"Anna Zalewska zasłużyła na tytuł królowej chaosu polskiej edukacji". Głosowanie nad odwołaniem szefowej MEN

| Aktualizacja:

Anna Zalewska zasłużyła na tytuł królowej chaosu polskiej edukacji - ocenili posłowie opozycji podczas debaty nad wnioskiem o wotum nieufności dla szefowej MEN. Przekłamany wniosek nie może być przyjęty. Reforma edukacji jest zgodna z potrzebami Polaków - odpowiadali posłowie PiS.

wróć do artykułu
  • ~alli
    (2018-10-04 07:22)
    PO wy tylko krytykować PIS potraficie, a sami nic dla Polski nie robicie.
  • ~xyz
    (2018-10-04 06:16)
    Należy chwalić tę panią za doprowadzenie oświaty do takiego stanu, do jakiego doprowadziła!!! Ostatecznie ciemnym narodem łatwiej się rządzi!!! I o to przecież chodzi!! Dlatego jest królową!!!!
  • ~ilonna
    (2018-10-03 14:45)
    Za to Panie Hall, Szumilas i Kluzik - Rostowska to były super ministrowe edukacji jedna głupsza od drugiej. A wszystkie z PO!
  • ~mitex
    (2018-10-03 12:11)
    Reforma zgodna z prawem bo PiS-owski lud nie może być mądrzejszy od ich ministrów i p-OSŁÓW
  • ~Klari
    (2018-10-03 10:22)
    A.Z. „: Macie pakować tylko zeszyty”... bo książki nie są potrzebne, a „pranie mózgów”, sterowanie i manipulowanie będzie po prostu łatwiejsze! 230 ludzi (posłów) zadecydowało o zmianach w prawie oświatowym („reformie” edukacji z likwidacją gimnazjów). To największa porażka Polski ostatnich trzech lat! By zniszczyć polską edukację nie potrzebna wojna! Politycy partii rządzącej i „przystawki” myślą o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu. Rodzice może w końcu ruszą do urn wyborczych! Bo na biadolenie już za późno!
  • ~miś
    (2018-10-03 10:11)
    Anna Chaos - Zalewska. To brzmi. Tylko że nasze wnuki skończą na zmywaku.
  • ~gr4e4
    (2018-10-03 08:55)
    Tym którzy mówią że PiS to ciemniaki, chciałbym przypomnieć, że całkiem niedawno to własnie europosłowie PiS jako jedyni z Polski nie głosowali za tzw. ACTA2. Natomiast zrobili to oświecenie europosłowie z PO. Niestety wyborcy PO są ciemniakami, ponieważ nawet nie wiedzą, że cały czas PO i EU chcą ich dalej dymać, że to wszystko zmierza to stworzenia na bazie EU superpaństwa z własną policją i wojskiem, że własność ma być tylko wydmuszką, której granice można przesuwać w jedną lub drugą stronę, że państwa członkowskie i narody mają być poznawione tożsamości, zwłaszcza historycznej, tożsamości kulturowej, że wszystko ma być jednkoawe i płaskie. Kto nie wierzy niech poszuka co jest napisane w manifeście z Ventotene i czy pomnik autora manifestu Altiero Spinnelli znajduje się przed głównym gmachem europarlamentu, a także dlaczego manifest jest spuścizną marksizmu w dosłownym znaczeniu.
  • ~Eu
    (2018-10-03 08:30)
    Czym ciemniejszy lud tym lepiej dla Pisu
  • ~Ben
    (2018-10-03 08:07)
    Zdelegalizowac PO!!!!!!!!!!!!
  • ~Flex
    (2018-10-03 08:04)
    No i po co ten cały cyrk? Żal mi totalsów bo przegrywają na całej linii. ale chyba to lubią.
  • ~head
    (2018-10-03 07:53)
    Sama Zalewska nie wymyslila, że spoleczeństwo ma być ciemne i wychowane w ciemnocie. dzieci mają za wiele nie umieć, dziewczynki zwlaszcza. To jest program PiS dla narodu polskiego. Ciemniakami łatwiej rządzić.