Rozdział Kościoła od państwa, kultura bez cenzury, 500 plus tylko dla aktywnych. Partia Teraz! ogłosiła swój program

| Aktualizacja:

Rozdział Kościoła od państwa, polityka społeczna ukierunkowana na wsparcie najsłabszych, polityka kulturalna bez cenzury - to postulaty nowej partii Teraz! Chcemy zapewnić wszystkim Polakom wysoką jakość życia - mówiła w niedzielę liderka ugrupowania Joanna Scheuring-Wielgus.

wróć do artykułu
  • ~jaity
    (2018-12-09 15:36)
    Ja zagłosuję na partię, która po wygranych wyborach zaprzestanie produkcji ustaw i da ludziom przez 4 lata odpocząć od tej biegunki urzędniczych rozporządzeń wykonawczych, poprawek i prowizorki.
  • ~77
    (2018-12-09 15:39)
    👍👍👍 na odzielenia tyj perfidnej sekty od stanu👞💥💥🥊🚑⚰️🎉🎉🎉🏁
  • ~anty
    (2018-12-09 15:45)
    Kultura w wydaniu Rysia to... brak kultury
  • ~zara zara
    (2018-12-09 15:51)
    Na nienawiści do Kościoła jeszcze nic dobrego nie zbudowano. W Polsce jest rozdział Kościoła od Państwa. Co oni chcą wyważać otwarte drzwi? A to, że przyjazny w przeciwieństwie do francuskiego, to tylko trzeba się cieszyć. W Grecji np. nie ma rozdziału Kościoła od Państwa i wszystko dobrze funkcjonuje- w szkołach państwowych jest modlitwa duchowni są na pensji państwowej i nikt na barykady nie idzie
  • ~riddick
    (2018-12-09 15:53)
    To mógł wymyślić tylko Petru. Zaskoczenia nowości jednak nie bedzie.W tej sytuacji wieksze szanse ma partia Biedronia.
  • ~emik
    (2018-12-09 15:56)
    Odejsc od wegla a elektrownie bedzie napedzal Rysio dmuchajac w wiatraki
  • ~szósty król
    (2018-12-09 15:58)
    Rysio cierpi na rozwolnienie umysłowe i nie może się powstrzymać przed aktywnością kabaretową. Co on na koncert życzeń chce teraz ludzi łowić?:-)
  • ~gosc123
    (2018-12-09 15:58)
    Partia Teraz! ogłasza swój program -program dla bogatych.
  • ~emik
    (2018-12-09 16:01)
    Glupoty TERAZ a potem co?
  • ~Ostatni komwboj
    (2018-12-09 16:09)
    500+ tylko dla aktywnych na wiecznie swędzącej Maderze Ha ha ha
  • ~franc
    (2018-12-09 16:12)
    No i koniecznie przewalutowanie wszystkich kredytów złotówkowych na frankowe, prawda "ekonomisto"?;-)
  • ~Ostatni komwboj
    (2018-12-09 16:13)
    Rysio przenieś wiatraki na Maderę .Tam dobrze dmucha ha ha
  • ~Trekifg
    (2018-12-09 16:15)
    Agencia Towarzyska Teraz w kazdei gminie. Solectwa ? Tam tylko raz w tygodniu. Zapraszamy: niezobowiujaca kawa zbozowa, wygodne pomieszczenia i wyprane majtki. Specjalne bonusy dla osiedlowych jelopow. Zapraszamy.
  • ~Dziad z Bełchatowa
    (2018-12-09 16:15)
    mądrego warto posłuchać, wieśniaki podatków nie płacą, a emerytury biorą, taki zero ziobro za swoje stadko bachorków 500 + też kroi , a górników pogonic do zbierania leśnego runa albo do budowlanki bo budowa autostrad leży
  • ~to nie ma poparcia
    (2018-12-09 16:25)
    To co ma w planie partia "Teraz" a wiec rozdział Kościoła od państwa, kultura bez cenzury brzmi bardzo dobrze ale nie ma poparcia na wsiach i w malych miasteczkach, gdzie wierni sa wspaniale manipulowani przez Kosciol i przez to od niego zalezni. Kto sie mu sprzeciwia ma grzech a moze nawet ciezki grzech i grozi mu pieklo. To takie proste. Apetyty kleru na przywileje i dobra przeciez rosna
  • ~Obserawtor
    (2018-12-09 16:28)
    Rysio ma kasę,w życiu nigdy się nie napracował i bezgranicznie choruje na Władzę której nie ma i mieć nie będzie.Skończy jak Palikot.
  • ~k;k
    (2018-12-09 16:30)
    Czyli po prostu PALIKOCI nr 2 !nic więej i taki sam koniec pajacy !!
  • ~r46
    (2018-12-09 16:37)
    Panie pośle panu się chyba marzy być kiedyś drugim F.Kenedim.Na razie radzę odpocząć na fotelu u kosmetyczki i oczyścić sobie cerę.
  • ~Antoni Szalony
    (2018-12-09 16:38)
    A CO ZROBICIE Z ODKUPICIELEM Z TORUNIA ?
  • ~Albin
    (2018-12-09 16:40)
    To nie jest glupi program - sprywatyzowac wszystko, co pozwoli wodzom Teraz nakrasc to co pierwsza prywatyzacja pozostawila Polakom - oto program Petru i spolki. Wielu glupich da sie na to nabrac i Petru bedzie znowu mogl spedzac wakacje z nastepna wybranka za partyjne, czyli podatnikow pieniadze.