Prezydent Warszawy zakazała Marszu Niepodległości. Sąd uchylił decyzję

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił w czwartek wieczorem decyzję prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada w centrum stolicy.

wróć do artykułu
  • ~widzący
    (2018-11-07 14:54)
    Ona świadomie dąży do wywołania rozruchów
  • ~starzec z gór
    (2018-11-07 14:53)
    Krystalicznie czysty, wzorcowy, s e m i c k i antypolonizm. Macie warszawiacy to, czego chcieliście.
  • ~ ~
    (2018-11-08 19:56)
    Narodowcy będą wspólnie maszerować z PiS- dzielami którzy zrobili z Polski Ukraińską Kolonie, zaprosili opalonych uchodźców z Indii Bangladeszu Uzbekistanu Kambodży Maroka Algierii Filipin Wietnamu oraz podpisują ustawy w Izraelu pod okiem Mossadu!
  • ~abcd...
    (2018-11-07 14:49)
    To ryzykownie Pani Hanno, bo zamiast marszu niepodległości w niedzielę może być marsz na ratusz w poniedziałek. Może lepiej na L4, jak policja i strażacy?
  • ~Fedor
    (2018-11-07 14:52)
    Jaki pomysł na uczczenie 100-lecia niepodległości ma Partia Obciachu i jej obecni i dawni funkcjonariusze? Sprowokować zakazami jakąś grandę, o której będą trąbić mainstreamowe media w całej Europie, a potem dziennikarze GW i TVN z lubością będą cytowali wypowiedzi zachodnich "autorytetów" o "faszystach" na ulicach polskich miast.
  • ~Cezary Lenart
    (2018-11-07 14:49)
    Hanka a kiedy kamienice zwrócisz ? Chcesz się wybielić przez ten zakaz ?? Obłuda obłuda obłuda !!!!!
  • ~goska
    (2018-11-07 14:54)
    i co na to wyborcy Pana Trzaskowskiego ?
  • ~Swerus
    (2018-11-07 14:54)
    Szok, wszelkiego rodzaju ***** maszerują a kiedy chcą, a Polakom w stolicy w Święto Narodowe zabrania tego zwyczajna bufetowa. Ludzie, obudźcie się.
  • ~ajax
    (2018-11-07 14:57)
    Dlaczego jeszcze nie siedzi?Już 3 lata rządów PiS i z tych wielkich buńczucznych zapowiedzi rozliczania afer poprzedników i wyciągania konsekwencji wychodzi jedno wielkie G.
  • ~salto mortale
    (2018-11-07 14:55)
    No to na koniec urzędowania skok z okna na głowę...
  • ~jaity
    (2018-11-07 15:05)
    Następne wybory wygra RN. Skoro Polakom przy tej władzy nie wolno maszerować w rocznicę niepodległości. Komuna się przypomina.
  • ~do broni
    (2018-11-07 15:09)
    To juz jest PO niej.
  • ~F1
    (2018-11-07 15:06)
    Przecież to jest prowokacja szyta grubymi nićmi... Niusłik, GW, już mają artykuły przygotowane z opisem sytuacji ;)
  • ~MOT
    (2018-11-07 15:18)
    I to jest demokracja w wydaniu PO!
  • ~papużka z klatki
    (2018-11-07 15:01)
    Przecież ta opcja, do której należy HGW jest za pogległością. Totalną. Obcym. Więc jak może być marsz niepodległości?
  • ~Zaorywanie nas przez ma rksizm
    (2018-11-07 15:19)
    Teraz zostal juz tylko terror stosowany przez Unie Europejska I marksistow z PO i Nowoczesnej. Polacy NIE obudzili sie, NIE potrafia odroznic manipulantow, Oszustow intelektuAlnych ( np Sykulskiego z Nowoczesnej) od uczciwych ludzi.
  • ~sufler
    (2018-11-07 15:12)
    Niech szybko zmienią nazwę z Marszu Niepodległości na Marsz Równości, to pozwoli
  • ~Niedobrze
    (2018-11-07 15:24)
    Hania wkłada kij w mrowisko.
  • ~Julka
    (2018-11-07 14:55)
    Brawo, nareszcie
  • ~pałka się przegła
    (2018-11-07 15:25)
    No to na koniec urzędowania strzeliła sobie samobója.

Może zainteresować Cię też: