Decyzja Ziobry wywoła tsunami. TK już oceniał unijny traktat

| Aktualizacja:

Zbigniew Ziobro chce zbadania zgodności Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej z naszą konstytucją.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2018-10-18 10:23)
    Zwolennicy PiS-u nic innego nie potrafią jak tylko opluwać przeciwników. Kaczyński dał wam przykład, a wtórowali mu Piotrowicz, Pawłowicz, Szydło. Morawiecki to przebił wszystkich pod względem kłamstw.
  • ~emerytgw
    (2018-10-18 10:36)
    Miernota i niedouczony prawnik sieje w swoim resorcie zamęt i chaos w sądownictwie, szkodząc naszemu krajowi. Jak długo można tolerować takiego szkodnika i wrednego manipulanta ?
  • ~slazak
    (2018-10-18 10:02)
    Nazwiska tych radaktorków niby polskie ale czy oni aby na pewno stawiają na dobro Polski Polaków ! To jakię szczucie na Polaków, czy podobnie mogą pisać gazety niemieckie o poczynaniach rządu p. Angeli
  • ~Zorro
    (2018-10-18 09:57)
    I bardzo dobrze radachtory z gadzinówki d e r Dzie nnika d. N owy K urier W arszawski! Nadzwyczajna kasta zapytowywuje sie Brukseli, Berlina czy godzi się odbierać jej POstkomunistyczne przywileje a polski minister nie może spytać POLSKIEGO TK ? To jakieś kuriozum, no czekam na szarańcze trolli PO=lackich które będą mi tłumaczyć na modłę logiki PO Bolkowemu i skretyniuska schitynusko juz po instrukcjach swojej niemieckiej Pani Angeli !!!!!
  • ~amira
    (2018-10-19 16:29)
    czy ci wszyscy kretyni którzy tu wypisują bzdury że Europa nas okrada i inne brednie mają dobrze w głowach ?
  • ~Normalny
    (2018-10-20 15:18)
    Chory z nienawiści aplikant prokuratorski terminator sądownictwa.
  • ~o laboga co to będzie
    (2018-10-18 11:33)
    Ale się Szwaby przestraszyli, Polska wyjdzie z Eurokołchozu i nie będą jej już okradać ???
  • ~lwy wschodu
    (2018-10-18 10:22)
    Ta unia,rządy,parlament nie mają mocy urzędowania w stosunku do obowiązującej Konstytucji 1935r,działają więc nielegalnie,i wszystko co po 39r do do tej chwili jest nielegalne !,Chucpa tra ,naród w stanie wojny z Niemcami i Rosja a w jaja sobie Ziobro robisz z prawa i polaków!!!!
  • ~europejczyk z polski
    (2018-10-22 09:55)
    tak jak powiedzial kiedys pan miller pan jestes zero panie ziobro i tak jest do dzisiaj niedouczony pa---nt probuje straszyc tylko bez argumentow trzeba doczytac wzorem tych do sadu najwyzszego ze doczytaja i wystarczy szambo i zenada ale czego sie spodziewac po pisielcach
  • ~===
    (2018-10-31 16:13)
    O zmarlych zle nie mozna mowic!!!JEDNYM SLOWEM ZIOBRO jest DE- -BIL do KWADRATU.
  • ~życzliwy
    (2018-10-31 15:26)
    Trzeba znać prawo a nie lewo