Prezydent Warszawy zakazała Marszu Niepodległości. Sąd uchylił decyzję

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił w czwartek wieczorem decyzję prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada w centrum stolicy.

wróć do artykułu
  • ~nie działa
    (2018-11-07 14:48)
    coś nie działa
  • ~Cezary Lenart
    (2018-11-07 14:49)
    Hanka a kiedy kamienice zwrócisz ? Chcesz się wybielić przez ten zakaz ?? Obłuda obłuda obłuda !!!!!
  • ~abcd...
    (2018-11-07 14:49)
    To ryzykownie Pani Hanno, bo zamiast marszu niepodległości w niedzielę może być marsz na ratusz w poniedziałek. Może lepiej na L4, jak policja i strażacy?
  • ~Fedor
    (2018-11-07 14:52)
    Jaki pomysł na uczczenie 100-lecia niepodległości ma Partia Obciachu i jej obecni i dawni funkcjonariusze? Sprowokować zakazami jakąś grandę, o której będą trąbić mainstreamowe media w całej Europie, a potem dziennikarze GW i TVN z lubością będą cytowali wypowiedzi zachodnich "autorytetów" o "faszystach" na ulicach polskich miast.
  • ~starzec z gór
    (2018-11-07 14:53)
    Krystalicznie czysty, wzorcowy, s e m i c k i antypolonizm. Macie warszawiacy to, czego chcieliście.
  • ~widzący
    (2018-11-07 14:54)
    Ona świadomie dąży do wywołania rozruchów
  • ~goska
    (2018-11-07 14:54)
    i co na to wyborcy Pana Trzaskowskiego ?
  • ~Swerus
    (2018-11-07 14:54)
    Szok, wszelkiego rodzaju ***** maszerują a kiedy chcą, a Polakom w stolicy w Święto Narodowe zabrania tego zwyczajna bufetowa. Ludzie, obudźcie się.
  • ~salto mortale
    (2018-11-07 14:55)
    No to na koniec urzędowania skok z okna na głowę...
  • ~Julka
    (2018-11-07 14:55)
    Brawo, nareszcie
  • ~Dzuadziu
    (2018-11-07 14:56)
    I bardzo madra decyzja! Brawo, wladze miasta!
  • ~wujek dobra rada
    (2018-11-07 14:56)
    Hehehe bezcenne...
  • ~Jan Rem
    (2018-11-07 14:56)
    Co Polacy zrobili Warszawie? Folksdojcze dostali na głowę.
  • ~ajax
    (2018-11-07 14:57)
    Dlaczego jeszcze nie siedzi?Już 3 lata rządów PiS i z tych wielkich buńczucznych zapowiedzi rozliczania afer poprzedników i wyciągania konsekwencji wychodzi jedno wielkie G.
  • ~papużka z klatki
    (2018-11-07 15:01)
    Przecież ta opcja, do której należy HGW jest za pogległością. Totalną. Obcym. Więc jak może być marsz niepodległości?
  • ~xxxx
    (2018-11-07 15:03)
    Brawo Pani Prezydent ! Nie chce z tą hołotą zrobić porządku władza , zrobią sami samorządowcy .
  • ~niezakamuflowany gorszy sort
    (2018-11-07 15:03)
    BRAWO PANI PREZYDENT .Teraz się okaże ,że PiSiarnia jest za ,będzie pani wrogiem nr1 dla szefa,szefów ,prezesa prezesów.
  • ~erbi
    (2018-11-07 15:04)
    BRAWO, BRAWO, PO TRZYKROĆ BRAWO!!! Niech naziole profanują symbole narodowe głęboko w lesie, a nie na oczach warszawy, Polski i całego świata!!!
  • ~jaity
    (2018-11-07 15:05)
    Następne wybory wygra RN. Skoro Polakom przy tej władzy nie wolno maszerować w rocznicę niepodległości. Komuna się przypomina.
  • ~alienor
    (2018-11-07 15:05)
    Aleśmy się dzięki " warsiawiakom " demokracji doczekali? Marszu zakazuje osoba , która wyrzucała ludzi na bruk.

Może zainteresować Cię też: