Krzysztof Bosak: LGBT powinno głosować na Ruch Narodowy

| Aktualizacja:

Wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak podzielił się na Twitterze spostrzeżeniem, że "racjonalni" geje, lesbijki i osoby transpłciowe powinny wspierać nacjonalistów.

wróć do artykułu
  • ~as wywiadu
    (2019-04-20 13:36)
    Czy ten Bosak zadawał się z Rafalalą?
  • ~thank you
    (2019-01-23 13:41)
    PROSZĘ USUWAĆ NIENAWISTNE WPISY
  • ~A nie przestrzegałam ?
    (2018-10-19 10:05)
    Oczywista oczywistość i po rządami Bosaków i innych dewiantów umysłowych osiągną pełnie rozwoju wg znanego wzorca z Kozentrations Lagern .
  • ~Pamiętamy
    (2018-10-19 00:41)
    Wszystko tylko nie narodowi socjaliści. Oni teraz poubierali się w garniaki, krawaty i zgrywają intelektualistów, a jak tylko poczują stołek i państwową kasę, to zaczną jak ich protoplaści zza Odry mierzyć jedynie-polski kąt ucha u każdego obywatela i palić niepatriotyczne książki.
  • ~Julka
    (2018-10-18 06:38)
    Ten to ma dopiero na,,,,,,,,
  • ~Klari
    (2018-10-17 21:07)
    Członkowie młodzieżówek prawicy, skrajnej prawicy to ludzie z ogromnymi kompleksami. Nie mający nic do zaoferowania w swoim dotychczasowym środowisku, ale z pretensjami do świata za to, że w życiu osobistym czy zawodowym im nie wyszło! Tacy, są najczęściej sfrustrowani, nieporadni życiowo i słabi psychicznie. Często pochodzą z tzw. dobrych katolickich domów i ze środowisk typowo patologicznych! Na ogół wyglądem nie przypominają „macho” czy „miss”. I wreszcie, będąc podatnymi na wpływy, znaleźli przystań w tych organizacjach. Tam, ktoś ich dostrzega, są angażowani do realizacji celów wąskiej grupy liderów. Po „praniu mózgów”, ci „à la pakerzy” w swojej naiwności sądzą, że są potrzebni, biorą udział w zadymach, ustawkach „kibolskich”, marszach czy happeningach. Indywidualnie nie znaczą nic! Są „ważni”? Tak, jak ‘funt szarego mydła”! „Pracują” na „sukcesy” nielicznych, którzy zabawiają się w politykę i zarabiają spore pieniądze! Liderzy po szkoleniach, „słabeuszami” kierują – sterują, a wszyscy razem wzięci są niebezpieczni, po prostu nieobliczalni! Zwłaszcza, jeśli mają przyzwolenie! Bo... „akcja wywołuje reakcję”! Tak, z mojej strony to wymaga natychmiastowej reakcji – izolacji! Bo tym fanatykom obce są pojęcia: rozsądek czy Dekalog!
  • ~hugo
    (2018-10-17 17:43)
    Czy Bosak przekazał chłopakowi pozdrowienia od Piroga?
  • ~R. Skrzycki
    (2018-10-17 17:40)
    Ma rację. Emigracja z Afryki to zagrożenie egzystencjalne dla Narodu Polskiego. Normalni ludzie mogą żyć w państwie, w którym władza jest proNarodowa. A poza tym Ruch Narodowy odwołuje się do Idei Romana Dmowskiego, a ta zapewnia dobrobyt dla Polaków.
  • ~ szarańcza
    (2018-10-17 17:11)
    Nie ma większego ...kretyna ...niż Schetyna
  • ~obywatel