Żydowska organizacja zaniepokojona rządową nominacją dla Andruszkiewicza. OŚWIADCZENIE AJC

| Aktualizacja:

Europejskie biuro jednej z najstarszych i najbardziej wpływowych żydowskich organizacji - Komitetu Żydów Amerykańskich - wydało oświadczenie w sprawie nowego wiceszefa resortu cyfryzacji. Czytamy w nim, że organizacja jest zaniepokojona nominacją dla Adama Andruszkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~Glov00
    (2019-01-13 17:39)
    Polska ma prawo obsadzać stanowiska swoich ministrów jak chce i zagranicznym organizacjom czy stowarzyszeniom nic do tego. Tyle w temacie.
  • ~Goj
    (2019-01-11 12:04)
    Mówią o rasizmie a sami nazywają nas GOJAMI !!!
  • ~kerry
    (2019-01-06 16:47)
    Jude einsteigen !!!!!!!!!!!
  • ~to wyrachowany ruch
    (2019-01-05 16:42)
    Nasza wladza bardzo dobrze wie po co zatrudnila Andruszkiewicza a z tym zwiazane negatywne reakcje sobie dokladnie wkalkulowala w swojej polityce. Reagujace sily nie sa jej przeciez w przyszlych wyborach potrzebne ale skrajni nacjonalisci ktorych moglaba przez to pozyskac juz tak i to bardzo. To bardzo wyrachowany ruch.
  • ~kwalifikacje nie wazne
    (2019-01-05 16:30)
    Kwalifikacje sie nie licza. Najwazniejsze jest posluszenstwo wladzy, prognozy i polityka wyborcza. A co z jakoscia funkcjonowania urzedow naszego panstwa? To chyba drugoplanowe dla tych pseudopatriotow i nacjonalistow. Takie mamy czasy.
  • ~Nikodem
    (2019-01-05 09:31)
    I znowu robota tego tam PO Siemoniaka. Dopiero co zapowiadał zajazd na Anuszkiewicza przez zagraniczne media. I bęc, mamy wiadomość, kto na prawdę rząd nam ustawia.
  • ~gen Walter
    (2019-01-05 09:04)
    Dziwię się Morawieckiemu ,że do swojego nic nie wartego tzw rządu potrzebuje kogoś o kwalifikacjach Wachmana Kontzentrations Lager ?
  • ~spowiednik
    (2019-01-05 08:54)
    Teraz widać w pełnej krasie jakim wstydem jest PiS u władzy . Kwalifikacje jak uczy doświadczenie maja tylko do przekrętów vide KNF.Wzorem uczciwosci jest oczywista ,oczywistośc Glapiński .Ciekawe z czego ma wykłady jeśli ma ? Etyka przekrętu ,kłamstwa i krętactwa .
  • ~dziwne
    (2019-01-04 23:24)
    a Żorżeta jescze nie zaprotestowała ?
  • ~fikołek
    (2019-01-04 23:20)
    Kochają Polskę,bo to piękna, bogata ziemia. Nienawidzą Polaków, bo tu jesteśmy i żyjemy
  • ~joah
    (2019-01-04 23:14)
    Dziwne, obce państwo ingeruje w nominacje na poziomie vice ministra? to kto u nas rządzi? czyli wszystkie nominacje w PL sa do weryfikacji obcych państwo? do niedawna Rosja, a teraz UE i Izrael? nic dziwnego ze jest nadal tak żle i nic sie nie zmienia.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-01-04 23:02)
    Jak PiSbolszewicy nie odwołają tego narodowego socjalistę, to zrobią to władze Izraela !!! I w ten sposób reżim PiSbolszewicki kolejny raz padnie na kolana !!!
  • ~POPIERAJĄCY
    (2019-01-04 22:25)
    Panie Adamie niech Szehtery Stolzmany Ciemoszewicze Kerwińskie i inne bolszewickie wasalstwo i robactwo spodlone pochwalą się swoimi rodzicami, polska pod rządami folksdojcza była okupowana jak za czasów trzeciej rzeszy straciła może trzy budżety,my młodzi popieramy Pana
  • ~byłem Polakiem
    (2019-01-04 21:56)
    To wszystko bzdury. Ważniejsza sprawą jest "mały ZUS" - czyli zrobienie w konia najbiedniejszych w Polsce, bo mających odwage prowadzenia mikrodziłalności. Władz i biznesmeni ględzą o "korzyściach" dla biednego mikroprzedsiębiorcy. Osobliwa ta "korzyść" na głodowej emeryturze na starość. Skóre z nas zdzierają, bo maja świadomość, że malutcy już dziś nie mają siły płacić składek. Chcą uwolnić Raj Solidaruchów od obowiązku zapewnienia ludziom przez państwo godnej starości. Zbieraj sobie sam na emeryturę... tylko nie masz z czego odłożyć.
  • ~jaity
    (2019-01-04 20:15)
    No i niech się niepokoją, ich prawo, ale to trzeba olać, a ie nagłaśniać.
  • ~Batko
    (2019-01-04 19:44)
    Adamie A. Jesteś Polakiem i G.... Komu ,do tego ,jakie masz poglądy POLITYCZNE. Bo gdy Nie przeszkadzają Poglądy Lewicowo-Lewacko-A.. To też prawo masz do swoich poglądów.NIE NAWIDZĘ ,gdy się Komuś Coś NARZUCA.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-01-04 19:02)
    Niepotrzebne obawy. "Fura i komóra" zmieniły już poglądy polityczne wiceministra.
  • ~Garlibaldi
    (2019-01-04 18:56)
    >Nie dob"ili wtedy ż"yduf< ... no to mamy to co mamy.
  • ~judo polaken
    (2019-01-04 18:55)
    Wynocha z Polski czosnkowe ofleje.
  • ~Garibaldi
    (2019-01-04 18:53)
    >Nie dob"ili wtedy ż"utuf< ... no to mamy to co mamy.