Podwyżki, pełnopłatne nadgodziny. Szczegóły porozumienia policyjnych związkowców z MSWiA

| Aktualizacja:

Podwyżka o 655 zł brutto w 2019 r. oraz o 500 zł brutto w 2020 r, pełnopłatne nadgodziny dla funkcjonariuszy, rezygnacja z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę - to szczegóły porozumienia MSWiA i związków zawodowych, o których poinformował w komunikacie resort.

wróć do artykułu
  • ~miku
    (2018-11-09 21:56)
    bal idiotów na tonącym okręcie. państwo, które ma 1,5 biliona długu wewnętrznego dalej hojnie rozdaje miliardy z dziurawego budżetu w myśl zasady św. spokoju oraz kto nie strajkuje ten głoduje -musi upaść . i upadnie. ..
  • ~Borys
    (2018-11-09 20:59)
    Budujemy kołchoz buraczano kartoflany, tak trzymac Kołchoźniki!
  • ~gus
    (2018-11-09 20:50)
    Mam znajomego. 34 letniego emeryta policyjnego, jak mam to nazwać, bo mnie przychodzi do głowy jedno okreslenie - S. K U R. WYS. Y NST. WO.
  • ~Agent Tomasz
    (2018-11-09 18:02)
    Produkcja młodych emerytów z dużym świadczenie.Pis pod ścianą daje kulsonom co chcą.Nikt nie zmusza kulsonom nie podoba się to won do roboty na budowę tylko że te niedorajdy nic nie potrafią
  • ~Polska KASTOWA
    (2018-11-09 16:26)
    Gratulacje policjantom i lekarzom ...B R A W O !!!....bezprawia w Polsce cdn......Kto mocniejszy i ile wyszarpie....
  • ~Dama Pik
    (2018-11-09 15:14)
    No to już mogą z czystym sumieniem bić starców i kobiety podczas protestów.
  • ~Cywilny pracownik
    (2018-11-09 14:49)
    A co z pracownikami cywilnymi?! Czy też mają iść na L4? Podwyżki dostaną policjanci, których pensje i tak są 2-3 krotnie wyższe od cywilów! Czy tylko przez bunt i nieposłuszeństwo ta władza jest skłonna do pochylenia się nad losem tych którzy w milczeniu do tej pory znoszą biedę swoją i rodziny?! Czy tak ma wyglądac dobra zmiana" w policji
  • ~Radomiu !.
    (2018-11-09 12:17)
    Dostali co chcieli w ramach podziekowania,w razie strajku lekarzy,zrobia im sciezke zdrowia,jak tym w ?.
  • ~zin
    (2018-11-09 11:43)
    polityka rozdawnictwa i chwalenia sie jakie to dochody rzad dobrej zmiany osiagnal doprowadzila do tego wszystkie grupy pracownicze zadaja podwyzek A skonczy tym ze za ta poliyke zaplaci caly narod podwyzkami energi inie tylko
  • ~zin
    (2018-11-09 11:23)
    nie ma pieniedzy dla niepelno= sprawnych dla pielegniarek dla lekarzy nauczycieli ale sa dla tych ktorych sie boja rzadzacy Teraz policja bedzie musiala bronic lekarzy ktorzy wystawiali zwolnienia bo pisowcy beda chcieli ich ukarac
  • ~jagna
    (2018-11-09 10:06)
    Z szacunkiem do policjantów ale jeszcze nie tak dawno nie było pieniędzy w budżecie.. znów My naród zapłacimy .. Kupili ochronę na 11 ego.. gdzie ja żyję..
  • ~Sto lat !.
    (2018-11-09 09:51)
    No ,to teraz paly sie lasuja,odpoczeli ,nabrali sil.Bedzie co ogladac w TV !.
  • ~Slazak
    (2018-11-09 09:47)
    dostana podwyzki a po 11.11. zrobia czystki
  • ~smok
    (2018-11-09 09:22)
    Tylko frajerzy nie są na zwolnieniu lekarskim i mają podwyżki do 5 procent rocznie ( około 150 do 200 zł podwójne brutto. Policjanci nie płacą składki ZUS). Policyjne emerytury po te decyzji będą wzrastać każdego roku od 750 zł do 1000 zł
  • ~guest
    (2018-11-09 09:12)
    fajni związkowcy na zdjęciu - kasa jest...
  • ~jon
    (2018-11-09 09:09)
    Przecież "Marszu Wolności" nie będzie ochraniać obce wojsko stacjonujące w naszym kraju.
  • ~jak żyć
    (2018-11-09 09:05)
    Teraz policzcie ile pieniędzy podatnika poszło na to "chorobowe" by osiągnęli to co chcieli, bo jak by chcieli iść na emerytury po 15 latach też by się pewnie minister zgodził pod presją marszu, bo nie ma kto go zabezpieczyć. Zaznaczam że dla zwykłego emeryta co tworzył dochód narodowy rząd obiecał 70 zł. a dla tych co z niego żyją daje 650 zł.nie liczę tych nagród co "się im należy"
  • ~agronom
    (2018-11-09 08:54)
    UROKLIWY UŚMIECH RUDZIŃSKIEGO ! Zad mojej kobyłki też tak do mnie się uśmiecha jak strzelam z bicza na nią .
  • ~tak tak bedzie
    (2018-11-09 08:52)
    brudzinski to sci---wo sam doprowadzil do tego a teraz rznie glupa ze cos rozwiazuje to komunista i zlodziej sam krzyczal przed kaczym kuprem na smolnicy czy miesiecznicy a gdzie prawda o tej meczennicy a pomniki rosna i napewno zwiedna pod nowa wladza i na wysypisko z miernota
  • ~Sokular