Czarnecki utopił szefa KNF. Czy sam ocaleje? Taśmy mogą podważyć decyzje Komisji

| Aktualizacja:

Przewodniczący KNF złożył dymisję po oskarżeniach o korupcyjną propozycję dla miliardera Leszka Czarneckiego. Wszystko tuż po kontroli, która stwierdziła łamanie przez jego bank prawa przy sprzedaży obligacji GetBacku.

wróć do artykułu
  • ~0z
    (2018-11-14 09:41)
    Tak zaczynał kapuś WSW, WSI, SB. Pogrzebana kasa dla WSW WSI SB na działalność wywrotową pomoc PO PSL SLD kropki N i agenturalną działalność donalda T i kapitana tonącej łodzi Gregorio S założyli banki, które wydrenowali za pomocą własnego agenta Z materiałów przechowywanych w Instytucie Pamięci Narodowej wynika, że w wieku 18 lat podpisał zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa, jako TW „Ernest” nr rej 42601. Był wtedy uczniem III Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. W połowie 1982 Czarnecki podpisał zobowiązanie do współpracy, tym razem z wywiadem PRL. W październiku 1983 założono mu teczkę pod numerem, 15538 jako kontakt operacyjny o pseudonimie Ternes. Leszek Czarnecki przyznał się do podpisania zobowiązania, nie potwierdził jednak przekazywania SB informacji
  • ~stary baca
    (2018-11-14 07:32)
    Chyba dość jasne jest to, że Polska wpadła w bezwzględne łapy mafii - mafii kulawego z Zoliborza Jej początki to lata 90-te. Tak właśnie zdobywała ona i zdobywa fundusze. A jaki był początek? O tym poniżej: "Ocena działalności niektórych ugrupowań politycznych" - dokument UOP z 1993 (fragmenty): "Działalność polityczno-społeczna niektórych polityków wykracza poza ogólnie przyjęte reguły walki politycznej. Dotyczy to Jarosława KACZYŃSKIEGO i Adama GLAPIŃSKIEGO z Porozumienia Centrum; Jana OLSZEWSKIEGO i Romualda SZEREMIETIEWA z Ruchu dla Rzeczypospolitej; Jana PARYSA z Ruchu III Rzeczypospolitej i Antoniego MACIEREWICZA z Ruchu Chrześcijańsko Narodowego - Akcja Polska oraz kierownictwa KPN. Politycy ci, nie potrafią, lub nie chcą zachowywać się jak konstruktywna opozycja, a swoimi działaniami celowo dążą do rozbicia konstytucyjnych struktur państwa (od słowa "celowo" podkreślone długopisem i oznaczone wykrzyknikiem - PAP), aby w powstałym chaosie przejąć władzę, wyeliminować znaczących polityków innych partii i w konsekwencji ustanowić dyktaturę." "Największe zagrożenie (słowa podkreślone długopisem -PAP) dla struktur państwa ma działalność osób związanych z J. KACZYŃSKIM i A. GLAPIŃSKIM (nazwiska podkreślone długopisem - PAP). Charakteryzuje się ona dużą skutecznością i bezwzględnością, budową struktur mafijnych, metodycznym i konsekwentnym osiąganiem zakładanych celów. " "Z dotychczasowego niepełnego rozpoznania operacyjnego w ramach sprawy FOZZ wynika, że osoby związane ze spółką "Telegraf", a wcześniej wchodzące w skład Grupy Politycznej "Wola" (od słowa "osoby" podkreślone długopisem - PAP), wykorzystując swoje wpływy (wysokie stanowiska w Kancelarii Prezydenta i w rządzie), uzyskiwały pieniądze (ostatnie dwa słowa podkreślone długopisem - PAP) od bogatych przedsiębiorstw szantażując ich (dwa ostatnie słowa podkreślone długopisem - PAP) kierownictwa przeprowadzeniem czystki. W gminie Wola za koncesje, lokale itp. pobierane były opłaty na Porozumienie Centrum. "
  • ~UNIKAĆ JEGO BANKÓW JAK ZARAZY
    (2018-11-14 07:11)
    oj obawiam się że UBek uratuje DUPSKO ale ucierpią jego klienci ZAWSZE JEST TAK GDY ZAUFA SIĘ UBekowi
  • ~231
    (2018-11-14 06:37)
    Polacy i Polki...osiem lat... i mleko się wylało.
  • ~warszawiak
    (2018-11-14 07:33)
    Pisowska zorganizowana grupa przestępcza o mafijnej strukturze i powiązaniach! Gdzie jest prokuratura??? Pisowska prokuratura - hańba dla WAS!!! Jacy glupi musza byc wyborcy pis...... zeby glosowac na takie osoby
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-11-14 08:00)
    Oj plugawcy z Koalicji Antypolskiej widze że spazmują na forum
  • ~kuuulson
    (2018-11-14 07:36)
    Pisowska zorganizowana grupa przestępcza o mafijnej strukturze i powiązaniach! Zorganizowana grupa przestępcza udająca partię polityczną. Państwo mafijne w stylu Putina i Orbana
  • ~koniec świata PISu
    (2018-11-14 07:31)
    Yeeee, i przyszła dobra zmiana. I ma się dobrze, wspaniale, samopoczucie radosne, czuje się w Polsce, jak w kolonii do skolonizowania w jak najszybszym tempie. Teraz PIS zabarykaduje się znowu w Sali Kolumnowej Sejmu RP we własnym gronie i wykończy Polskę do reszty, bo czasu coraz mniej - mniej, niż 1 rok /do końca/
  • ~poznaj gosię
    (2018-11-14 07:26)
    To nowy rozdział w służbach specjalnych , z ministerialnych biur wychodzą nagrania ?
  • ~Michal
    (2018-11-14 07:28)
    ta wladza jest jak zadna inna - im sie po prostu nalezalo!
  • ~Katarzyna
    (2018-11-14 07:57)
    Przypominam były przewodniczacy nie ma nic wspólnego z partią , zajmował tylko stanowiska więc poleciał .
  • ~Edukować młodziaków , młodziaki uczcie się też sami :
    (2018-11-14 11:37)
    WSW, WSI, SB , PO, PSL SLD , Nowoczesna , agenturalna działalność Donalda Tuska i kapitana tonącej łodzi Grzegorza Schetyny - to są szkodliwe antypolskie organizacje i przykład tylko dwóch panów..
  • ~Rex II ~
    (2018-11-14 11:23)
    Czy to zemsta eSBeckiego kapusia , a pózniej szemranego kombinatora, Czarneckiego na prawicowym rządzie polskim ?
  • ~majka
    (2018-11-14 08:39)
    Czarnecki CZEKAŁ na realizację domniemanych obietnic od MARCA , a ponieważ najwyraźniej Chrzanowski NIE REALIZOWAŁ tych "obietnic" ( może w ogóle nie miał zamiaru?), ujawnił swoją korupcyjna propozycję. Ciekawe, że "opiniotwórcze "( przyjazne PO) media BRONIŁY NAGRYWANYCH u Sowy polityków PO i szefa "Skarbówki" -ewidentnie obiecującego Nowakowi ŁAMANIE PRAWA w sprawie podatków i kontroli skarbowej jego żony-, a atakowały NAGRYWAJĄCYCH , A TERAZ - jest zupełnie ODWROTNIE !!?? Wiemy, dlaczego...
  • ~Adam B.
    (2018-11-14 08:38)
    Przekaz dnia.To nie nasz człowiek był, do końca nie jest jasne kto go protegował.Podobno był kiedyś widziany 31 metrów od Tuska.
  • ~MISZA
    (2018-11-14 08:08)
    CHRZANOWSKIEMU TE PIENIĄDZE SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁY!!!!! W końcu jest z nominacji pani Broszki! Ona to wyjaśni jak dojedzie do Warszawy - chyba, że znowu będzie "dzwon"...
  • ~Donald duck
    (2018-11-14 09:58)
    Esbecki bankster, esbecki bank, esbecki metody
  • ~co krok to pis co krok to afera
    (2018-11-14 08:32)
    Partia o najgłupszej na świecie nazwie PIS po prostu nie ma mózgu. Za to ma kieszenie. Przepastne.
  • ~samson
    (2018-11-14 08:06)
    TO WIELKA PIS AFERA NA POZIOMIE RZADOWYM
  • ~polecam wiedzę :
    (2018-11-14 11:45)
    ESBecki bankster, eSBecki bank, eSBeckie metody. Jesli nie wiecie ludziska co to była SB to zainteresujcie się nią.