Lubnauer o "nerwowych ruchach" Gasiuk-Pihowicz: Dziwna sytuacja, gdy szefowa likwiduje klub, którym zarządza

| Aktualizacja:

Decyzja o powołaniu klubu PO-Koalicji Obywatelskiej była błędna; to nie wzmocniło Koalicji Obywatelskiej, ale ją osłabiło - oceniła w czwartek szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Według niej, KO "zderzyła się z drzewem".

wróć do artykułu
  • ~alik
    (2018-12-06 21:19)
    kandydując do Parlamentu Unii chce pani pozyskać kasę na spłatę zadłużenia uczynionego przez ministra finansów Nowczesnej męża i jak pani spojrzy w twarz wyborców jako zdrajczyni zarzucając koledze partyjnemu Kałuży jego zachowanie, żenada i cwaniactwo starej myszy kasa kasa kasa
  • ~Misio...,,,,,.,,.,,.,,,,...,,,,..,,.
    (2018-12-07 02:58)
    Robi się nerwowo, bo zbliżają się wybory do europarlamentu. Ci ludzie poszli do polityki po kasę. Więc chcą się załapać na większe pieniądze. Powinno się zmniejszyć liczbę stołków w Sejmie do 100 i zlikwidować Senat . Wtedy wykruszą się osoby przypadkowe.
  • ~Żenada
    (2018-12-06 20:58)
    Pani Kamilo oszukała pani wyborców. Miała pani być po przeciwnej stronie a dla kasy zbratala się z PO z którego tak samo uciekł dla kasy Tusk.
  • ~wstyd
    (2018-12-06 20:37)
    Siedem nowoczesnych C I U L I przszło do PO, za tydzień przejdzie jeszcze czternastu !
  • ~Lustro
    (2018-12-06 21:01)
    Sprzedajne baby bez ideologii i zasad. I pomyśleć że krytykowały Kałuże. Na śmietnik historii.
  • ~Gdzie jest Borys?!
    (2018-12-07 04:32)
    Moment moment;!!! A gdzie Borys Budka???!!! Przecież przejście Gasiuk Pihowicz to korupcja w najczęstszej postaci;!!! Borys! Borys! Gdzie jesteś??!!
  • ~jak miło
    (2018-12-06 21:47)
    Myszki agrressorki zagrysły wypasionego kocura, a teraz pogryzł się miedzy sobą.
  • ~Padalec
    (2018-12-06 21:26)
    Ty obłudna, hipokrytko zdradziłaś swoich wyborców.
  • ~HA HA HA HA HA
    (2018-12-06 20:15)
    Gdzie kucharek postępowych sześć, tam nie ma co jeść !
  • ~2222
    (2018-12-06 20:43)
    Chłopie w okularach łazisz jak pokraka za dużo słodkiego idziesz na dno
  • ~Samo zło
    (2018-12-07 05:08)
    Są siebie warci. Dla mich polityka to władza nad obywatelami i kasą kraju. Nieobliczalni nieudacznicy.
  • ~never ending story
    (2018-12-06 21:53)
    To nie pierwszy ani ostatni błąd Schetyny.
  • ~Zbigniew Sowa
    (2018-12-06 22:38)
    Gomułka i Mysza Agresorka to dobrana para.
  • ~Hipokryci
    (2018-12-07 05:12)
    KORUPCJA W NAJCZYSTRZEJ POSTACI. Przed chwilą był to koronny argument w ręku PO gdy oceniali decyzje p Kałuży.
  • ~Bolo
    (2018-12-07 02:47)
    Schetyna pokazal co bedzie robil z koalicjantami.
  • ~No i stało się!
    (2018-12-07 04:36)
    Gomułka 2.0 i Myszka Agresorka w jednym klubie!!!! Co z tego wyniknie? Strach się bać!!!!
  • ~paskud1
    (2018-12-07 02:20)
    Ech - zaraz was nie będzie. Pomieszało wam w głowach kobity. Zmarnowałem na was swój głos - i nigdy więcej tego nie zrobię - cokolwiek w agonalnych odruchach uczynicie.
  • ~anty po
    (2018-12-07 09:21)
    i co teraz nie ma krzyku na całą Polskę że zdrajcy, że korupcja polityczna tak jak to miało miejsce na śląsku jak jeden z nowoczesnej przeszedł do pisu rozumie że teraz jest ok.Ciekawe czy teraz znajdzie się następny koalicjant, bo nowoczesną to załatwili przepięknie.
  • ~hj
    (2018-12-06 21:47)
    Myszka Agresorka...
  • ~QQ