Kornel Morawiecki o organizatorach marszu narodowców: Dlaczego nazywać tych młodych ludzi faszystami?

Poseł Kornel Morawiecki (Wolni i Solidarni) powiedział PAP, że weźmie udział w marszu 11 listopada. Jak ocenił, w marszu powinni wziąć udział wszyscy, także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. "Będzie to wielki, uroczysty, wspólny marsz Polaków" - podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-08 16:55)
    POlszewiki z TVINow pokazali ognie na GIEBESSOWSKIEJ SWASTYKSSS ciekaw że za 20 TYŚ ta się POdiudzili
  • ~Slazak
    (2018-11-08 16:55)
    Faszysci to ci wyzej, reszta to zwykli durnie
  • ~head
    (2018-11-08 16:56)
    Co mu tlumaczyć on ma zmiany starcze.
  • ~starzec z gór
    (2018-11-08 16:59)
    Piękny mat polonofobce HGW. W jednym posunięciu!
  • ~jj26
    (2018-11-08 17:21)
    Jeśli TEGO nie rozumiesz, to czas tylko na dom starców!
  • ~zin
    (2018-11-08 17:25)
    cenzor czy ty wiesz co to jest krytyka bezsobowa kompetecje twoje sa tak marne ze nie powinies zajmowac tego stanowiska
  • ~kapral Wacek
    (2018-11-08 17:31)
    A batkę- Putina zaprosił ?
  • ~Poznaniak
    (2018-11-08 17:35)
    Dla pana Kornela M - jest już problemem dlaczego 2 +2 = 4 ?. Trudno temu panu wyjaśnić komu sprzyja jego syn, a komu ojciec. Czy ,,narodowcy" z hasłami faszystowskimi ,to tylko narodowcy , czy już jawni faszyści.? Niech pan szuka odpowiedzi w literaturze, lecz nie w tej pochodzące z IPN-u
  • ~VAT-men
    (2018-11-08 17:39)
    Czy on płodził bankstera czy premiera ?
  • ~Poseł K
    (2018-11-08 18:06)
    Dlaczego nazywać te dzieciaki faszystami? No choćby ze względu na ich faszystowskie poglądy, symbole i zachowanie?
  • ~Przedwojenny
    (2018-11-08 18:30)
    Kornel,kiedy oni będą rządzić i wieszać,to za póżno będzie na Twoje nowe refleksie.
  • ~Dziadku
    (2018-11-08 18:47)
    Ślepy jesteś?
  • ~j10
    (2018-11-08 18:53)
    To zwykły złodziej.
  • ~Poznaniak
    (2018-11-08 19:22)
    Dla pana Kornela M - jest już problemem dlaczego 2 +2 = 4 ?. Trudno temu panu wyjaśnić komu sprzyja jego syn, a komu ojciec. Czy ,,narodowcy" z hasłami faszystowskimi ,to tylko narodowcy , czy już jawni faszyści.? Niech pan szuka odpowiedzi w literaturze, lecz nie w tej pochodzące z IPN-u
  • ~Artur
    (2018-11-08 20:13)
    Ciekawe czy ONR jak co roku będzie szedł z krzyżem celtyckim na froncie. Jest to symbol neonazistów, które używają zamiast swastyki
  • ~medrek
    (2018-11-08 20:20)
    niech zostaną członkami Solidarności Walczącej, która miała podobne cele w tym działania terrorystyczne
  • ~Edek
    (2018-11-08 20:21)
    Przecież gość się już dawno odkleił od rzeczywistości....
  • ~===
    (2018-11-08 20:23)
    Z tego samego powodu co ciebie ID- -OTA. Bo taka jest PRAWDA.
  • ~starszy od torfu
    (2018-11-08 20:49)
    obśliniony dziadu - do geriatry!!!!
  • ~miszcz
    (2018-11-08 20:59)
    Za malo dostal w tylek pewnie, jesli w ogole dostal. Po co walczyl z komuna, przeciez to piekny leninizm.

Może zainteresować Cię też: