Żydowska organizacja zaniepokojona rządową nominacją dla Andruszkiewicza. OŚWIADCZENIE AJC

| Aktualizacja:

Europejskie biuro jednej z najstarszych i najbardziej wpływowych żydowskich organizacji - Komitetu Żydów Amerykańskich - wydało oświadczenie w sprawie nowego wiceszefa resortu cyfryzacji. Czytamy w nim, że organizacja jest zaniepokojona nominacją dla Adama Andruszkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2019-01-04 15:50)
    czemu tak nie wtracaja sie do panstw ktore ich tak nienawidza -tam uderzac w polska to kraj dla nich raj tylko szkoda ze psuja atmosfere .to jest polska i polacy rzadza i decyduja --tyle az tyle -izrael wasz kraj i tam nosa wtracajcie
  • ~Salem alejkum
    (2019-01-04 15:18)
    Odp***cie sie do Polski, gudłaje, won
  • ~Jan Rem
    (2019-01-04 15:14)
    Czy państwo polskie jest suwerenne? Czy Polska może podjąć jakąkolwiek decyzję , żeby jakieś organizacje się w to nie mieszały? Przypomnę , że w Niemczech działa legalnie partia Nationaldemokratische Partei Deutschlands jakoś nikt nie protestuje.
  • ~POPIERAJĄCY
    (2019-01-04 22:25)
    Panie Adamie niech Szehtery Stolzmany Ciemoszewicze Kerwińskie i inne bolszewickie wasalstwo i robactwo spodlone pochwalą się swoimi rodzicami, polska pod rządami folksdojcza była okupowana jak za czasów trzeciej rzeszy straciła może trzy budżety,my młodzi popieramy Pana
  • ~Batko
    (2019-01-04 17:52)
    CENZOR TY BURKU, OBROŃCO IZRAELITÓW.Ty Polak ,czy Iz-. Życze Ci by Ci pała przez ROK Stała ,i różyczki nie widziała ,a jąderka spuchły jak jaja strusia. Polska to Kraj SŁOWIAŃSKI ,i nie będzie Niewolnikiem--------------------
  • ~judo polaken
    (2019-01-04 18:55)
    Wynocha z Polski czosnkowe ofleje.
  • ~Z
    (2019-01-04 15:17)
    Teraz wiadomo, ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym dla niego stanowisku.BRAWO P ANDRUSZKIEWICZ BRAWO PIS.
  • ~Garlibaldi
    (2019-01-04 18:56)
    >Nie dob"ili wtedy ż"yduf< ... no to mamy to co mamy.
  • ~Ed
    (2019-01-04 15:27)
    Brawo PiS, brawo Morawiecki mamy nowy konflikt.
  • ~Polak
    (2019-01-04 15:17)
    Tak samo jak USA i Izrael pisało nam na nowo ustawę o IPN bo wcześniejszy bubel Jakiego tylko kompromitował Polskę tak teraz odwołają Andruszkiewicza. A PiS miał nie ulegać zagranicy...
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-04 15:45)
    PIS jest rekordzistą świata i okolic jeżeli chodzi o wywoływanie różnych konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych. Tutaj ukazuje się cała natura Kaczyńskiego.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-01-04 16:14)
    Taak, neonazistowska poczwara sklada jaja ... zainfekuje cale piepszone ministerstwo cyfryzacji . Ciekawe kiedy zaczna palic ksiazki jak ich niedoscignieni mistrzowie .
  • ~motek
    (2019-01-04 17:12)
    Na kościelno-nazistowską Polskę pluje się aktualnie na całym świecie. Niestety słusznie!
  • ~kordian kmicic
    (2019-01-04 15:47)
    Czyli uważają, że obecna władza ma niedobory kadrowe i poza mętami nie ma kim obsadzać stanowisk. No cóź, maja rację.
  • ~===
    (2019-01-04 17:37)
    ODPRAWE WEZMIE!!! Na 100%pisuarowcy sie wycofaja. Za kilka godzin lub dni oswiadczenie wyda ambasda USA ,IZRAELA.I pozamiatane.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-01-04 23:02)
    Jak PiSbolszewicy nie odwołają tego narodowego socjalistę, to zrobią to władze Izraela !!! I w ten sposób reżim PiSbolszewicki kolejny raz padnie na kolana !!!
  • ~Nikodem
    (2019-01-05 09:31)
    I znowu robota tego tam PO Siemoniaka. Dopiero co zapowiadał zajazd na Anuszkiewicza przez zagraniczne media. I bęc, mamy wiadomość, kto na prawdę rząd nam ustawia.
  • ~sake
    (2019-01-04 18:49)
    Tylko patrzeć jak Mosbacher napisze kolejnego gniota do ,,ministra Moraweickiego z żadaniem dymisji Andruszkiewicza,a Azari zacznie jazgotać z Izraela.Ręce precz od Polski.Nie jesteśmy Polin.
  • ~joah
    (2019-01-04 23:14)
    Dziwne, obce państwo ingeruje w nominacje na poziomie vice ministra? to kto u nas rządzi? czyli wszystkie nominacje w PL sa do weryfikacji obcych państwo? do niedawna Rosja, a teraz UE i Izrael? nic dziwnego ze jest nadal tak żle i nic sie nie zmienia.
  • ~kapitan WSW
    (2019-01-04 16:13)
    A może t osposób na obsadzenie swojego agenta? Jak z twBalbina u pezetpeerowców stalinowskich. Taki agent, to coś. Ma wszystkie walory doskonałego zamaskowania.

Może zainteresować Cię też: