To ona odpowiada za wpadkę z ustawą antyprzemocową. Wiceminister oddaje się do dyspozycji Rafalskiej

| Aktualizacja:

Oddaję się do dyspozycji minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej - poinformowała w piątek wiceszefowa MRPiPS Elżbieta Bojanowska.

wróć do artykułu
  • ~JP
    (2019-01-04 12:26)
    Sprawa dotyczy projektu, który jeszcze nawet nie wyszedł z konsultacji. Jest to dopiero materiał do dyskusji i prac nad stworzeniem ustawy. Tym bardziej, że dyskutować jest o czym. Pytam czy ktoś, kto ma dorosłe dzieci i wychował je na porządnych ludzi, może uczciwie powiedzieć, że nigdy nie dał klapsa lub nie zagroził takim klapsem dziecku, które robiło coś, co dziecko w żadnym nie powinno robić!? Czy takie dziecko jest ofiarą przemocy?? W potocznym rozumieniu tak…, jednak czy takiemu pojedynczemu przypadkowi należy nadawać ustawową formę przemocy i ścigać karnie matkę lub ojca…? – to już jest tematem do dyskusji.
  • ~Mik
    (2019-01-04 12:40)
    Nie do decyzji klerykałki tow Rafalskiej a do decyzji Rydzyka, który kieruje tym nieządem
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-01-04 12:46)
    Brawo PIS , za 500+ wypije z kolegami i jak tu nie wpi----r---o-li-ć żonie za to ,że marudzi
  • ~Ed
    (2019-01-04 10:39)
    PiS tą ustawą pokazał swoją prawdziwą twarz. Dla nich przemoc fizyczna i psychiczna jest naturalna. Przykładem są wypowiedzi Kaczyńskiego czy innych polityków PiS-u, a nawet zwolenników ich.
  • ~Kobieta
    (2019-01-04 10:33)
    Znaczy się ustawy w ministerstwie pisze oddźwierny, a enter wciska pani sprzątaczka? No i jeszcze lepszy kwiatek: "... które to konsultacje społeczne są prowadzone w szczególności z uwzględnieniem stanowiska organizacji zajmujących się ochroną ofiar przemocy domowej - powiedziała wiceminister." A zostały jeszcze jeakieś organizacje chroniace maltretowane kobiety i dzieci?
  • ~j-23
    (2019-01-04 14:58)
    Masochistka ? BDSM ? w Pisie ?
  • ~Ciwis
    (2019-01-04 10:27)
    Tacy i....ci mogą się rodzić tylko w państwach takich jak Polska.Baba o rozumie pantofelka/pierwotniaka/.
  • ~mamy kozla ofiarnego
    (2019-01-04 18:42)
    A ja myslalem, ze to wina sprzataczki.
  • ~bojanowska, piotrowicz,klempa,suczydło..
    (2019-01-04 10:43)
    gdzie oni takie kreatury wygrzebują...masakra jakaś
  • ~Mark Twain
    (2019-01-04 15:30)
    ZASTANAWIAM SIĘ, DLACZEGO POLITYCY W RANDZE WICEMINISTRÓW SĄ TAK BEZMYŚLNI? CIEKAWE, JAKIE JEST WYKSZTAŁCENIE TEJ PANI?
  • ~a-go
    (2019-01-04 12:56)
    W projekcie znalazły się zapisy, które nie były ich intencją? W takim razie jak one sie tam znalazły? Winne jest PO. lewacy, komuna? Czy ona słyszy, co mówi???
  • ~tezet
    (2019-01-04 11:08)
    No to kto te zapisy wprowadził ???? Winnych oczywiście nie ma. "babę" znaczy się walnąć 1x można bez konsekwencji.
  • ~Ola B.
    (2019-01-04 18:47)
    Polityczna odpowiedzialnosc nie ponosi chyba jednak pani Elzbieta Bojanowska. Czy w PIS-ie cos takiego jak odpowiedzialnosc w ogule istnieje? Chyba nie.
  • ~Ważka
    (2019-01-04 11:35)
    Spokojna głowa. Nic jej się nie stanie. Jeśli nawet straci to stanowisko, to w minutę znajdą jej nowe zajęcie w rządzie. PiS swoim, nawet najmniej kompetentnym członkom, krzywdy zrobić nie pozwoli.
  • ~xxl
    (2019-01-04 11:22)
    Czekam i niedowierzam , jak to tak , ten projekt to nie jest wina poprzedników a być powinien bo przecież PiS wszystko zrzuca na poprzednią władzę .
  • ~Polak
    (2019-01-04 14:25)
    Skąd PiS bierze takie osoby jak ta pani, Czaputowicz, Pawłowicz czy Andruszkiewicz?
  • ~Zepp
    (2019-01-04 11:06)
    Zostanie za karę zesłana do KGHM?
  • ~Marzena
    (2019-01-04 10:32)
    Zaszczuli kobietę a Pismo Święte mówi jasno: "Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci." (Prz 13,24).
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-04 11:57)
    Pani Bojanowska chyba dawno wpeidrol nie dostała od starego.
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-04 12:27)
    Tak kobiety z PIS-u chcą się troszczyć o Polki.

Może zainteresować Cię też: