"Uwaga tępe cepy, prawdziwi patrioci!". Tak Sławomir Nowak przypomina o zmianie czasu na zimowy

Minister w rządzie PO-PSL Sławomir Nowak postanowił w mocno kontrowersyjny sposób przypomnieć rodakom o zmianie czasu na zimowy...

wróć do artykułu
  • ~Bartosz
    (2018-10-29 08:10)
    Doskonały obraz kultury i umiłowania rodaków przez ministra nierządy PO-PSL. Ta formacja polityczna wydaje się sama przywiązała sobie kamień młyński i podąża ku urwisku. Powodzenia.
  • ~Zuxa
    (2018-10-29 08:27)
    Najlepszy był numer jak ściągnął rodziców z blokowiska w Gdańsku aby poświadczali ze zegarek za 30000 dostał od nich. Prymitywny wiochmen co chciał być politykiem.
  • ~Re warszawiak...to
    (2018-10-29 08:21)
    C...W...E...Lz ZK Sztum oczywiście zaKODowany sługus niemiecki :-)
  • ~Bartosz
    (2018-10-29 08:16)
    Zastanawiam się dlaczego usunięto mój wpis przypominający karierę polityczną towarzysza ministra. Szanownego "cenzora" ukłuło to że ta formacja przywiązała sobie młyński kamień do szyi i wędruje coraz szybciej ku przepaści na szczęście dla Polski. Czy też życzenia powodzenia w wędrowce ku przepaści. Na życzenie cenzora podam adres poczty aby otrzymać odpowiedź, mam nadzieję.
  • ~DAV
    (2018-10-29 08:50)
    Naczelny zegarmistrz kraju się odezwal ,he he he . Ciekawe, czy już odsiedział za swoje przekręty ?
  • ~ ~
    (2018-10-29 08:47)
    Warszawiacy lubiejo se taki styl dlatego wybrali se naTrzaskanego! A na poziomie centralnym Polacy pomału rugują PO=lactwo, To dobry kierunek, nie będziemy Ryśkami c yb ami i Pozwolimy im na POwrót do swoich ojczyzn Ukraina, Niemcy, Izrael, Rosja i gdzie tylko tam chcą !!!
  • ~smutek
    (2018-10-29 09:34)
    "Warszawka" bez pudru. Tyle w temacie.
  • ~zegarmistrz światła purpurowy
    (2018-10-29 09:09)
    Wychodzi prostactwo tych warszawskich "elit"
  • ~warszawiak
    (2018-10-29 08:09)
    prawda napisal cepom PIS.. owskim
  • ~Zadziwiony, współczujący
    (2018-10-29 09:24)
    A jednak mania zegarka go prześladuje. Może nie dostał go na Komunię Św.? A może w ogóle nie przystępował do Komunii z wiadomych mu tylko względów? Problem pozostał. Zastanawiam się tylko, jak taki osobnik pełnił funkcję ministra RP? W jednym drogim zegarku nie da się umieścić „ściągawki” w postaci dodatkowej, niezbędnej wiedzy potrzebnej do spełnienia podstawowych kompetencji ministerialnych.
  • ~wawa
    (2018-10-29 08:19)
    100/100. Chociaż za nim nie przepadam.
  • ~Nick
    (2018-10-29 09:55)
    A tawariszcz Nowak juz poprzestawial swoje zegarki :-) ?
  • ~beret
    (2018-10-29 09:45)
    Ależ mowa tolerancji !!!
  • ~jandzia
    (2018-10-29 08:21)
    Co niby ma być w tym szokujące ? Popatrzcie na prezesa z czym wam się kojarzy ,bo mnie z tą mniejszą częścią cepa czyli bijakiem.To przecież nie moja wina ,że Pan obdarzył mnie wyobrażnią ?
  • ~bbb
    (2018-10-29 09:26)
    Charakterystyczny dla "elit" język miłości
  • ~jm
    (2018-10-29 10:34)
    tak myślą wszyscy z PO, bo jakby było inaczej to byłaby ich reakcja na te skandaliczne stwierdzenie. Chamstwo wychodzi z butów, czyli "przyszła" inteligencja RP? Tylko tak się mówi, jak się wie jaka kasa wpływa dla utrzymanek moskwy i berlina.
  • ~Tenere
    (2018-10-29 10:44)
    Tak to jest, kiedy wypije się o jedną flaszkę za dużo :))
  • ~1234
    (2018-10-29 08:43)
    Co może niemiecka szuja wiedzieć o patriotyzmie
  • ~PO.N do de