"Demokracja putinowska", "Krajowa Rada Ziobrownictwa", kpiny z Petru. Nowelizacja ustawy o SN uchwalona po burzliwej debacie

| Aktualizacja:

Sejm uchwalił kolejną nowelizację ustawy o SN. Środowym głosowaniom towarzyszyła burzliwa dyskusja. Ze strony opozycji padały argumenty o "demokracji putinowskiej" i "PiS-owskich fobiach". Łukasz Schreiber (PiS) zarzucał PO łamanie konstytucji i wytykał afery z czasów jej rządów.

wróć do artykułu
  • ~edek
    (2018-11-22 09:52)
    Puderowa Kopaczowa taka brzydka taka wszo,wa cały Smolensk przkopała Putynowi się Kłaniała
  • ~taka prawwda
    (2018-11-21 21:33)
    Jestem głupi i mam wszy.
  • ~motek
    (2018-11-21 21:28)
    Wreszcie PiS bierze przykład z Orbana. A ten ma ogromna praktykę w zamykaniu unijnej japy (pardon, zawieraniu kompromisu z unia).
  • ~ ~
    (2018-11-21 20:11)
    Tadeusz Kościuszko przed rozbiorami stanął przeciwko targowicy w obronie naszej konstytucji. Dzisiaj na szczęście nie musimy o nią walczyć zbrojnie. Ale widać pewne analogie. UE wraz z opozycją zrobiła to co próbował zrobić Kościuszko w XVIII wieku. Obroniła konstytucję! Tym razem PiSowska targowica przegrała. I oby zawsze przegrywała. A kler tak jak wtedy popierał targowicę tak popiera dzisiaj.
  • ~chryst.
    (2018-11-21 19:42)
    gnom Jaro Kaczyzmu bierze wzor widocznie od Feliksa Dzierzynskiego
  • ~modraszek
    (2018-11-21 19:35)
    PiSiu uchwalił kolejną ustawę patriotyczną.
  • ~rychu
    (2018-11-21 19:00)
    sekta Jareczka sie zeszmacila !!!!!!! po raz kolejny, ale wiem rowniez ze nie po raz ostatni !!! dotrtwaja do Swiąt, czy zaczną ucieczke ??!!!!!!! tylko ze cieszyc nie ma sie z czego, bo czeka nas sprzatanie i wymiatanie syfu, ktorego narobili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Lukrecjusz
    (2018-11-21 18:29)
    Mimo tej sejmowej szopki Korpus Odwodowy i jego PO to antypolskie ZŁO.
  • ~trzeba byc zawsze praworzadnym
    (2018-11-21 17:57)
    Czy PIS jest tylko wtedy praworzadny gdy sie go wytarga za uszy?
  • ~Kauzyperda
    (2018-11-21 17:56)
    Gdzie schowali Prokuratora Piotrowicza co to wpadki wciąż zalicza Tego niby prawnika powinni posunąć ze stanowiska Przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości bo ośmiesza nie tylko PiS (ci są i tak ośmieszeni) ale ośmiesza nas Polaków..
  • ~czy mamy byc nadal dumni?
    (2018-11-21 17:51)
    Czy ktos moze mi wytlumaczyc po co byla ta proba oszukania Polakow i Unii? Czy przez to PIS powstal z kolan? Gdzie sa te zapewnienia "specjalisty" prawnego od przekrecania i interpretacji prawa oraz konstytucji dla potrzeb PIS-u pana Wojcika ze wszystko jest OK? To byl przyklad lekcewazenia wszystkich i wszystkiego. Nie na tym polega porzadna polityka na przyszlosc.
  • ~edek
    (2018-11-21 17:43)
    a tak dziadek prezes mowil ze ani kroku w tyl!!!!!!!!!!!!!!!on chyba już nie panuje nad tym wszystkim na cale szczescie
  • ~oj nieladnie
    (2018-11-21 17:39)
    Widze, ze tutaj postuja same giganty inteligenckie. Patrzenie na polityke miedzynarodowa czy unijna oczami Karguli nie jest dobrza widziane. Robimy co chcemy, prawo jest po naszej stronie nikt nam nie bedzie mowil co mamy robic, nawet Unia w ktorej jeszcze jestesmy czlonkiem. Jeszcze. Wstyd, zagranica ludzie znaja jezyk polski i to czytaja oraz relacjonuja dalej. To wstyd dla Polski i psucie jej wizerunku. Niech mi nikt nie mowi, ze to patriotyczne.
  • ~jarek
    (2018-11-21 17:32)
    PiS rozumie tylko pranie po pysiu, bo dopiero wtedy raczy włączyć resztki rozumu. ;)
  • ~Ulijanka
    (2018-11-21 17:03)
    Lelyput znowu na kolankach/
  • ~goya
    (2018-11-21 16:55)
    czyli PO nie chciała nowelizacji o jaka upomniana się Unia, PO chce wyprowadzić nas z unii
  • ~wąsaty zenek narciarz
    (2018-11-21 16:52)
    Czy Oni tam coś biorą i jeżeli tak to co ?
  • ~14ah88
    (2018-11-21 16:23)
    CO TO JEST???? To po prostu kompletna kapitulacja PiS przed sędziowską kastą! Naród wam tego nie zapomni!
  • ~nieskundlony
    (2018-11-21 16:07)
    zostali mi narodowcy oni nie zamienią naszych barw na bialą szmatę
  • ~Teodor