PO żąda dymisji Glapińskiego. "Taka sytuacja nie miałaby miejsca w żadnym demokratycznym państwie"

PO domaga się dymisji prezesa Narodowego Banku Polskiego Adama Glapińskiego. Jak przekonywali w piątek politycy tej formacji, na stanowisku szefa NBP wciąż stoi człowiek, który jest "bezpośrednio uwikłany w największą aferę korupcyjną w wolnej Polsce".

wróć do artykułu
  • ~Ksiegowa
    (2019-02-25 10:52)
    Ten Glapiński postępuje jak szef gangu, otoczony panienkami z kieszeniami i torebkami panienek ,wypchanymi pieniędzmi. Tacy są potrzebni aby prezesi nie zmarli z biedy .
  • ~asdasd
    (2019-01-16 11:56)
    asdasd
  • ~Pol13
    (2019-01-10 10:41)
    Człowiek światły a takie farmazony opowiada jakby nie słyszał że nauczycielom proponuje się 116 złotych podwyżki a przecież w większości ich wykształcenie i kompetencje dorównują temu panu !
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-08 13:01)
    POlszewizm walił i wali w gałę a POLAKÓW maja w POśladkach
  • ~erftgh
    (2019-01-05 09:51)
    konfident i hiena cmentarna Schetyna z POKO to jedna wielka kompromitacja
  • ~Nikodem
    (2019-01-05 09:50)
    A Kwiatkowski może piastować i pani posłance to nie przeszkadza. Ona już wie kto co, kiedy i za ile. Istny omnibus polityczny, prawniczy i penitencjarny w jednym.
  • ~wszyscy podobno sa rowni wobec prawa
    (2019-01-04 19:02)
    Czy pan Bierecki jest juz wyczyszczony z zarzutow, schowany czy sie wykupil?
  • ~Karmen
    (2019-01-04 17:32)
    To nie jest takie łatwe znaleźć mądrego i uczciwego gościa w tym towarzystwie . Tam mają setki Misiewiczów .
  • ~janusz emigracja
    (2019-01-04 17:22)
    Dwa Aniolki przezesa NBP to jest ........ platna..... sluzba dla dobra panstwa. Rachunki z podrozy sluzbowych kto i za co placil? Davos?
  • ~guest
    (2019-01-04 16:28)
    Zaangażowanwy jest też w kreowanie podatkowego piekła (w odróżnieniu od rajów podatkowych)
  • ~Z PISU
    (2019-01-04 16:27)
    SZOK
  • ~maska
    (2019-01-04 16:26)
    Gdyby sam płacił za obsługę prawną (a powinien, bo to nie sprawa NBP tylko jego osobiście), to A) by wiedział; B) by powiedział, a może nawet się pochwalił. Nie rozumiem dlaczego to "służby" NBP mają o tym informować.
  • ~erbi
    (2019-01-04 15:27)
    Pan Glapiński powinien wylecieć na zbity p y s k zaraz potem jak odmówił dziennikarzom informacji czy reprezentująca go adwokat finansowana jest z pieniędzy NBP. Arogancja, pycha i bezczelność pisowskiej sitwy są na jego przykładzie widoczne jak na dłoni - tylko ślepy by nie dostrzegł...
  • ~Pani Wiesia
    (2019-01-04 15:10)
    Mam dosyć tych kłamstw! Przyjeżdżajcie na wypoczynek na półwysep helski to zapomnicie ten PiS !
  • ~quazimodo
    (2019-01-04 15:09)
    W USA był jeden Hugh Hefner i kilkadziesiąt króliczków wokół niego.A w Polsce w każdej spółce skarbu państwa jest jeden Hefner i co najmniej dwa króliczki.
  • ~De
    (2019-01-04 15:06)
    Oprocentowanie kredytów hipotecznych za czasów średnio Balcerowicza 40% rocznie dla Hanny gronkiewicz-waltz 20% za Belki 6% za Glapinskego 4% ..komuś bardzo zależy by oprocentowania poszły do góry
  • ~XAW
    (2019-01-04 15:06)
    no cuda- PIS NA NIC NIE MA WPLYWU-TYLKO KONSTYTUCJE UMIE LAMAC REGULARNIE
  • ~rychu
    (2019-01-04 15:04)
    Sasin: Nie widzimy podstaw, by nie mieć zaufania do prezesa NBP ??!!!! albo KLAMIESZ, albo jestes (chcesz byc) slepy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~krągzakonuzatopikraj
    (2019-01-04 13:45)
    Kasjerzy mają się świetnie, jak widać, herbatka i pączusie dobre, słodkie i z lukrem. PIStolecik zawsze noszą przy sobie. Z to instytucje państwa aspirującego do przewodniej siły w Europie i na świecie robaczywieją.
  • ~kob.
    (2019-01-04 11:47)
    jak to mówią kruk krukowi ona nie wydziobie, wieć afera knf ma specjalny nadzór, a oglądając wywiad miałam wrażenie grożenia mediom za dociekliwość

Może zainteresować Cię też: