnej opozycji dniem egzekucji, dlatego robią wszystko by zniszczyć rząd PiS !
  • ~Darek.M
    (2018-10-02 20:28)
    Ja jestem ciekawy ile dokładnie hajsu Niemiaszki przeznaczyły na dywersję w Polsce aby odsunąć PiS i zablokować reparacje i w ogóle rozwój Kraju? Rozumiem że nawet miliard euro się opłaci, ale dokładnie ile tych miliardów? ;-)
  • ~toja
    (2018-10-02 20:28)
    Niemiecka intryga.
  • ~j ytgh
    (2018-10-02 20:33)
    Gebelsowska propaganda w nazi dzienniku.Powodem jest duża niezależność opcji rządzącej.
  • ~Darek.M
    (2018-10-02 20:35)
    Totalni 3 lata nad tym myśleli i wymyślili...nie żenada?