Kornel Morawiecki o organizatorach marszu narodowców: Dlaczego nazywać tych młodych ludzi faszystami?

Poseł Kornel Morawiecki (Wolni i Solidarni) powiedział PAP, że weźmie udział w marszu 11 listopada. Jak ocenił, w marszu powinni wziąć udział wszyscy, także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. "Będzie to wielki, uroczysty, wspólny marsz Polaków" - podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~Lizak
    (2018-11-12 17:10)
    Gdzie ten pan żyje skoro nic nie pojmuje.
  • ~Naziolewonzpl
    (2018-11-11 09:08)
    Dlatego, że brunatną bandę należy nazywać po imieniu.
  • ~Patriota.
    (2018-11-10 18:53)
    Czy on rozmawiał kiedyś z nimi? NIE! Czy czytał ich blogi, stronki, gazetki? NIE! bo by nie opowiadał teraz bzdur!! Polska jest podzielona jak nigdy i do tego faszyzm podnosi głowę..niedobrze
  • ~Tarantula
    (2018-11-10 11:28)
    Za póżno staruszku. Po owocach ich poznacie, nie po szumie wiatru. A Twoim owocem jest synuś, niestety w obcej służbie (oczywiście obowiązuje kamuflaż). Ciągle jeszcze podpierasz go swoimi radami.
  • ~gorszy sort
    (2018-11-09 21:53)
    Żałosny staruszek, czas przejścia na emeryturę już dawno minął. Demencja w pełnym rozkwicie.
  • ~sic.
    (2018-11-09 21:09)
    K. Morawiecki gorszy jak TW Bolek ...
  • ~===
    (2018-11-09 17:44)
    Moim skromnym zdaniem sa 2 wyjscia aby zniszczyc faszystow.ODKOPAC gen.JARUZELSKIEGO,albo ZAKOPAC konusa!!!
  • ~Sowelo
    (2018-11-09 17:18)
    Dziennik pl. jesteście tak gupi, czy może lubicie brunatne klimaty? Kasujecie komentarze uczące was prawdy i herstorii? Cenzory za trzy grosze.
  • ~===
    (2018-11-09 16:50)
    Krzywousty,bylego ksiedza a obecnie MIEDLARA, Biskup niewyje - al dlatego ,ze mial odciski na kolanach.
  • ~jarek
    (2018-11-09 14:45)
    to wy z po jestescie faszystami donosicie do niemiec w d wchodzicie niemca
  • ~wies
    (2018-11-09 10:53)
    Gdy ktoś mówi jak faszysta, wygląda jak faszysta i działa jak faszysta, to pewnie jest faszystą?
  • ~mitex
    (2018-11-09 09:14)
    Takie same pytanie można zadać dlaczego Kornela Morawieckiego starego komunistę nazywa się walczącym Solidarnościowcem
  • ~=taka prawda
    (2018-11-09 09:00)
    Krnelowi wszystko się "postosunkowało"!
  • ~Międlar szuka kolejnej grupy w której czuje się silny
    (2018-11-09 08:53)
    Rok temu na czole marszu na banerze jak wół stało NS czyli narodowy socjalizm. Nikt nawet opozycja do dziś o tym nie wspomniał. Woda w usta. To jest odpowiedź na ignoranckie pytania pana Morawieckiego. Swoją drogą widać jak na dłoni, dlaczego ludzie po 60 nie powinni być dopuszczani do zarządzania krajem: znajomość realiów zerowa. Jak się ma takie pojęcie, to tak się potem rządzi i takie podejmuje decyzje. Tak, ruch narodowy to naziści, mała (vide wybory), ale bardzo głośna i szkodliwa grupa pożytecznych idiotów Rosji.
  • ~jula
    (2018-11-09 08:51)
    Kornelu ! Ich nazywają Faszystami ,ja od siebie dodam od pierwszego usłyszenia pierwszych zdań przez ciebie wypowiedzianych ,nazywam cię I.......Ą.
  • ~Mnietteck
    (2018-11-09 08:43)
    Jedynym prawdziwym powodem organizacji tego marszu, jak i wszystkich innych państwowych eventów, jest stworzenie kolejnego pretekstu do przewalenia pieniędzy podatnika. Trafiają one do kieszeni powiązanych z urzędasami firm, najczęściej za konkretną łapówkę. Tym razem do przewalenia jest 200 mln. To jest wartość całkiem konkretnego miasteczka. Ale co tam, podatnik zapłaci. Chleba nie ma, ale na igrzyska zawsze kasa się znajdzie.
  • ~monek@emigrant
    (2018-11-09 08:39)
    Na przykładzie tego artykułu dokładnie widać, iż posłowie czyli osoby decydujące o wszystkim w naszym kraju powinni pracować WYŁĄCZNIE DO 65 ROKU
  • ~tak sie ciesze
    (2018-11-09 08:38)
    demencja starcza pa---ncie cie dopadla i cala twoja rodzina plecie bez umiaru cieszy ze corunia dostala po d---pie
  • ~Pół-panek
    (2018-11-09 08:23)
    BRAWO Panie Kornelu
  • ~xxxx
    (2018-11-09 08:19)
    Bo to są faszyści panie Morawiecki; przychodzą z racami ( co jest zabronione) , zakrytymi twarzami (j/w) wykrzykują faszystowskie hasła , noszą faszystowskie transparenty, urządzają burdy na ulicach , podpalają wozy transmisyjne , i głoszą takie właśnie poglądy !

Może zainteresować Cię też: