Gliński: Mogę przeprosić za Pawłowicz. Ale to nie my napuszczaliśmy pijany motłoch na modlących się ludzi [CAŁA ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Gdyby nasi poprzednicy, korzystając wtedy z monopolu władzy, nie zastosowali siłowego rozwiązania w tej sprawie i nie zlekceważyli głosów milionów Polaków, nie byłoby tego politycznego kontekstu. To nie my zachowaliśmy się tu jak polityczni troglodyci - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti minister kultury Piotr Gliński.

wróć do artykułu
  • ~Błocki
    (2018-11-14 21:11)
    wybitnie nieciekawy, nieprzyjemny typ. Typowy aparatczyk. Odnalazłby się świetnie w każdym rezymie.
  • ~Loli
    (2018-11-13 21:48)
    Nie przepadam za Popisem ale Mr. Gliński o wychowaniu i patriotyźmie ładnie powiedział.
  • ~janek123
    (2018-11-13 14:39)
    Co za typ, jak się wije! :-/ Pójdziesz siedzieć, hańbo świata nauki.
  • ~Dama Pik
    (2018-11-11 21:12)
    Pacynka prezesa
  • ~premier techniczny ( i........a)
    (2018-11-11 12:50)
    Ależ w ty sk .....ie jest dużo EMPATI ? Cz może pyszałkowatości ?
  • ~rycho
    (2018-11-10 12:07)
    ile w wypowiedziach Glińskiego jadu nienawiści , i to jest" polityk" minister obecnej ekipy a gdzie język zrównoważonego człowieka chcącego porozumienia?
  • ~tak_pytam
    (2018-11-10 09:48)
    >Wymaga pani stanowczo za dużo. Pani by chciała, żeby był jakiś demiurg, komputerowiec, który by wszystkie decyzje podejmował rok wcześniej, wszystko miał poustawiane, zaplanowane. Tak żadne państwo nie działa. Konstytucyjny minister, że nie da się zaplanować na rok do przodu. Będąc u steru państwa, mając pełnię władzy. Kto go wybrał? Czy ten człowiek wie, że kalendarzy nie produkuje się tydzień przed sylwestrem?
  • ~Wisła
    (2018-11-10 07:22)
    b.u.c.
  • ~krycha janda zas*ana
    (2018-11-09 19:35)
    no ale ja na prawdę jestem zas*ana, zobaczcie sobie ten film w internecie jak to sobie mówię
  • ~lolo
    (2018-11-09 18:17)
    niech żyją !! ,przeciwnicy marszu tez...
  • ~Stary
    (2018-11-09 17:49)
    Minister besprawia inesprawidliwości
  • ~Krzysztof
    (2018-11-09 15:43)
    Ten wywiad z GLIŃSKIM to jest perełka facet się kompletnie odsłonił i pokazał swoją prawdziwą twarz człowieka o szmatławym charakterze pisowskiego sługusa ,ideał bez skazy tylko że bezczelny cham i jak przystało na pisowskiego noworysza zakłamany do szpiku kości .Postać wyjątkowo odrażająca i antypatyczna i pomyśleć że to to jest MIN, KULTURY !!!!!!!!!!!
  • ~rychu
    (2018-11-09 13:22)
    ty, "techniczny" moze i jestes, ale jestes bez godnosci osobistej, bez honoru i bez cienia uczciwosci !!!!!!!!!!!!!!!!! tak ja cala cholota z sekty Jareczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Trudne musi być życie Glińskiego
    (2018-11-09 11:41)
    Albowiem, jak napisał Lec: "Łatwiej na kogoś powiedzieć k _ _ _ a, niż być nią".
  • ~Mark Twain
    (2018-11-09 11:24)
    Ktoś kiedyś powiedział: JA SIĘ NIE BOJĘ MINISTRA KULTURY. JA SIĘ BOJĘ KULTURY MINISTRA!
  • ~utylizowac
    (2018-11-09 09:23)
    ta miernota to scie---wo **** smie--dzacy pala---t techniczny
  • ~viola da gamba
    (2018-11-09 09:02)
    Popatrzcie na to zdjęcie Glińskiego ? Jarosław drżyj ! Rośnie nam rodzimy NAPOLEON ? Nie wiem czy to już etap kaftana bezpieczeństwa ?
  • ~utylizowac
    (2018-11-09 08:58)
    ta miernota to scie---wo **** smierdzacy pala---t techniczny
  • ~Slazak
    (2018-11-09 07:51)
    jeden z PISowskich profesorow. Wstyd !
  • ~Konserwatysta
    (2018-11-09 00:45)
    won do tel awiwu *****

Może zainteresować Cię też: