Żydowska organizacja zaniepokojona rządową nominacją dla Andruszkiewicza. OŚWIADCZENIE AJC

| Aktualizacja:

Europejskie biuro jednej z najstarszych i najbardziej wpływowych żydowskich organizacji - Komitetu Żydów Amerykańskich - wydało oświadczenie w sprawie nowego wiceszefa resortu cyfryzacji. Czytamy w nim, że organizacja jest zaniepokojona nominacją dla Adama Andruszkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~WAS
    (2019-01-04 15:12)
    nie lekajcie sie- zanim ten Mosiek was wysiedli- znieczuli was kibolska marychą !!!!
  • ~Jan Rem
    (2019-01-04 15:14)
    Czy państwo polskie jest suwerenne? Czy Polska może podjąć jakąkolwiek decyzję , żeby jakieś organizacje się w to nie mieszały? Przypomnę , że w Niemczech działa legalnie partia Nationaldemokratische Partei Deutschlands jakoś nikt nie protestuje.
  • ~Polak
    (2019-01-04 15:17)
    Tak samo jak USA i Izrael pisało nam na nowo ustawę o IPN bo wcześniejszy bubel Jakiego tylko kompromitował Polskę tak teraz odwołają Andruszkiewicza. A PiS miał nie ulegać zagranicy...
  • ~Z
    (2019-01-04 15:17)
    Teraz wiadomo, ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym dla niego stanowisku.BRAWO P ANDRUSZKIEWICZ BRAWO PIS.
  • ~Salem alejkum
    (2019-01-04 15:18)
    Odp***cie sie do Polski, gudłaje, won
  • ~Ed
    (2019-01-04 15:27)
    Brawo PiS, brawo Morawiecki mamy nowy konflikt.
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-04 15:45)
    PIS jest rekordzistą świata i okolic jeżeli chodzi o wywoływanie różnych konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych. Tutaj ukazuje się cała natura Kaczyńskiego.
  • ~kordian kmicic
    (2019-01-04 15:47)
    Czyli uważają, że obecna władza ma niedobory kadrowe i poza mętami nie ma kim obsadzać stanowisk. No cóź, maja rację.
  • ~pola
    (2019-01-04 15:50)
    czemu tak nie wtracaja sie do panstw ktore ich tak nienawidza -tam uderzac w polska to kraj dla nich raj tylko szkoda ze psuja atmosfere .to jest polska i polacy rzadza i decyduja --tyle az tyle -izrael wasz kraj i tam nosa wtracajcie
  • ~kapitan WSW
    (2019-01-04 16:13)
    A może t osposób na obsadzenie swojego agenta? Jak z twBalbina u pezetpeerowców stalinowskich. Taki agent, to coś. Ma wszystkie walory doskonałego zamaskowania.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-01-04 16:14)
    Taak, neonazistowska poczwara sklada jaja ... zainfekuje cale piepszone ministerstwo cyfryzacji . Ciekawe kiedy zaczna palic ksiazki jak ich niedoscignieni mistrzowie .
  • ~to moze byc prawda
    (2019-01-04 16:30)
    Polska sercem nacjonalistycznej Europy!
  • ~cyc
    (2019-01-04 17:09)
    Sledzio jest nasz.Przaśno siermiężny ,kiedyś zostanie naszym baćką.
  • ~amira
    (2019-01-04 17:11)
    zezowaty głupek,premier go mianował i się rozchorował,natychmiast
  • ~motek
    (2019-01-04 17:12)
    Na kościelno-nazistowską Polskę pluje się aktualnie na całym świecie. Niestety słusznie!
  • ~moszekacap
    (2019-01-04 17:20)
    A poszli do nowego yorku cholery jedne pejsate
  • ~===
    (2019-01-04 17:37)
    ODPRAWE WEZMIE!!! Na 100%pisuarowcy sie wycofaja. Za kilka godzin lub dni oswiadczenie wyda ambasda USA ,IZRAELA.I pozamiatane.
  • ~Batko
    (2019-01-04 17:52)
    CENZOR TY BURKU, OBROŃCO IZRAELITÓW.Ty Polak ,czy Iz-. Życze Ci by Ci pała przez ROK Stała ,i różyczki nie widziała ,a jąderka spuchły jak jaja strusia. Polska to Kraj SŁOWIAŃSKI ,i nie będzie Niewolnikiem--------------------
  • ~#Daro
    (2019-01-04 18:08)
    Yad Nasz i Wszem też już zaszczekał? Kopa gudłajom!
  • ~?
    (2019-01-04 18:25)
    a co na to powiedzą ekolodzy lub obrońcy mrowóczaka swietylistego coś tam coś tam o wielkości 1mm …. itd. ...? Poważnie: Wybaczcie, ale co kogo obchodzi zdanie jakiejś organizacji o polskim ministrze czy innym pośle ?

Może zainteresować Cię też: