Czarnecki utopił szefa KNF. Czy sam ocaleje? Taśmy mogą podważyć decyzje Komisji

| Aktualizacja:

Przewodniczący KNF złożył dymisję po oskarżeniach o korupcyjną propozycję dla miliardera Leszka Czarneckiego. Wszystko tuż po kontroli, która stwierdziła łamanie przez jego bank prawa przy sprzedaży obligacji GetBacku.

wróć do artykułu
  • ~karlos
    (2018-11-19 13:52)
    To jest zemsta czerwonych KMEROW z PO i sitwy z sbecji , nie wypalily proby zdeskredytowania RZADOW PIS przez wystapienie tego RYZEGO gdzie powiedzial ze trzeba obecnych Bolszewikow z Pisu wykonczyc nie udala sie AKCJA z czasie MARSZU NIEPODLEGLOSCI to maja inny bat to walki z Rzadem , ale i ten nie wypali a wtedy tych dwoch KRASNALI razem na RAKOWIECKA i do WRONEK
  • ~Gazeta Wablakła
    (2018-11-15 16:07)
    Tusskussow za dużo UBEKÓW zagosPOdarował jako biżmensmenami POdczas okradania KRAJU i teraz mamy taki BIZNESS
  • ~krystek
    (2018-11-15 16:02)
    tak ten czarnecki to maz ztvn pienkowskiej dla tego ta stacja tak atakuje ,to jest wszystko zrobione aby obalic rzad bo juz nie mozna robic lewych interesow
  • ~faq
    (2018-11-15 09:20)
    Po pierwsze: Taki raport komisji nadzoru finansowego, którego szef szantażował, że "jak zapłacicie mi 40 mln zł" to wydamy przychylną opinię, nadaje się w tym momencie do kosza. Nie zapłacili - to mają negatywną. Po drugie: Wrzutka w stylu "którzy wciskali obligacje", pokazując język piszącego, zdradzają jego zamiar z góry i skreślają ten artykuł z listy rzetelnych i wiarygodnych. Każdy musi sobie sam odpowiedzieć na pytania, o ile jakieś ma, bo tu ich nie znajdzie. Ale mi, przynajmniej z tego co słyszę o tym szefie KNF próbującym wymuszać łapówki i przejmować na własność państwa (partii) banki, pokazuje jak skorumpowany jest aparat władzy w Pl. Podobne to do stylu Rosji, tam też przejmują firmy duże przez skarb państwa.
  • ~dziś bank, jutro Lotos...
    (2018-11-14 23:42)
    Terlecki przepycha przez Sejm Pisowską Ustawę o Kradzieży Banku Czarneckiemu. Kto ma odnieść z tego korzyść ? Klienci ? Kto z nazwiska położy łapę na cudzej własności ? Partia. Nie opiszę tej partii. Ocenią to Polacy.
  • ~żart
    (2018-11-14 21:58)
    Z komentarzy więcej sie dowiem jak z pisaniny dziennikarzy. Każdy ma swoją rację (stawia kolację). Co by tu wymyśleć - problem. Nie powinno być takich "widzi-misie" bez konkretów i wyroków bez zdania racji. Każda owca swojej skóry chroni (prywatna,państwowa) przed wilkiem. Brak psów do pilnowania "stada" oszczędzjących (wszyscy "grabią" do siebie byle się "wyszumia"). Nauczyli się czytać,pisać i piszą opowieści (matołki) - można się pośmiać.
  • ~putto
    (2018-11-14 21:51)
    Gdyby Prokurator Generalny był niezależny od rządu i PISu to zaproponowałby Chrzanowskiemu status Świadka Koronnego a wtedy cała wierchuszka PIS poszłaby do wiezienia
  • ~ciemny elektorat
    (2018-11-14 21:34)
    PiS wygra kolejne wybory
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-11-14 19:39)
    Czym różnimy się po 3 latach dojnej zmiany od mafijnego państwa Putina ?!
  • ~Der dziennik:
    (2018-11-14 17:02)
    Sam miałem do czynienia z GNB... Teraz już wiem skąd te mafijne metody! Jaki pan taki kram... Ale czego się innego spodziewać po ubeckim donosicielu !!!
  • ~bankier
    (2018-11-14 16:35)
    Cudak a nie bankier dał sie wciagnąć w rozgrywkę kupią jego banki za 1 zł.Facet bez wyobraźni.
  • ~smoki
    (2018-11-14 16:34)
    TRZY LATA minęły rządów lepszego sortu i nikt z tamtej zmiany nie jest OSKARŻONY , dlaczego ??? tak się tylko pytam
  • ~Taki Nikt
    (2018-11-14 16:19)
    Klienci Getin Banku lub w Idea Banku ( szczególnie frankowicze ale nie tylko) powinni zacząć spłacać raty nie na konto tych banków tylko do depozytu sądowego. Coś mi mówi że ten pan zbyt długo nie będzie już miliarderem i właścicielem tych oszukańczych instytucji... i chyba słusznie .
  • ~"Z dokumentu, do którego dotarliśmy, wynika,"....
    (2018-11-14 15:48)
    "Z dokumentu, do którego dotarliśmy, wynika, ……." dopóki tzn " zaprzyjaźnione media " będą docieraly do roznych info. zastrzeżonych, jawnych, niejawnych, tajnych i super tajnych i innych... jeszcze przed sluzbami ibeda mogly w nich przebierać jak w kartoflach, , jak niegdyś w zbiorach zastrzeżonych to będziemy mieli reglamentowana demo kracje, a diabel będzie szczerzyl żeby do społeczeństwa, i wywijal ogonem.
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-11-14 14:40)
    Agent SB Czarnecki ma poparcie mafii służb SB/WSI więc kolesie go obronią....
  • ~pubv
    (2018-11-14 13:25)
    czarnecki chciał te swoje wąłki załaltwić taśmą chrzenowskiego musiłą już go kupić wcześniej nagrali taśmę i cekali na zakóńczenie kontroli która raczej będzie niekorzystna prawnik którego wskazął chrzanowski do zatrudnienia za te 40 mln o niczym niewie taśmami zalegalizować machlojki przy getbacku druga to to że ktoś przy problemach czarneckiego chciał zarobić ale to musiał być ktoś z nbp lub prezydenta bo chyba niekt nie uwierzy że te pieniądze prezes knf chciał tylko dla siebie
  • ~Ryszard
    (2018-11-14 11:48)
    obawiam się że w banku Czarneckiego nie ma już pieniędzy
  • ~polecam wiedzę :
    (2018-11-14 11:45)
    ESBecki bankster, eSBecki bank, eSBeckie metody. Jesli nie wiecie ludziska co to była SB to zainteresujcie się nią.
  • ~Edukować młodziaków , młodziaki uczcie się też sami :
    (2018-11-14 11:37)
    WSW, WSI, SB , PO, PSL SLD , Nowoczesna , agenturalna działalność Donalda Tuska i kapitana tonącej łodzi Grzegorza Schetyny - to są szkodliwe antypolskie organizacje i przykład tylko dwóch panów..
  • ~Rex II ~
    (2018-11-14 11:23)
    Czy to zemsta eSBeckiego kapusia , a pózniej szemranego kombinatora, Czarneckiego na prawicowym rządzie polskim ?