Afera podsłuchowa. Onet opublikował nagranie z Mateuszem Morawieckim

| Aktualizacja:

Kelnerzy nagrywający polityków i biznesmenów w stołecznych restauracjach twierdzą, że zarejestrowali rozmowę, na której Morawiecki omawiał z nieznanym mężczyzną zakup nieruchomości na podstawione osoby - ujawnił w poniedziałek Onet. Ani premier, ani inni politycy PiS nie odnieśli się do tych zarzutów. Dlatego dziś portal publikuje fragmenty kolejnej taśmy przekonując, że ma pełny stenogram i nagranie audio.

wróć do artykułu
  • ~ nm.kb
    (2018-10-02 21:01)
    No co wydmuszka odgrzany kotlet Niemiecki WP i ONEcie !Dno kODowane !
  • ~vovo
    (2018-10-02 21:02)
    Czyli nic nie ma na tych tasmach a juz sie szykowalismy na pyszne kaski bo w owym czasie Morawiecki zadawal sie ze zlodziejami z PO cud ze sie nie ubabral gow...
  • ~Ojczulek
    (2018-10-02 21:04)
    PIS -kłamcy
  • ~vovo
    (2018-10-02 21:05)
    My z PIS możemy wszystko -głupi Polacy i tak nam uwierzą
  • ~nm.kb
    (2018-10-02 21:06)
    Jesli powiedzą ,że mam pocałowac Pana Jarosława w d--u-p- to zrobie to z największa przyjemnością
  • ~nm.kb
    (2018-10-02 21:11)
    To Pis wybudowało autostradę z Krakowa do Rzeszowa , to PIS wybudowało metro w Warszawie my imbecyle wierzymy w to , tak nam dopomóż Tadziu rydzyk
  • ~ vhj
    (2018-10-02 21:13)
    Anty Polski Niemiecki ONET won z Polski !
  • ~komes
    (2018-10-02 21:37)
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
  • ~seweryn
    (2018-10-02 21:39)
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, bravo dziennikarze z Onet-u
  • ~toni
    (2018-10-02 21:39)
    Pocałujta w d..e wójta. Morawiecki jest the best !!!!!!!!
  • ~mylicjant
    (2018-10-02 21:56)
    redaktorku ,,a jusz ,,myslalem,,ze cie po...lubie
  • ~dsfdsf
    (2018-10-02 23:27)
    Pytanko do pisowców...Skąd dziennikarze DER Onetu mieli dostęp do zeznań świadków (kelnerów) z postępowania przygotowawczego prowadzonego przez prokuraturę??? O ile wiem obowiązuje tajemnica śledztwa i nikt bez zgody prokuratora dostępu do akt sprawy nie może mieć.... Hmm no to skąd "niemieccy" dziennikarze mieli dostęp do 40 tomów akt sprawy??? No wam powiem bo to za trudne intelektualnie dla szeregowego pisowca,,,, Dostali zgodę od prokuratora nadzorującego sprawę....hehe a więc za wiedzą i zgodą waszego ukochanego ziobry, bo szeregowy prokurator sam takiej decyzji nie podejmuje....hehe a więc wynika że jeden pisowiec chce -z a g r y ź ć- drugiego pisiaka.... Sami się wykończycie pisiaki....
  • ~jok+
    (2018-10-02 23:30)
    Hmm pisiaki w głowę zachodzę i nie mogę pojąć dlaczego ta wasza =s z cz e k a c z k a- partyjna, mis mazurek zamiast ujadać i "warczeć" na konferencji jak to ujął jarek, nie podaje "Der Onetu" do sądu i prokuratury ziobrowej jak to ordynarne kłamstwa, za pomówienie szefa rządu....???? ????.buhaha, hmm nawet w trybie wyborczym......??? Hmm dlaczego tego nie robi tylko szczeka jak buldog,,,,hehe niech zgadnę bo to może prawda... buhahah
  • ~karo38
    (2018-10-02 23:44)
    Pisowska zakłamana bando. Prosta piłka, dlaczego wasz premier morawiecki nie podaje portalu onet do sądu za pomówienia i zniesławienia???? Ujadacze dlaczego jeszcze tego nie zrobił jak do kłamstwa???? Hmmm...... a teraz darmowy wykład z logiki .... nie zrobił tego i nie zrobi bo wie, że te taśmy gdzie kombinował ze słupami są i w trakcie postępowania sądowego by wyszły a wówczas on miałby problem za fałszywe oskarżenia... byhaha Ale wy pisowski ciemnoludzie łykacie wszystko co wam wierchuszka partyjna powie....
  • ~Alek
    (2018-10-03 00:15)
    Wewnetrzna walka na noze w PiSie i (nie)rzadzie. To jest atak Ziobrystow na frakcje Morawieckiego.
  • ~sd2017
    (2018-10-03 01:30)
    Kretynus schitynus do Sczerbatego: Chodźmój miły POtaplamy się w błocku a nuż trochę tego błocka przylgnie do Pana Morawieckiego.
  • ~VS
    (2018-10-03 06:53)
    a peło oskarżyła tych kelnerów!!!
  • ~Kakao
    (2018-10-03 07:25)
    Kurde prawde powiedzial :D Tylko, ze podczas rozmowy z kolega :P
  • ~Ferdek
    (2018-10-03 07:27)
    Czepcie HGW o kamieni kupy. Paskudny totalne.
  • ~Golibroda
    (2018-10-03 08:31)
    Gdyby ktoś napisał książkę ekonomiczną w sposób w jak mówi Morawiecki u Sowy, to byłby prawdziwy skarb, wreszcie całą lekturę tego typu bym ogarnął.