Kto został politykiem roku w Polsce i na świecie? Oto wyniki SONDAŻU CBOS. Zaskoczenie?

| Aktualizacja:

13 proc. respondentów CBOS tytuł polityka roku przyznało premierowi Mateuszowi Morawieckiemu; politykiem roku na świecie według 14 proc. badanych jest prezydent USA Donald Trump. W obu rankingach w czołówce pojawia się szef Rady Europejskiej, były premier Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~sondaz lewicowy
    (2019-03-17 16:34)
    Morawiecki i Trump ,w porzadku, ale Tusk "pojawia sie" na zadyme. Wielu innych tez sie pojawia.
  • ~Rodak
    (2019-01-16 17:39)
    Polacy Rodacy nie dajmy się w te brednie co są pisane o sondażach ,miejmy w sobie stanowcze zdanie .Dla mnie Polaka liczy się tylko Ojczyzna i Polski Naród i dobra polityka z państwami graniczącymi .To nie potrzeba żadnych rakiet i wojska Amerykańskiego w naszym kraju My musimy im bardzo dużo płacić niby za co Polacy nie napadają na inne kraje A nasze Wojsko za czyją domo kracie muszą walczyć ....
  • ~Janko Walski
    (2019-01-11 11:13)
    A kto mógł wygrać w CEBOSIE ? Pisowska "Elita intelektualna" Jeszcze Antka smoleńskiego brakuje !
  • ~jarek
    (2019-01-08 17:35)
    Jakoś nic nie słychać o PiS-owskich gnomach. ;)
  • ~77
    (2019-01-08 13:46)
    RUDY POlszewik to szkodnik od dziesięcioleci walił w GAŁE a POLAKÓW miał w tylnych POśladkach
  • ~oburzona!!!
    (2019-01-06 08:11)
    Naród już chyba całkiem zmysły postradał jeśli tego Tuska lisa ,który zwinął ogon zwiał do Brukseli z bląd lalą i teraz co?...znów POLSKĘ po kawałku sprzedawać. Siedzieć w zgniłej Brukseli z Blądlalą ,tam płacą więcej niż 6 tys.a jak nie to won do Niemiec!!!!!
  • ~ciesz się narodzie
    (2019-01-05 19:42)
    Nieprawda, On jest zaraz za tym co nie jest w stanie sam zejść po schodach.
  • ~brukselskie bolki
    (2019-01-05 13:11)
    rudy to chyba szpicel roku.
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-05 12:10)
    Nieważne, kto wygrał. Politykiem tysaclecia wszechswiata jest pielucha prezesa Jarosława Polskęzbawa
  • ~tym
    (2019-01-05 09:28)
    czyz to nie tadzio rydzyk onego czasu wyjasnial skot cbos,brzmialo to mniejwiecej tak -centalne biuro oglupiania spoleczenstwa
  • ~filo
    (2019-01-05 09:23)
    bedzie dalej pis dostaniemywszyscy nagrody tak jak ci co im sie nalezalö
  • ~Marian z B
    (2019-01-04 16:44)
    CBOS i wszystko wiadomo. Rząd płaci - PIS wymaga.
  • ~zxxxx
    (2019-01-04 15:41)
    A gdzie nasze słoneczko ???? Nasz wódz , nasz bohater , nasz przywodca umiłowany??? Jakimże to sposobem nie znalazł się na 1 miejscu??? SPISEK!!!!!! NIECNE KNOWANIA!!!
  • ~Anonim
    (2019-01-04 15:40)
    Gwoli uscislenia: 13 proc. respondentów tytuł polityka roku 2018 przyznało premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Drugie miejsce w tym rankingu zajął prezydent Andrzej Duda (10 proc.). Na trzeciej pozycji - 6 proc. wskazań - ulokował się prezes PiS Jarosław Kaczyński. Czwarte miejsce przypadło byłemu premierowi i szefowi Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi (4 proc.).
  • ~Cccp
    (2019-01-04 15:17)
    Przestańcie pisać o tym rudym ten człowiek już powinien dawno siedzieć w ciupie o czarnej kawie i czarnym chlebie
  • ~Nebo
    (2019-01-04 14:22)
    Tusk, jako największy kłamca roku jest OK.
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-01-04 13:15)
    Nie rozumiem jak taki ryży fajfus mógł wygrać 8:0 z Panem Prezesem i 28:1 z Panią Premier Beatą ??? Dawajcie szybkie odpowiedzi.
  • ~Wyborca ZK Strzelce Opolskie, Cela 623
    (2019-01-04 12:51)
    Prezydent Donald Tusk pootwiera PGRy to przy krowach I swiniach znowu robote znajdziemy, uzdrowi AmbeR Gold to znowu bedzie gdzie zainwestowac, da nam Durga szanse z fakturami VATu to sie odkujemy, zatrudni w rzadzie Radka, Vicka, Konia I tego od zegargow. Po prostu wroci “Polska Normalnosc”...
  • ~77
    (2019-01-04 12:05)
    Jak widać na tym zdjęciu nasz Prezydent Pan DONALD TUSK !! diament w pyle !!! Nasza jedyna nadzieja na lepszą przyszłość !!!
  • ~0z
    (2019-01-04 12:02)
    Tusk w czołówce kto to pisał jakiś niemiecki anonim pupil tuskaszenka dostał w tym sondażu baty powiem jak Bieńkowska ale jaja ale jaja czwarty z 4% gorzej niż Kaczyński na którego jest nagonka całego lewackiego robactwa.

Może zainteresować Cię też: